Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én úgy tudom, hogy a 31-ét dolgozzák le, de az is hétfő, így mindegy :D

Viszont közben egy ismerős azt mondta, hogy tán nincsenek is nyitva holnap :( Mindegy, odamegyek 11 fele, aztán meglátjuk, akkor még van egy óra a délelőtti rendelésből, illetve van még kettő a délutániig, úgyis van más dolgom is a városban, majd meglátjuk hogyan lesz.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom, hogy a 31-ét dolgozzák le, de az is hétfő, így mindegy :D

Viszont közben egy ismerős azt mondta, hogy tán nincsenek is nyitva holnap :( Mindegy, odamegyek 11 fele, aztán meglátjuk, akkor még van egy óra a délelőtti rendelésből, illetve van még kettő a délutániig, úgyis van más dolgom is a városban, majd meglátjuk hogyan lesz.

31.-ét.

Viszont szerintem orvosa válogatja melyik, hogy rendel.

Link to comment
Megosztás:

Akkor rosszul tudjátok, mert :

"2012. december 15. szombat munkanap, (december 24. hétfőt akkor kell ledolgozni

2012. december 31. - hétfő pihenőnap (december 1. szombat munkanap "

A lényegen nem változtat, mindkettő hétfő, bár ahogy utána olvastam, neked van igazad.

Egyébként rendelt ma a házi orvosom, de ahogy megtudtam ez nem mindegyiknél volt így.

Link to comment
Megosztás:

Bazsi szerelmes.

én meg átnéztem meg kell ugyan kicsit hekkelni de megoldható.

elkészítettem a kapcsolási vázlatokat, és kikerestem a megfelelő kábeleket az autó kapcsolási rajzán. most már tudom milyen színeket kell elvágni, atkötni csak kell egy szakember aki látja is a színeket :)

és ma találtam itthon még egy relét tehát ha sikerül megkaphatja a piros tuning teherautó is :)

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, igazi adrenalinbomba volt egyáltalán haza jutni úgy a bicajjal bicikliúton közlekedve, hogy ne busszanak el a mellékutakról felkanyarodó autósok, ne menjenek neked a szembe jövő biciklistársak, és ne essenek eléd az agyoniskolázott főiskolások.Mindez 16:15 környéke, Izsáki út, annak is a bicikliút része.Érdekes volt..........főleg mert hajnalban olyan 5 óra környékén azé' nyugisabb....... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.