Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma reggel (hajnalban?) éjszakás műszak után 5:15-kor beugrottam a kistescóba shoppingolni a vasárnapi ebédhez. Tök jó volt, mert rajtam kívül még 2 vevő lézengett az egész ojjektumba'. :lol: Viszont gyarló módon az ebéd összetevői mellett megleptem magam egy mini RC helikopterrel is. Már régóta fentem rá a fogam, de az akció után felvitték az árát annyira, amennyit már nem ért meg nekem.Most újra lentebb van, szóval kaptam magamnak egyet.

Ha valaki akar még hasonló szintre lecsúszni, akkor vegyen magának. A távirnya 6db ceruzaelemmel műxik és 3500ft a cucc! ;)

taviranyitos-minihelikopter.jpg

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok,melyikőtöknek van hófehér atrája,angelökkel elöl?fekete hajú,magas emberkével?csak mert tegnap láttam bandi felől jönni,én meg köruton mentem egy csóró hetessel:D:D

Az én vagyok tény!De a magas se jó meg a fekete haj se! ;) Már csak a kigyúrt és izmos hiányzik! :lol:

Link to comment
Megosztás:

D Viszont gyarló módon az ebéd összetevői mellett megleptem magam egy mini RC helikopterrel is. Már régóta fentem rá a fogam, de az akció után felvitték az árát annyira, amennyit már nem ért meg nekem.Most újra lentebb van, szóval kaptam magamnak egyet.

Ha valaki akar még hasonló szintre lecsúszni, akkor vegyen magának. A távirnya 6db ceruzaelemmel műxik és 3500ft a cucc! ;)

Szomszédomnak van egy 1 m hosszú óriás helikoptere, délutánonként azzal játszik. (felnőtt ember ő is) :lol:

Sajátkezűleg szokott hozzá ezt-azt farigcsálni.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel (hajnalban?) éjszakás műszak után 5:15-kor beugrottam a kistescóba shoppingolni a vasárnapi ebédhez. Tök jó volt, mert rajtam kívül még 2 vevő lézengett az egész ojjektumba'. :lol: Viszont gyarló módon az ebéd összetevői mellett megleptem magam egy mini RC helikopterrel is. Már régóta fentem rá a fogam, de az akció után felvitték az árát annyira, amennyit már nem ért meg nekem.Most újra lentebb van, szóval kaptam magamnak egyet.

Ha valaki akar még hasonló szintre lecsúszni, akkor vegyen magának. A távirnya 6db ceruzaelemmel műxik és 3500ft a cucc! ;)

]

Jo trimmelgetést és sok turelmet hozzá :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, kicsit felnéztem már én is.

Sajnos rajtam kívülálló okok miatt se pc-m, se telefonom nincs egyelőre.

Pontosabban telefonszámom az már működik egy újabb számmal az eleje ugyanaz mint a régi csak az utolsó 6-ot kell cserélni 80-05-34 ezen elértek.

A régit is hamarosan újra elérhetővé teszem, de ez még pár nap mire rendben lesz.

Ha van valakinek felesleges laptopja, esetleg olcsóbban megválna egytől akkor azt szívesen átvenném.

Elnézést kérek mindenkitől, hogy így elmaradtam, egyáltalán nem állt szándékomban.

Hétvégén disznóvágásban voltunk azért nem mentem pénteken.

Egyébként köszönöm jól vagyok nem kell aggódni miattam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

köszi Tomi, de most úgy néz ki hogy tolódik a program. Egyébként van rajta fék, tavaly kapott tárcsát is, a kuplung is új, szóval majdnem tökéletes. kivéve a lengéscsillapító, de nemsoká orvosolom a problémát.

le kell ereszteni a gumikat kicsit mondjuk a felére és már jó is ;)

na megint elgurult a gyógyszer :) legalább nincs rá átírás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel (hajnalban?) éjszakás műszak után 5:15-kor beugrottam a kistescóba shoppingolni a vasárnapi ebédhez. Tök jó volt, mert rajtam kívül még 2 vevő lézengett az egész ojjektumba'. :)

A jómunkásember! Jó lehet olyan cégnél melózni, ahol 5:15 már hazafelé menet ér utol! :) Bárcsak én is ilyen jó helyen melózhatnék... ;)

A helire pedig minikamera, és máris élvezheted a szomszéd nudiját :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, kicsit felnéztem már én is.

Sajnos rajtam kívülálló okok miatt se pc-m, se telefonom nincs egyelőre.

Pontosabban telefonszámom az már működik egy újabb számmal az eleje ugyanaz mint a régi csak az utolsó 6-ot kell cserélni 80-05-34 ezen elértek.

A régit is hamarosan újra elérhetővé teszem, de ez még pár nap mire rendben lesz.

Ha van valakinek felesleges laptopja, esetleg olcsóbban megválna egytől akkor azt szívesen átvenném.

Elnézést kérek mindenkitől, hogy így elmaradtam, egyáltalán nem állt szándékomban.

Hétvégén disznóvágásban voltunk azért nem mentem pénteken.

Egyébként köszönöm jól vagyok nem kell aggódni miattam. ;)

Ez ugye már nem Nokia?! :lol: Azt nem szeretik egy bizonyos cégnél...(egyébként sem törvénytisztelők, és olyan, hogy ártatlanság vélelme... az meg mi?)

