Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok

Itt a környékben nem tudtok valami jó gumist, akinek lehetnek jó állapotú használt gumijai? Vagy újak is lehetnek, de elfogadható árban. Kellene 2db 195/45-16, és kettő 205/45-16.

Darányi Máténál érdeklődj, a Club44 mellett, a Reptér felé vezető úton.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Itt a környékben nem tudtok valami jó gumist, akinek lehetnek jó állapotú használt gumijai? Vagy újak is lehetnek, de elfogadható árban. Kellene 2db 195/45-16, és kettő 205/45-16.

Esetleg, a ladánybenei úton kifelé tescó körforgótól,kb. 800m-re jobb oldalon...

Link to comment
Megosztás:

Nekem múlt héten lett cserélve szintén gyári akksi(6 éves) egy Exide-ra. Legjobb áron a Széchenyi krt-on és a Szent Miklós utcán voltak a többi helyen irreálisan sokat kértek ugyanazért a cuccért. :unsure:

Én is ezt tapasztaltam, mindig oda megyek, ha a családban valakinek akku kell.

Link to comment
Megosztás:

Hello Srácok.

Valaki legyen olyan kedves szedje nekem szett ezt az autót. Mindent tudni szeretnek róla. Legfőképpen azt hogy mennyit enged meg a feléből.

Köszi

http://www.hasznalta...dti_van-5510457

Ez ott van a Renault utáni autókereskedésben lefotózva.Bazsitól kb. 200m-re.így képek alapján rendben van, bár a géptető picit furán áll jobb elöl.

Link to comment
Megosztás:

Ez ott van a Renault utáni autókereskedésben lefotózva.Bazsitól kb. 200m-re.így képek alapján rendben van, bár a géptető picit furán áll jobb elöl.

Na ezt en eszre se vettem. Akkor eseleg valaki meg tudna oldani hogy atviszi bazsiekhoz egy atvizsgalasra termeszetesen a költsegeket allnam.

Link to comment
Megosztás:

szerintem majd kint nézek valamit

de még a gép sincs itt

a korzában meg a rádió sem igazán oda való

mintha egy H astra vagy C vectra bontottja lenne...

Hat azt latom, de igazabol az nem nagyon hoz lazba ugyis kidobnam belölle a gyari cuccot. engem a motor, futomü kaszni erdekel, erdemes lenne e gondolkodni benne.

Link to comment
Megosztás:

keresem a legszebb Mercedes-t :)

Van pár, de azok a régi vonalas gépek.A maiak sajnos semmiben sem különböznek az átlagos műanyag autóktól! :)

Amúgy ma van a Punto vezérlécserén.Nem sokára indulok érte, jobb híján sétálva. Haza is úgy jöttem, elég gáz útviszonyok mellett 1 óra 15 perc volt az út.

Közben láttam egy C veki sedant amint kötélen tolt egy C Veki Caravant.

Link to comment
Megosztás:

keresem a legszebb Mercedes-t :)

Ma voltam Kiskasza szüleinél, ott áll az udvarban egy 2.5 V6 TDI quatro audi kombi. Gyönyörű állapot, minden cserélve: vezérlés, izzítógyertyák, komplett futómű felújítava. Magának hozta az öreg, de most szabadulna tőle.

Viszont két baj van vele, ami miatt neked nem tetszene: kézi 6 gang és nincs tempomat...bár szerintem ez utóbbit Bazsival vagy Danival belehetne rakatni.

Lehúzta róla a takarót és pöccre indult a V6...szép hangja van...

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy nem ide kell de leírom ide is!Egyik munkatársamnak fölöslegessé vált egy garnitúra 16-os OZ felni ha valakit érdekel akkor acélfelnire cserélné hasonló méretbe és csak az átgumizás díját kell kifizetni!Ja és G Astrán volt!

Képet lehetne kérni ?

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy nem ide kell de leírom ide is!Egyik munkatársamnak fölöslegessé vált egy garnitúra 16-os OZ felni ha valakit érdekel akkor acélfelnire cserélné hasonló méretbe és csak az átgumizás díját kell kifizetni!Ja és G Astrán volt!

pont vag G astra csere felnim gumival :)

Pajável megverekszünk érte :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.