Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Rég nem írtam, szokott még lenni péntek este az EB-nél meeting? 23-án este 8-kor lesz?

Sajnos keresek G Astra első lököst, gyárit...

Szia!

Pár hozzászólással korábban pont írt egy srác, hogy G Astrát bont, bár mintha annak is az eleje lett volna törve :( És tényleg, az már nincs is rajta....

Link to comment
Megosztás:

Megvolt az első hosszabb táv az Astrával.Nem volt vele gond, a klíma kompresszor is kezdi elhagyni a csörgést, de még kell neki idő.Remélem csak az, és nem Bazsi satupadja.

Egyébként jól megy, tetszik, hogy van erő a motorban ami szépen jár, szép hangja van.Nem kell neki sok hely előzéshez, 3000rpm felett normálisan megindul és nem kell vissza tolni 3.ba sem.Szerintem ez a motor jobb állapotban van mint anno az ugyanennyit futott, ugyanilyen motorkódú fehérben volt.

A vízhőfokjeladó még nem talált teljesen magára, számomra kissé hektikus a működése.Továbbá a lengéscsillapítók nincsenek a helyzet magaslatán.A többi rendben van.

Folyadékszintek ugyanott vannak mint voltak, szivárgás nincs sehol.

Viszont nem tartom meg.Ha valakinek van ismije aki ilyet keres, szóljatok légyszi.

Nagyon tetszik, de lényegesen többe került ez a projekt, mint amit rászántam.

Link to comment
Megosztás:

Ez más súlycsoport ám! :D Corsa A GSi feelig, csak beton futóművel.Igazi kis kanyarvadász szerkezet.

Egy nagybódés autószerető ezt nem értheti! :)

Tegnap vezettem Navarát....soha nem vennék, egy pöffeszkedős ócska car.

dini: lefújtam a projectet, inkább felújítom dezső motorját, lesz, ami lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.