Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Srácok nem akarok bunkó lenni, de jól láttam "valami" klub elnök írt a kecskeméti topikba? Elmúlt négy éve hogy köztetek vagyok, de még nem láttam :) ! Kicsit Jeti fillingje van a dolognak tudjuk hogy léteznek de nem láttuk még őket :) Hátha meg ismerem őket a következő négy évben, ha meg tisztelnek minket egy általunk szervezett találkozón! Utána elgondolkozok egy Blitzre való elmenetelen :)

A "valami" klub elnök megszólítás eléggé udvariatlan...a többire nem reagálnék, de egy elnököt csak egy klubtag kérhet számon.

Link to comment
Megosztás:

A "valami" klub elnök megszólítás eléggé udvariatlan...a többire nem reagálnék, de egy elnököt csak egy klubtag kérhet számon.

Azt idézőjelbe írtam direkt! Kb.1éve nem vagyok tag, de ennek is oka van! Reagálni amiben valakinek igaza van nem is nagyon lehet! Valószínűleg nem is lennék rá kíváncsi! Néhány általunk szervezett találkozóból rendesen kivettem a részem,és amíg tag voltam se találkoztam veletek egyszer sem! De szóltam Gepárdnak ahogy jövök haza befizetem a tagdíjat! Akkor talán beszélhetünk erről! Nem sértésnek szántam amit írtam csak meglepett mert egy kezemen meg tudom számolni hányszor írtál ide, azt meg még könnyebb hány általunk szervezett találkozón voltál, vagy voltatok a vezetőségből! Sajnálom ha ez érzékenyen érint!

Link to comment
Megosztás:

Még én se mutattam meg magam 1 év után egy minitalin se :(

Mondjuk lehet sör nélkül is jetinek néznétek, nem vagyok kis termetű (110 kg :D). Az Astra miatt kicsit ég a pofám, mert nem sikerült rendbe szednem, ha meg a Hondával megyek, attól félek megköveztek :D

Na ha csak a kocsi miatt nem jönnél akkor gyorsan verd ki a fejedből ezt a hülyeséget!

Itt még senkit nem néztünk ki a kocsija miatt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor valamikor kinézek, valószínűleg először a Hondával, elvégre az a saját, a másik csak akkor az enyém, ha mosni kell meg szerelni :D

De nem is igazán a kocsi tartott vissza, valahogy nem tudom időben utolérni magam. Ha meg volt idő, péntek este már nem tudtam magam rávenni, hogy visszamenjek a városba (hetényi vagyok, és lusta :D).

Hát Hetény azért nem a világ vége.

Pár ember kötődik oda is közülünk. :)

Link to comment
Megosztás:

Még én se mutattam meg magam 1 év után egy minitalin se :(

Mondjuk lehet sör nélkül is jetinek néznétek, nem vagyok kis termetű (110 kg :D). Az Astra miatt kicsit ég a pofám, mert nem sikerült rendbe szednem, ha meg a Hondával megyek, attól félek megköveztek :D

Nem csak te vagy így ezzel az autó témával... :D Én sem szedtem rendbe még... de nem is ez a lényeg itt! :D

Link to comment
Megosztás:

Ismerőssel beszélgettünk a cégnél, kinek van a nevén a kocsija...

Kérdezi tőle a másik:

-Az asszony nevén van a kocsid?

-Hülye vagy? Az asszony van az én nevemen! :D

-Az a legdrágább... :D

:D ez mekkora oltás :D

Bár ha jobban belegondolok fiatalka is lenne hozzám...

Inkább egy "Mantát" vennnék.... bérbe... :sneaky:

Névre nem, mert ott már van ez az. :)

:blush:

Inkább megígérem hogy idén megyek ;)

szuperság :D

Link to comment
Megosztás:

Szia Bazsi!

van megoldási javallatod a vonóhorog gyári visszajelzés bekötésre Vectra B-nél - tudod amiről már beszéltünk

Köszi

Szia. Persze van, ha eljösz bekötöm. De ha te akarsz vele játszani akkor megnézem a kapcsolási rajzot.

Link to comment
Megosztás:

Még én se mutattam meg magam 1 év után egy minitalin se :(

Mondjuk lehet sör nélkül is jetinek néznétek, nem vagyok kis termetű (110 kg :D). Az Astra miatt kicsit ég a pofám, mert nem sikerült rendbe szednem, ha meg a Hondával megyek, attól félek megköveztek :D

Nem hinném hogy megköveznének a többiek. Én biztos nem . Különben is ha jobban elkezdesz utána járni melyik autót ki gyártya és ki tervezte meg fogsz lepődni. :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

egyenlőre az utóbbi érdekelne mert május 31 ig Szentendrén vagyok így nem tudok még időt sem egyeztetni talánra sem :(

Ahogy összeszedem a rajzot átküldöm valahogy. mondjuk egy e-mail cím segítene.

Nem igérem hogy ezen a héten de igyekszem. Csak írd le a pontos típust és évjáratot

A mail címem subucz@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ez érdekes, tényleg nem tudom ki tervezte a kocsimat, lehet nem ártana utána nézni. Annyit tudok róla, hogy ez még Japánban készült, de a gyártók közötti összefüggéseket sem ismerem. Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy a beépített alkatrészek jelentős része nem japán fejlesztésű lenne :)

Most milyen márkájú a kocsid? mert az opelnek csak a terepjárói voltak japánok ( ISUZU)

Link to comment
Megosztás:

Nna, megérkeztünk Lijakból.Oda-vissza 1350km volt, mindezt Gábor barátom frissen vásárolt 7 éves, 1.7 CDTI Astra H Caravan autójával tettük meg végig pályán, 140km/h-val (GPS 130km/h) tökig pakolva, 3 személlyel.Az autó mindig meggyőzően tolt, nagyon jó volt még vezetni is 200km erejéig személyesen is ma, és így evett 6.3L-t.

A repülés részleteivel senkit nem akarok untatni, de a 3 nap alatt 20GB anyag készült HD minőségben (képek és videók vegyesen), annak a linkjét majd betolom ide ha Gábor megvágta és feltöltötte a videót az útról és a repülésekről is.Röviden és tömören óriási volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.