Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Zajlik az élet... :lol:

Mostanában elég zűrösen.

De eddig a csúcspont, hogy szerdán utolért egy szuzukis csajszi...

Ő rosszabbul járt, nálam kuka a lökös, csomagtér ajtó, vonóhorog, a többi még nem látható.

Ma jön a kárszakértő...

A szokásos eset, én megálltam a pirosnál, ő nem... ;)

Link to comment
Megosztás:

Régi vagy új fajta stift volt?

Újabb fajta, elvérzett szegényke.

Ma voltam a kasznisnál, a vonóhorog tette a dolgát, a csomagtér ajtó cserés de úgy nyitható mint újkorában...tehát csak külső sérülésekkel megúsztam.

A suzi kb. 40-el jött belém...

Link to comment
Megosztás:

Újabb fajta, elvérzett szegényke.

Ma voltam a kasznisnál, a vonóhorog tette a dolgát, a csomagtér ajtó cserés de úgy nyitható mint újkorában...tehát csak külső sérülésekkel megúsztam.

A suzi kb. 40-el jött belém...

Ma volt szerencsém látni, azért szerencse hogy ennyivel megúsztad ;)

Azért az valóban elgondolkodtathatná a csajszit, hogy második esete egy hónapon belül.

Lehet tömegközlekedéssel nagyobb biztonságban lenne Ő is és az autósok is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Újabb fajta, elvérzett szegényke.

Ma voltam a kasznisnál, a vonóhorog tette a dolgát, a csomagtér ajtó cserés de úgy nyitható mint újkorában...tehát csak külső sérülésekkel megúsztam.

A suzi kb. 40-el jött belém...

Akkor sikerült GTK-ra törnie a gépet,Elég drága mulaccság újraépíteni egy ilyen stiftet.

A horog ilyenkor jó dolog.Jövőre a Puntóra is felkerül.Mielőtt még elgörbülne.

Link to comment
Megosztás:

Akkor sikerült GTK-ra törnie a gépet,Elég drága mulaccság újraépíteni egy ilyen stiftet.

A horog ilyenkor jó dolog.Jövőre a Puntóra is felkerül.Mielőtt még elgörbülne.

Nemrég volt műszakin a Zafira , kapott az is horgot.

Elég csúnya lett vele, gondoltam leszedem (levehető 2 csavarral)

De ezek után hagy csunyálkodjon csak... :lol:

Volt szakértő, egyelőre várom mennyit számol...

Link to comment
Megosztás:

Puntóra felkerültek a téli kerekek.Végül alig használt Dunlop WinterSport M2 gumik lettek a befutók.4 évesek, elvileg még jók.De pontosabbat majd az első hónál tudok mondani. Az áruk baráti volt, csak a szerelési díjba került.Azt is úgy tukmáltam rá a Kicsire, mert nem akarta elfogadni.

Link to comment
Megosztás:

Puntóra felkerültek a téli kerekek.Végül alig használt Dunlop WinterSport M2 gumik lettek a befutók.4 évesek, elvileg még jók.De pontosabbat majd az első hónál tudok mondani. Az áruk baráti volt, csak a szerelési díjba került.Azt is úgy tukmáltam rá a Kicsire, mert nem akarta elfogadni.

Bent a futómű...nagyon zorkóóóóóóóóóóó! :) ;)

Iszonyat mennyire nem rugózik! :)

Tisztára piros feelingem volt benne! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.