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel (hajnalban?) éjszakás műszak után 5:15-kor beugrottam a kistescóba shoppingolni a vasárnapi ebédhez. Tök jó volt, mert rajtam kívül még 2 vevő lézengett az egész ojjektumba'. ;) Viszont gyarló módon az ebéd összetevői mellett megleptem magam egy mini RC helikopterrel is. Már régóta fentem rá a fogam, de az akció után felvitték az árát annyira, amennyit már nem ért meg nekem.Most újra lentebb van, szóval kaptam magamnak egyet.

Ha valaki akar még hasonló szintre lecsúszni, akkor vegyen magának. A távirnya 6db ceruzaelemmel műxik és 3500ft a cucc! :)

http://tesco.hu/art/tkep/12_02_gift/mid/ta...ihelikopter.jpg

Nekem is van egy kék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jo trimmelgetést és sok turelmet hozzá ;)

Elég gagyi tényleg, folyamatosan figyelni kell rá, meg szerintem több minden bezavarja mint egy normális giroszkóposat, de azért egy idő után bele lehet jönni. A cserépkályhánál azért eléggé érezni a turbulenciát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, kicsit felnéztem már én is.

Sajnos rajtam kívülálló okok miatt se pc-m, se telefonom nincs egyelőre.

Pontosabban telefonszámom az már működik egy újabb számmal az eleje ugyanaz mint a régi csak az utolsó 6-ot kell cserélni 80-05-34 ezen elértek.

A régit is hamarosan újra elérhetővé teszem, de ez még pár nap mire rendben lesz.

Ha van valakinek felesleges laptopja, esetleg olcsóbban megválna egytől akkor azt szívesen átvenném.

Elnézést kérek mindenkitől, hogy így elmaradtam, egyáltalán nem állt szándékomban.

Hétvégén disznóvágásban voltunk azért nem mentem pénteken.

Egyébként köszönöm jól vagyok nem kell aggódni miattam. :)

Mi a rák történt? :lol:

Én meg Csibés Janival voltam desznyót ölni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, kicsit felnéztem már én is.

Sajnos rajtam kívülálló okok miatt se pc-m, se telefonom nincs egyelőre.

Pontosabban telefonszámom az már működik egy újabb számmal az eleje ugyanaz mint a régi csak az utolsó 6-ot kell cserélni 80-05-34 ezen elértek.

A régit is hamarosan újra elérhetővé teszem, de ez még pár nap mire rendben lesz.

Ha van valakinek felesleges laptopja, esetleg olcsóbban megválna egytől akkor azt szívesen átvenném.

Elnézést kérek mindenkitől, hogy így elmaradtam, egyáltalán nem állt szándékomban.

Hétvégén disznóvágásban voltunk azért nem mentem pénteken.

Egyébként köszönöm jól vagyok nem kell aggódni miattam. :lol:

Hát, ha laptop nem is, de egy félgépem gyakorlatilag lenne, ha nem is nagy vagányság, de működne, egy 865-ös integrált vga-s lapot kellene hozzá szerezni, meg egy winyót és kész is, illetve hát nyilván egy monitor, viszont nagyon kicsi pénz. Holnap felhívlak és megbeszéljük!

Link to comment
Megosztás:

A jómunkásember! Jó lehet olyan cégnél melózni, ahol 5:15 már hazafelé menet ér utol! :P Bárcsak én is ilyen jó helyen melózhatnék... :)

Végzett szinte minden ami fontosabb, ezért is léptem le olyan "korán". ;)

Aztán egészen délelőtt 10-ig fent is tudtam maradni, a nap hátra lévő részét részletekben ugyan, de alvással töltöttem.Eddig bírtam. Elég konkrét kibasz@ás ez így, mire vissza állok normálba.

Elég gagyi tényleg, folyamatosan figyelni kell rá, meg szerintem több minden bezavarja mint egy normális giroszkóposat, de azért egy idő után bele lehet jönni. A cserépkályhánál azért eléggé érezni a turbulenciát :lol:

Jaja, kell vele tornázni, de élvezhető a dolog. Egy girós kicsit zsebbenyúlósabb móka. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha laptop nem is, de egy félgépem gyakorlatilag lenne, ha nem is nagy vagányság, de működne, egy 865-ös integrált vga-s lapot kellene hozzá szerezni, meg egy winyót és kész is, illetve hát nyilván egy monitor, viszont nagyon kicsi pénz. Holnap felhívlak és megbeszéljük!

Köszi, majd még érdeklődök ez irányban is. De jelen pillanatban inkább laptopra pályázom.

Monitor van az nem kell.

Mi a rák történt? :lol:

Én meg Csibés Janival voltam desznyót ölni! ;)

Hosszú történet nem netre való.

Majd személyesen. Nevetséges az egész, de most még nincs kedvem röhögni.

Link to comment
Megosztás:

Végzett szinte minden ami fontosabb, ezért is léptem le olyan "korán". ;)

Aztán egészen délelőtt 10-ig fent is tudtam maradni, a nap hátra lévő részét részletekben ugyan, de alvással töltöttem.Eddig bírtam. Elég konkrét kibasz@ás ez így, mire vissza állok normálba.

Neked csak egy munkakezdési időpontot kellett megtanulnod: 6 óra!

És ez vagy reggel, vagy este... + hétvége... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.