Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem Car-Max-os van fent. Lehet gagyi, de a célnak megfelel.

Pár mázsa fát már hazahordtam vele :)

a gagyit nem a vontató képességre értettem, hanem a felszerelt állapotú kinézetre a H Caravan-on.

A vill csati is kívül van a Coupén nagyon babán van fent a rejtett Thule horog :)

de mindegy b+csak esztétikus legyen.

Link to comment
Megosztás:

Nekem Car-Max-os van fent. Lehet gagyi, de a célnak megfelel.

Pár mázsa fát már hazahordtam vele :)

Adj hálát az égnek hogy még nem szakadt le :D

Felszereléséröl meg ne is beszéljünk mert nem fehér embernek találták ki.

Vivarora a Bosal os horogt felrakni egyedül kb fél óra.

Car max osat két óra és szétfúrod az az autót. Míg bosalosnál semmit nem kell fúrni.

Link to comment
Megosztás:

Régi jó tévénkből kijött a működtető füst.Arra gondoltam, hogy ideje lenne valami LED TV-be beruházni.Szóval legyetek kedvesek infóval szolgálni, hogy kitől lehet nagyon olcsón, nagyon jót venni.Tehát úgymond származás nem érdekel, de azért valamicske gari legyen a cuccon ez esetben.

A milyet? kérdésre is szívesen várnék válaszokat.Samsung?LG?Miegymás? :D

Link to comment
Megosztás:

Régi jó tévénkből kijött a működtető füst.Arra gondoltam, hogy ideje lenne valami LED TV-be beruházni.Szóval legyetek kedvesek infóval szolgálni, hogy kitől lehet nagyon olcsón, nagyon jót venni.Tehát úgymond származás nem érdekel, de azért valamicske gari legyen a cuccon ez esetben.

A milyet? kérdésre is szívesen várnék válaszokat.Samsung?LG?Miegymás? :D

Irány a tesco, kamatymentesre LG vagy Samu 82cm full HD Led.

Link to comment
Megosztás:

Régi jó tévénkből kijött a működtető füst.Arra gondoltam, hogy ideje lenne valami LED TV-be beruházni.Szóval legyetek kedvesek infóval szolgálni, hogy kitől lehet nagyon olcsón, nagyon jót venni.Tehát úgymond származás nem érdekel, de azért valamicske gari legyen a cuccon ez esetben.

A milyet? kérdésre is szívesen várnék válaszokat.Samsung?LG?Miegymás? :D

http://pcdreamshop.shp.hu/hpc/web.php?a=pcdreamshop

Kollégák innen rendeltek tv-ket.

Még volt, hogy kibővített garanciával is olcsóbban jöttek ki, mint ha elmentek volna a helyi áruházakba. ;)

Link to comment
Megosztás:

Régi jó tévénkből kijött a működtető füst.Arra gondoltam, hogy ideje lenne valami LED TV-be beruházni.Szóval legyetek kedvesek infóval szolgálni, hogy kitől lehet nagyon olcsón, nagyon jót venni.Tehát úgymond származás nem érdekel, de azért valamicske gari legyen a cuccon ez esetben.

A milyet? kérdésre is szívesen várnék válaszokat.Samsung?LG?Miegymás? :D

Nem tudom, mennyire ragaszkodsz a márkás dolgokhoz (bár azok is vannak itt), de én itt nézelődtem, amikor tévé vásárláson törtem a fejem : http://www.grx.hu/

És innen is első blikkre ez : http://www.grx.hu/shop/televizio/lcd-tv/luxor-lux40-914-tvb-40-102cm-full-hd-lcd-tv

Bár nem tud honi dvb-t-t, ez mínusz pont.

Link to comment
Megosztás:

Régi jó tévénkből kijött a működtető füst.Arra gondoltam, hogy ideje lenne valami LED TV-be beruházni.Szóval legyetek kedvesek infóval szolgálni, hogy kitől lehet nagyon olcsón, nagyon jót venni.Tehát úgymond származás nem érdekel, de azért valamicske gari legyen a cuccon ez esetben.

A milyet? kérdésre is szívesen várnék válaszokat.Samsung?LG?Miegymás? :D

Én az LG-t javasolom nekem 3db van a családba és jól működnek. Azt már eldöntheted hogy silma vagy 3d-s kell. A 3d-s t a dream tv nél vettük kihozták beüzemelték és csak utánna kellett fizetni. Korrektek voltak és magyar számlát kapsz. Sajna van olyan netes rendelés hogy szlovák számlát kapsz és arra csak szlovákiába van gari.

Jó keresgetést :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem vagyok benne biztos hogy nagy élményt nyujtana a 3 sebességes autómata váltó. Igaz én E Kadettbe vezettem de csalódás volt. Szarabb mint az új autómata váltók pedig azok is megölik az autózás élményét. Olyan az ember érzése mintha csúszna a kuplung. Nem adja át azt az erőt amit egy kézi váltó tud. De maga az autó az szép.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem vagyok benne biztos hogy nagy élményt nyujtana a 3 sebességes autómata váltó. Igaz én E Kadettbe vezettem de csalódás volt. Szarabb mint az új autómata váltók pedig azok is megölik az autózás élményét. Olyan az ember érzése mintha csúszna a kuplung. Nem adja át azt az erőt amit egy kézi váltó tud. De maga az autó az szép.

Pedig szerintem Erika kadettja nem is megy szarul. :D

Már amikor nem huzzák :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig szerintem Erika kadettja nem is megy szarul. :D

Már amikor nem huzzák :D

Ja meg állandó olajutántöltés. Arrol nem beszélve hogy ha megkapná az előírt olaj cserét tuti nem működne tovább. :icon1: . Hisz valószínű már a fémforgács tömít nem az olaj.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.