Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha jó a térerőd és a közelben nem használják ugyanezt sokan, akkor ok.

Jah és ha nem töltesz le szinte semmit, csak olvasol a neten.

Ha filmet nem is,de jutyubolni szeretnék, mert az azért kell.....ene... :lol:

Telenor Hipernet kell neked. A héten édesanyám előfizet, majd beszámolok róla!

Oks, Thx!

Link to comment
Megosztás:

Én jobban szavaznék inkább valami kábelen jövő világhálóra, amennyiben van rá lehetőség.

Amúgy a mikrós melyik cégnél van? Egyiknél van szerelő ismerősöm.

Nálunk nincs kábel...tanyán lakunk... :lol:

Deltakom (ez itt nam a reklám helye !)

Link to comment
Megosztás:

...

Lassan én is úgy leszek vele vagy ha én már nem is, de a gyerekeimet igen is arra fogom ösztönözni, hogy lépjenek le ebből az elárult, szétrabolt országból mint sokan mások.Tudom, hogy külföldön sincs kolbászból a kerítés, de az embernek legalább pénzt kap a munkájáért cserébe amiből meg tud élni és nem csak tengődni, vannak jogai, és az nem a hallgatással merül ki. :lol: ;) :)

Na ezt mondom már én is régóta, itt nem sok babér lesz nekik, menjenek csak ki, látogatni bármikor haza tudnak jönni, élni meg legalább rendesen élni fognak! :)

Link to comment
Megosztás:

Na ezt mondom már én is régóta, itt nem sok babér lesz nekik, menjenek csak ki, látogatni bármikor haza tudnak jönni, élni meg legalább rendesen élni fognak! ;)

És nyugodtabb leszek vén nyögdíjas éveimben, hogy lesz, aki el tud tartani.... mert az állam és az öngondoskodás még éhen halni is kevés lesz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te komolyan azt hiszed megéled a nyugdíjat? Ilyen egészségügy mellett?

A mázlifaktor kiszámíthatatlan... ha nem lesz semmi bajom, ezer évig is élhetek! :lol:

A realitás talajától nem rugaszkodtam el, én maradtam magánnyugdíj pénztári tag. Azt a kevéske valamit ÖRÖKÖLHETI a család, a bizonytalan lóf@sznyi nyögdíjat nem!

Az én pénzem volt, nem adtam a nagy rablónak, és egyelőre még nem vette el erővel... szemtől szemben nem is meri.

Majd valamelyik hűbérese, M.GY. vagy P.S. Ezeket nem kisbetűvel kellett volna?

Link to comment
Megosztás:

Júliusban mentem ki dolgozni, október elején jöttem haza. Építőipar, és a tél agy ellenségek. Attól függ hol lesz meló. Voltam már Duisburgban, Lübeckben, Dortmundban, Bad Salzuflen, meg Dánia is képbe került párszor.

Vazze, csupa jó sörös hely!!! :) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma elhoztam a fijatot a 30 ezres szervizről, 315 euro egy olajcsere meg levegőszűrő egy külső mosással.

de itt is olvashatatlanul írnak a szervizkönyvbe és a klímát bekapcsolva hagyják :lol:

viszont adtak 2 év garanciát és teljes segélyszolgálatot ha netán megáll a vas.

amire kicsi az esély bár ne feledjük ez egy fiat.

Link to comment
Megosztás:

Segítséget kérnék! ;)

Van-e valakinek hibaolvasó interfésze-opcomja?

Van egy kis indítási problémám "hidegben" a napi első indítás alkalmával!

Hibát nem jelez, beindul 2-3-ik alkalomra és utána akár azonnali leállítás után is indul simán.

Tanácsolták egr "vakolását" megtörtént, előtte 4-5-re indult.

Interfészzel nézném meg az aktuális üzemi és hideg indításkori adatait pl.: hőmérséklet jeladók, légtömegmérő, lambda szondák stb...

Kit keressek ezekkel a problémákkal akinek rugalmas idő vagy hibaolvasó lehetősége lenne emberi áron a hiba megtalálására.

Én magam is megcsinálnám ha lenne kéznél olvasó, program már van a notihoz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Segítséget kérnék! ;)

Van-e valakinek hibaolvasó interfésze-opcomja?

Van egy kis indítási problémám "hidegben" a napi első indítás alkalmával!

Hibát nem jelez, beindul 2-3-ik alkalomra és utána akár azonnali leállítás után is indul simán.

Tanácsolták egr "vakolását" megtörtént, előtte 4-5-re indult.

Interfészzel nézném meg az aktuális üzemi és hideg indításkori adatait pl.: hőmérséklet jeladók, légtömegmérő, lambda szondák stb...

Kit keressek ezekkel a problémákkal akinek rugalmas idő vagy hibaolvasó lehetősége lenne emberi áron a hiba megtalálására.

Én magam is megcsinálnám ha lenne kéznél olvasó, program már van a notihoz. :lol:

Subucz Balázs, ma este megyünk hozzá Turcival Nyárlőrincre, ha gondolod gyere ki, ott leszünk egy ideig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.