Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

sziasztok,megválok az opelomtól ha esetleg valakit érdekel.astra f 1.8i 16v (c18xe),önindító,generátor kell rá,nincs műszaki,nem kell átiratni,versenyezni,vagy utcai használatra is jó,de költeni kell ráá.

sziasztok,megválok az opelomtól ha esetleg valakit érdekel.astra f 1.8i 16v (c18xe),önindító,generátor kell rá,nincs műszaki,nem kell átiratni,versenyezni,vagy utcai használatra is jó,de költeni kell ráá.

A többit privátban:D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,megválok az opelomtól ha esetleg valakit érdekel.astra f 1.8i 16v (c18xe),önindító,generátor kell rá,nincs műszaki,nem kell átiratni,versenyezni,vagy utcai használatra is jó,de költeni kell ráá.

A fórumnak van egy olyan része, hogy eladó járművek, javaslom fényképpel tedd fel oda is, hát ha többen fogják látni így nagyobb eséllyel találsz rá vevőt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,megválok az opelomtól ha esetleg valakit érdekel.astra f 1.8i 16v (c18xe),önindító,generátor kell rá,nincs műszaki,nem kell átiratni,versenyezni,vagy utcai használatra is jó,de költeni kell ráá.

A többit privátban:D

Az évzárón azért részt veszel ugye?

Link to comment
Megosztás:

Nincs véletlenül valakinek egy "tartalék" olyan akkumulátora 55-65A -os amit kölcsön tudna adni nekem pár napra?

Lehet, hogy csak ez okozza a napi első indításaim problémáit!

Történt, hogy:

Vasárnap kicsit megtakarítottam a fűtő egység ventilátor motorját és még néhány dolgot eközben csaomagtartó ajtó nyitva és szólt a rádió.

Elkészült és kipróbáltam a fűtést. Indításkor a műszerfal elsötétedett 1-2 mpr-re napi számláló lenullázódott aztán lassan beindult.

Lehet, hogy csak az akkut kellene kicserélnem :lol: de lehet más is akkut zárnám ki a próbával ha még mindíg nem ok :)

Valaki?? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nincs véletlenül valakinek egy "tartalék" olyan akkumulátora 55-65A -os amit kölcsön tudna adni nekem pár napra?

Lehet, hogy csak ez okozza a napi első indításaim problémáit!

Történt, hogy:

Vasárnap kicsit megtakarítottam a fűtő egység ventilátor motorját és még néhány dolgot eközben csaomagtartó ajtó nyitva és szólt a rádió.

Elkészült és kipróbáltam a fűtést. Indításkor a műszerfal elsötétedett 1-2 mpr-re napi számláló lenullázódott aztán lassan beindult.

Lehet, hogy csak az akkut kellene kicserélnem :lol: de lehet más is akkut zárnám ki a próbával ha még mindíg nem ok :)

Valaki?? ;)

Mentél azóta gépsassal hosszabb távot?

Akkutöltő? Azt tudok adni esetleg...

Link to comment
Megosztás:

Szia Rumcice!

Mi megkérdeztük a nagykert, ők meg az importőrt. Astra G-hez nem gyártanak ilyen hűtőrácsot, Astra F-hez is csak 94-ig gyártották persze ez nem zárja ki, hogy valamelyik tuning cég vagy valaki más saját maga befaragja a lámpákat a hűtőrácsba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt agyaltam ki ma, hogy nem bízom a céges szervízben, szal kicserélem a céges fijatban az olajat.

3000Km-rel ezelőtt cserélték, de nagyon nem tetszik a hangja, szal hétvégén ledobom belőle a lőrét.

Utánajártam kicsit, 5w40 kellene bele, de hogy milyen márkát tegyek bele, na azt nem tudom.

Losi? Udi? Tipp?

Link to comment
Megosztás:

Azt agyaltam ki ma, hogy nem bízom a céges szervízben, szal kicserélem a céges fijatban az olajat.

3000Km-rel ezelőtt cserélték, de nagyon nem tetszik a hangja, szal hétvégén ledobom belőle a lőrét.

Utánajártam kicsit, 5w40 kellene bele, de hogy milyen márkát tegyek bele, na azt nem tudom.

Losi? Udi? Tipp?

főnök most cserélt olajat sajátjában van valami "olaj depo" a ceglédi úton ott vette jó áron azt ajánlották a vadkerti fiatosok neki

holnap megkérdezem

Link to comment
Megosztás:

Szia Rumcice!

Mi megkérdeztük a nagykert, ők meg az importőrt. Astra G-hez nem gyártanak ilyen hűtőrácsot, Astra F-hez is csak 94-ig gyártották persze ez nem zárja ki, hogy valamelyik tuning cég vagy valaki más saját maga befaragja a lámpákat a hűtőrácsba. :lol:

Köszönöm, hogy megkérdezted, sajnos én se láttam még ilyet fényképről se. De azt reméltem, hátha létezik.

Link to comment
Megosztás:

Azt agyaltam ki ma, hogy nem bízom a céges szervízben, szal kicserélem a céges fijatban az olajat.

3000Km-rel ezelőtt cserélték, de nagyon nem tetszik a hangja, szal hétvégén ledobom belőle a lőrét.

Utánajártam kicsit, 5w40 kellene bele, de hogy milyen márkát tegyek bele, na azt nem tudom.

Losi? Udi? Tipp?

Kizárólag gyárit.Ezek a motorok nem szeressenek másikat. Kis és társánál hoznak neked rendelésre ill. Karló is tud szerválni. LINK.

Amúgy nekem van egy minimális alapjárati ingadozásom, de főleg párás nyirkos időben, és csak reggel.A délutáni haza jövetelkor már nem jelentkezik a felhasználó állítása szerint.Sztem pénteken megyek egy kört Kiskőrösre vele, mert nem volt mostanság hosszú távon, szal kell neki a tisztulás. Haza felé majd lehet, picit forszírozom...... :lol:

Karcmentes, megkímélt renó szerető tulajtól.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.