Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Neked is... :)

Csak vigyázz, mert rossz topikba írtad, és jön J. és áthelyez mindent az Isten éltessen topikba... :D

Mondjuk, az Újévi kívánságokat nem tudom miért rakta oda,de úgyis Ő a modi... :D

Meglátásom szerint a csetbe minden belefér, ami nem ütközik a fórum szabályzatával :)

Link to comment
Megosztás:

Csak vigyázz, mert rossz topikba írtad, és jön J. és áthelyez mindent az Isten éltessen topikba... :D

Mondjuk, az Újévi kívánságokat nem tudom miért rakta oda,de úgyis Ő a modi... :)

Vigyázzá, mer elveszem az ólomkatonáidat és a homokzólapátod is eltöröm! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Na miután Kacsero sikeresen haza fuvarozott amiért hálás köszönet 39fokos lázzal kezdtem el az újévet!Nyilván mert Megérdemlem!Buék mindenkinek meg világ béke :) mert ugye ez is fontos

Jobbulást!

Ne búsulj, egyszer össze fog jönni a szilveszteri mulatás :D

Link to comment
Megosztás:

Jobbulást.....!! Mikor betegedtél meg? A bulin?

Köszi!Két napig leltároztam ebben a farkasordító hidegben és szerintem akkor!Igaz a szomszéddal iszogattam cseppet aminek utóhatását a szavannák réme láthatta!De estére nem azzal volt gond!Sajnos!

Link to comment
Megosztás:

Akkor most már mennyé' szépen másfelé, aztán ott moderálkodjá a jóég áldjon meg. :D

a bánatos kistökömért kell ez.Semmi szükség rá. :)

Na ez a legnagyobb gond, hogy én próbáltam ezt megbeszélni, mindenki szart rá.Cselekedtem belátásom szerint, előtte is szóltam, most meg duzzogás van.

Link to comment
Megosztás:

Na ez a legnagyobb gond, hogy én próbáltam ezt megbeszélni, mindenki szart rá.Cselekedtem belátásom szerint, előtte is szóltam, most meg duzzogás van.

Ámmen!

Chat: Egy igen népszerű internetes tevékenység. Angol szó. Jelentése: csevegés, párbeszéd.

Tehát véleményem szerint ebbe beletartozik az is valakit felköszöntsön az ember!Nyilván az Opeles cuccokhoz ilyet nem írunk be!

Link to comment
Megosztás:

Ámmen!

Chat: Egy igen népszerű internetes tevékenység. Angol szó. Jelentése: csevegés, párbeszéd.

Tehát véleményem szerint ebbe beletartozik az is valakit felköszöntsön az ember!Nyilván az Opeles cuccokhoz ilyet nem írunk be!

Saját válaszodban benne van a megoldás. :)

Szerintem lépjünk ezen túl, tessék oda írogatni, aki akarja olvashatja ott is,rendbe szedve, egyben. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor most már mennyé' szépen másfelé, aztán ott moderálkodjá a jóég áldjon meg. :)

a bánatos kistökömért kell ez.Semmi szükség rá. :)

:D :P :D Ezt erősítsd már meg úgy is, hogy felhívsz vagy a szemembe mondod!

Érdekes módon face to face már senkinek nincs ekkora szája, mint itt. :D

Link to comment
Megosztás:

Na nem akartam beleszólni,de most J0hnny-nak adok igazat! (tudom senki nem kérdezte :D :) )

Én nem vagyok az a nagy köszöngetős fajta és egy idő után idegesítő, hogy sokszor a chat topic fele csak erről szól.

Mondjuk én megvoltam békében eddig is, de nem fogom visszasírni.

Nem értem mennyivel nehezebb oda beírni a jókívánságokat, mint ide.

Link to comment
Megosztás:

Na miután Kacsero sikeresen haza fuvarozott amiért hálás köszönet 39fokos lázzal kezdtem el az újévet!Nyilván mert Megérdemlem!Buék mindenkinek meg világ béke :D mert ugye ez is fontos

Timi kérdi, hogy vigyen-e forralt bort?

Biztos a szomszéd túlzottan behűtötte a whisky-t...

Amúgy a tegnapi bulin látott videók egyike után kutatva

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.