Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egy kis jogi segítség kellene: mikor vettem az Astrát, kötöttem rá biztosítást a kereskedésben. Az alkusz fickó kiszámolta az Astra biztosítóra, de én nem akartam ott kötni, így K&H lett. Aláírtam, ahogy kell. Ki is jött a csekk, befizettem, oké. Igen ám, de rá két hétre jött az Astrától is csekk. Csak egy csekk. Felhívtam az alkuszt, átküldtem a káendhás kötvényt faxon, azt mondták, az Astránál nem is látják a szerződést. Megnyugodtam. Erre ma jön a A-tól KÖTVÉNY és megint csekk. Dehát alá sem írtam semmit, hogy lenne kötvény?? Mindjárt felrobbanok. Mivel este láttam csak a levelet, nem lehetett senkit felhívni. De be vagyok tojva hogy ha nem fizetem be, akkor malusba megyek és megszűnik a kocsimra a bizotsítás.....

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

A központi BM adatbázisból kiderül, hogy melyik biztosítónál vagy....eleve nem is engedi egy autóra 2 biztosító bejegyzését.

Nálam is érdekes volt a szitu, váltottam biztosítót és a régi nem dec 31-el mondta fel ahogy a többiek szokták és a Netrisk is kérte hanem január 1-el, ezért az új biztosító nem tudta a központi adatbázisba bejegyezni a biztosításomat. 3 hétig szaladgáltam utána a régihez mire törölték.

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

De ha nem írtam alá, csak a K&H-sat, akkor az érvényes, ugye?

Vagy az Astra biztosító, mert arra kötötte (ezek szerint) előbb?

alkuszok szokták csinálni,hogy valami nem hivatalos "előszerződésként" elküldik aláírás nélkül meg adatokkal a pépört, mondjuk véleményezésre és erre reagál a biztosító ha nem ok valami

csak az érvényes amit aláírtál

Link to comment
Megosztás:

Nem, én úgy tudom,h akkor is a hátulja kapott, úgy hozták be, és hátsó futómű volt kompletten cserélve...

Még remekebb! :unsure: Most ugrott be, hogy még hiteles a géped......ebből lehet gáz, ha a bank fülébe jut a dolog.Már pedig a káresemény miatt sajnos fog.Ilyenkor vissza szokták venni a gépet, de ez nem 100.

Link to comment
Megosztás:

Még remekebb! unsure.png Most ugrott be, hogy még hiteles a géped......ebből lehet gáz, ha a bank fülébe jut a dolog.Már pedig a káresemény miatt sajnos fog.Ilyenkor vissza szokták venni a gépet, de ez nem 100.

Augusztusban jár le a hitel... eddig fizetve volt rendesen,meg ezután is lesz...(remélem) szvl,nem hiszem,h belekötnek már...

Engem inkább az idegesít, h a bónusom,megint leugrik 2-vel, és ilyenkor hogy lesz majd az átírás a nevemről... <_<

Link to comment
Megosztás:

Augusztusban jár le a hitel... eddig fizetve volt rendesen,meg ezután is lesz...(remélem) szvl,nem hiszem,h belekötnek már...

Engem inkább az idegesít, h a bónusom,megint leugrik 2-vel, és ilyenkor hogy lesz majd az átírás a nevemről... <_<

Nos, erről meg kell kérdezni egy biztosítós embert.

125 csak de azert nem egy gyorsulo bajnok.viszont cserebe tetszik hogy nem kell 5. bol levaltanom ha elozok :icon1:

........csak ne lenne olyan dög nehéz..... :D

Link to comment
Megosztás:

Augusztusban jár le a hitel... eddig fizetve volt rendesen,meg ezután is lesz...(remélem) szvl,nem hiszem,h belekötnek már...

Engem inkább az idegesít, h a bónusom,megint leugrik 2-vel, és ilyenkor hogy lesz majd az átírás a nevemről... <_<

Az nem számít, hogy nem te vezetted az autót?

Mindenképp a te bónuszod bánja?

Ezt meg kellene érdeklődni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.