Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Warwolf, lehet, hogy tegnap titeket láttalak Hetényegyháza és Kerekegyháza között? Két sárkányrepülős fehér Opel Corsa A-val.

Igen, mi voltunk! :D Némi földi ernyőkezelést próbáltunk imitálni több, kevesebb sikerrel mert mire kicsomagoltunk a hetényi sporttárssal, addigra az a maradék szél is elállt! :D De legalább jót beszélgettünk! :D

Azért pár belefutós startot sikerült össze hozni de a kifordulós, szél hiányában elmaradt.

Link to comment
Megosztás:

A szelet én is tudtam szidni, amiért elállt. Országúti bringáztam, odafelé szembeszelem volt, visszafelé meg elállt :D Egyébként az ott egy klassz hely ilyen szempontból, mert mindig van szél, mikor arra megyek. Kerekegyháza után, Balázspuszta felé vannak még nagy, szeles területek, nem tudom arra jártatok-e már :) Meg ott van némi domborzat is :D

Igen, ott elvileg össze szűkülnek a dolgok de egy gödörben van.Tehát ott nem annyira mozog a szél.Kerekegyháza után is ki fogjuk próbálni a lehetőségeket előbb, vagy utóbb.Sajnos nekünk elég nagy lejtőre van szükségünk ahhoz, hogy érdemileg el tudjunk emelkedni a földtől.A másik alternatíva a hátimotor lenne, ha nem kerülne a legolcsóbb darab is majd 350e.ft-ba.

Link to comment
Megosztás:

... de ők maguk vették észre a rongálást és hivatalból kezdtek nyomozni az ügyemben, teljesen maguktól.

Hihetetlen.

Milyen tipus és kiszerelés?

Lehet tudok segíteni, augusztus 14.-én megyünk haza... ;)

Persil 8 kiló körüli, olyan 3-4 ezer forint között volt valahol.

Nekem is kellene fehér, és színes is.

Előre is köszi. :D

A család új szerzeménye :

Gratula!

Ki fogja használni?

Link to comment
Megosztás:

Egyeb info:

Opel Zafira A aki nem ismerte volna fel :)

2002

2,0DT (101Le)

Klima, villanya ablak,

250.000km körüli km ami reálisnak tűnik.

Külsőleg sajnos kicsit elhanyagolt... karcos bal oldalon sárvédő két ajtón van egy húzás ami nem szakszerűen lett lejavítva. Jobb hátsó ajtón egy nagyobb karc. Es a lökösön elöl hatul itt ott sérült.

Majd meglátjuk egy kiadós polírozás után mit lehet belőle kihozni.

Belseje rendben van de nem vitték túlzásba a takarítást...

Hogy miért lett mégis megvéve. 1800Eur (500.000Ft) vétel ár + (ragadó,stb 280.000ft)

Párom Kati fogja vezetni egyenlőre.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megvolt siklóernyős pályafutásom első nagy repülése!Szentkirályról szálltam fel, és Tiszaugon pedig le.Nem mertem messzebbre menni, mert amerre mehettem volna, olyan volt a felhőkép, hogy inkább nem kockáztattam be.

Lakitelek Tőserdő felett már 1500m-n voltam, majd a Tiszát 2000m magasan repültem át, aztán ott helyben Tiszaug felett tekerésztem koptatva a magasságot.Végül a holtág K-i csücskénél értem földet egy kies mezőn, nem messze egy úttól amin eljutottam a vasúti átjáróig ahol faterom felvett és vissza vitt Szentkirályra.Az ősök éppen Tiszaugon nyaralnak, de engem nem láttak lévén elég magasan voltam, de aki előttem startolt és szintén átrepülte a Tiszát és a 44-es út mellett szállt le, Őt igen! :D

1000m felett minden emelt, ha akartam ha nem, emelésbe kerültem.Egyszer 1900m körül bele kerültem egy felhőszívásba, alig bírtam meglépni alóla! :D Amit eddig elméletben hallottam és könyvből tanultam meg az öreg sasok mesélték, na azt a levegőben töltött 1 óra és 20 perc repülés alatt mind tudtam kamatoztatni.Még a féloldalas csukást is kipróbálhattam hála a két termik közötti le és fel áramlásnak.De olyan beton stabil az én jó öreg ernyőm, hogy mire felnéztem már vissza nyílt.

Nagyon nagy élmény volt.Mondjuk legközelebb jobban felöltözöm, mert 1600m felett piszokul fáztam! :D 600m körül pedig piszkosul dobált a levegő.Felette szinte vajsíma volt.

Link to comment
Megosztás:

...Végül a holtág K-i csücskénél értem földet egy kies mezőn, nem messze egy úttól amin eljutottam a vasúti átjáróig ahol faterom felvett és vissza vitt Szentkirályra...

Kicsit tovább mégy és bent landolsz a szürkemarhagulya közepén.

Szép kis távot tettél meg. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Jelentem új taggal bővült a flottám! :)

Hugi vett magának városban rohangálósat.

2002-es Matiz, 78EKm(garantált),ABS,két légzsák,servo,ülésfűtés,klíma(muhaha).

Manta Jani barátom keresztapjáé volt a sas, az öreg sajnos 3 hónapja elment, az autó végig garázsban tartott masina volt, apróbb hibái vannak csak, szerintem 350-et megért.

Én hoztam haza ma pestről, egész élhető a gépsas, ahova tervezték, városba, tökéletes mutatvány: elférni benne, pakolható, nem fogyaszt. Nem egy gyorsulási világbajnok, de huginak jó lesz első autónak tanulni.

Link to comment
Megosztás:

tegnap este leparkoltam pesten és direkt jobban ráálltam az előttem parkolóra hogy maradjon hely mögöttem egy astra még befért volna de az audi nem viszont reggelre ott volt.

mintha a földből nőtt volna ki.hozzáért a lökhárítómhoz és a mögötte álló Astra-hoz is.

Lefényképeztem majd felteszem ide is. legalább egy bocsi kártyát tett volna rá vagy valami de nem ő parkol.

ha nem sajnáltam volna a kocsit hátrafelé indulok el aztán bassza meg. De kultúr ember módjára lassan leálltam róla.

Tegnap egy insigniás baromkodott a körúton, leszorított de utánamentem villogtatva a reflektort és dudálva mert lenne az ilyenhez pár szavam ráadásul egy nyikhaj volt. de lekanyarodott és elmenekült a vácin.

Vennem kellene egy baseball ütőt az ilyen helyzetek kezelésére.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.