Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Igyekszem betartani a sebességkorlátokat, ami mondjuk nem nehéz sem a Puntóval, sem a kóórzával.De viszonylag hamar ki szoktam szúrni az út mellett, pl. gyanúsan a forgalommal szemben álló trafis autókat. Amolyan megérzés.Bár itt Kméten nem nehéz, mert elég szűk a repertoár amivel kivonulhatnak. Jellemzően civil autókkal dekkolnak ugyanazon a helyen az adott útszakaszon.

Mondjuk vidéken kicsit nehezebb, de olyankor az első szabály ugrik be, ugyanis igyekszem betartani a sebességkorlátokat! :D

Engem is vidéken kaptak le. Később megnéztem a traffi helyét. Egy kis beugrobol, bokros részről mérték a kocsikat. És sajna valóban kint a tábla. Már csak azt nem tudom, hogy képes a szplaccs igy gyorsulni. :)

Link to comment
Megosztás:

Engem is vidéken kaptak le. Később megnéztem a traffi helyét. Egy kis beugrobol, bokros részről mérték a kocsikat. És sajna valóban kint a tábla. Már csak azt nem tudom, hogy képes a szplaccs igy gyorsulni. :)

ott Bokros részen sűrűn mérnek főleg félegyháza felé sőt Gátéron is :D

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Meg tudná mondani valaki hogyan, tudok csatlakozni a klubhoz ugyanis a honlapon nem lehet hiába próbáltam.

vagy írd meg az adataidat Mackósajt kollégának püben és ö elrendezi :)

Kecskeméten meg lehet személyesen is találkozni minden péntek este...

Link to comment
Megosztás:

Engem is vidéken kaptak le. Később megnéztem a traffi helyét. Egy kis beugrobol, bokros részről mérték a kocsikat. És sajna valóban kint a tábla. Már csak azt nem tudom, hogy képes a szplaccs igy gyorsulni. :)

Ne viccelj, egy Szusi mindent legyőz :)

Link to comment
Megosztás:

CS-n olvastam:

Az autót 820 fontért vettem, 900-ról alkudtam le. De amúgy Angliában az Omega B2-ket kb. 1.000 és 2.000 font között vesztegetik, 1.500-ért 3.2 V6 ELITE-ot lehet venni, nagyon jó állapottal, kevés mérfölddel.

Átíratási költség nincs, az állam ingyen megküldi postán a forgalmit, nem kell eredetiség vizsga, nem kell tanu, ló. Kitöltitek az eladóval a forgalmi engedély (A3-as saláta) adás-vételi részét, az eladó elküldi az ország egyetlen nyilvántartolyába postán, majd 3-4 hét múlva egyszer csak bedobják postán az új forgalmit a neveddel. Ha valakit érdekel, lefotózom, hogy hogyan is néz ki egy angol forgalmi. Se motorszám, se semmi nincs benne. Még motor kód se. Csak köbcenti, típus, gyártás év, tulaj neve, előző tulaj neve, oszt viszontlátásra. Pedig meg vannak a szekciók, hogy mit hova kell írni, de nincsenek hivatalból kitöltve.

Amellett, hogy ingyen veszed meg az autót, gondolok itt a hivatalos papír dolgokra, később fizetsz egy rahedli pénzt.

Fél évente, vagy évente kell adót fizetni az autóra. Az Omega-ra itt ez fél évenre 118,25 fontot jelent, viszont ebben benne van az autópálya is, tehát itt nem kell fizetni az útdíjhasználatért.

A biztosítás a legütősebb, én 9-es bónusszal, a London miatt havi 186 font biztosítást fizetek, éves szinten ez 2.200font. Elég nyögvenyelős.

Link to comment
Megosztás:

Én most beszÉltem vele de már ki jelentkezett fÉszről!Ezzel a főzÉssel pedig ne várjatok meg minek úgy is ki maradok mindig mindenből.........

Nem kéthetente jössz haza?

Amúgy nem biztos, hogy nekünk jó a dátum. Asszony valami farsangi bulit emlegetett ma, de majd ha hazajön letisztázom :)

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

10.-én szombaton,kellene 1 kis Hilfe! :icon1:

Redline-tól vettem 1 szekrényt, és el kellene pestről (XIII.ker) hozni.... 2m hosszú, elméletileg lapra lehet szedni...

Sajnos az omiba így sem férne be, gondoltam,hogy a pirossal felmenni érte... :icon10:

Ráérsz esetleg? vagy ha Neked úgy jó, elkérném a pirosat.. :lurker:

Link to comment
Megosztás:

Az astraba nem fér be az biztos. A transitba beférne de az valszeg dolgozni fog. A fiat meg a legkisebb.

úgyhogy még nem tudok semmit és elfogyott az autóm.esetleg máskor?

:unsure: az gáz...

Sajna most vagyok otthon, és Rediék is most fognak költözni,szvl, most 7végén kell elhoznom...

Akkor keresgélek még autót... de azért köszi... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.