Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Miután rájöttem, hogy nem igazán jó udvaron autót szerelni, kerestem egy szerelőt hozzá.Mint utólag kiderült, nem volt rossz döntés.Ma el lett húzva hozzá, köszönet érte Kiskaszának.A műhelyben a hengerfej kb. 2 óra alatt lekerült.Még úgy is, hogy a 10db hengerfej csavarból ötnek a feje eltört (állítólag van ilyen) .Továbbá kiderült, hogy a kipufogó torok öntvénye is el van repedve.A dolog érdekessége, hogy X16XEL-nél a klubban eltöltött időm alatt még ilyesmivel nem találkoztam.

Szóval kell még 10 db csavar ill. keresnem kell egy olyan lakatost akinek van AVI hegesztője.Úgy tudom ezt a hibát csak olyannal lehet meghackelni.

A képek, telóval készültek, bocsi a minőségért.Hengerfej_www.kepfeltoltes.hu_.jpgHengerfejcsavarok_www.kepfeltoltes.hu_.jpgBlokk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na meg volt a kompresszió mérés Johnny jóvoltából és minden hengernél rendben van :)

12bar minden hengerben egyenletesen.

Losi!

Ha már ennyire szétszeded rakd rendbe rendesen azt a motort.

Nem nagy cucc szétfűzni, csekkoljatok rá a főtengelycsapágyakra és érdemes lenne egy gyűrűsort is adni neki, nem vészes az ára.

Persze csak akkor, ha hosszútávra gondolkodsz a géppel, bár nálad ez kétes dolog! :D

Link to comment
Megosztás:

Kivételesen igazat adok J0hnny-nak... :D

Az F Astránál jártunk úgy, hogy amikor megvettük le lett szedve a hengerfej, felújítva .

Azután 1-2 ezer km. és ette az olajat de nagyon, pedig a hengerfal hibátlan volt.

Motorfelújítás lett a vége...megfőzhették a motort, a gyűrűk miatt fogyott az olaj...

Link to comment
Megosztás:

12bar minden hengerben egyenletesen.

Losi!

Ha már ennyire szétszeded rakd rendbe rendesen azt a motort.

Nem nagy cucc szétfűzni, csekkoljatok rá a főtengelycsapágyakra és érdemes lenne egy gyűrűsort is adni neki, nem vészes az ára.

Persze csak akkor, ha hosszútávra gondolkodsz a géppel, bár nálad ez kétes dolog! :D

Ilyen végkompressziónál nincs jelentősége.Az égéstér rendben volt, a dugattyúk nem lógtak semmilyen irányban, szóval nem lesz tovább hebrákolva.Ha még is véres lenne a torka a gépnek ami mondjuk használat közben derül ki, akkor majd az új gazdája meggyűrűzteti.Ha még a meglévő javítások mellet bele mennék egy ilyenbe, már minuszba billenne a mérleg.Annyira jól még nem keresek.

Továbbá szervizkönyv, a szevízszámlák és a benne lévő olaj színe is azt mutatta, hogy az autóval volt foglalkozva, volt gazdája, és az órában lévő kilóméterfutás valós.

Az X16XEL pedig eszi az olajat, ezzel együtt kell élni.Volt már ilyenem, így tudom.Szóval nem parázok attól, hogy egy eladásra kifényesített, szarrá tekert órájú, korábban gazdasági totálkárból vissza épített romot vettem volna.

Link to comment
Megosztás:

Nos az elvárásoknak megfelelően de a teljesség igénye nélkül szubjektíven az OPC Zafira:

megmosolyogtatott.

Ennél jobb autót nem vezettem még. Talán Bazsi fogalmazta meg a legjobban: ez úgy megy ahogyan te szereted.

és valóban nem kell gondolkodni egy előzésen. Ha akarod megteheted, az autó biztosan képes lesz rá.

Benne volt 3 gyerek Ági meg egy kis csomag és éreztem a 200 lóerő start készenlétét a lábam alatt. Csak arra várt mikor gurul el a gyógyszerem.

Nagyon jó érzés ez. Nagyon jól variálható beltér, kényelmes jól tartó ülések. Egyszerű jól ismert Opel kapcsolók műszerek OPC logóval, el ne felejtsd miben ülsz mert ott halsz meg.

A futómű tart,a féket éreztem kicsit nyúlósnak de lehet a kopott gumik és a vizes út miatt.

Sajnos igazi tesztet nem végezhettem mert a körülmények nem tették lehetővé a kockázatmentességet :)

De ültem benne nyitogattam, meghúztam két meglazult csavart és közlekedtünk.

Én megvenném és talán az első olyan autó amivel azt éreztem, hogy sok évig lehetünk együtt. Nem csak 1-2 évre tervezve.

Az ára közel 2M az átírása 140 ezer a fogyasztását itt nem említem mert itt már nem az a lényeg, úgy sem lesz 9 alatt :)

Kell még hozzá garázs Sopronban kb havi 15 ezer és garázs pesten 20-40 ezer/hó. Mintha lenne még egy lakásom :)

Nagyon fáj a szívem de vissza kellett adnom...még :)

Link to comment
Megosztás:

Nos az elvárásoknak megfelelően de a teljesség igénye nélkül szubjektíven az OPC Zafira:

megmosolyogtatott.

Ennél jobb autót nem vezettem még. Talán Bazsi fogalmazta meg a legjobban: ez úgy megy ahogyan te szereted.

és valóban nem kell gondolkodni egy előzésen. Ha akarod megteheted, az autó biztosan képes lesz rá.

Benne volt 3 gyerek Ági meg egy kis csomag és éreztem a 200 lóerő start készenlétét a lábam alatt. Csak arra várt mikor gurul el a gyógyszerem.

Nagyon jó érzés ez. Nagyon jól variálható beltér, kényelmes jól tartó ülések. Egyszerű jól ismert Opel kapcsolók műszerek OPC logóval, el ne felejtsd miben ülsz mert ott halsz meg.

A futómű tart,a féket éreztem kicsit nyúlósnak de lehet a kopott gumik és a vizes út miatt.

Sajnos igazi tesztet nem végezhettem mert a körülmények nem tették lehetővé a kockázatmentességet :)

De ültem benne nyitogattam, meghúztam két meglazult csavart és közlekedtünk.

Én megvenném és talán az első olyan autó amivel azt éreztem, hogy sok évig lehetünk együtt. Nem csak 1-2 évre tervezve.

Az ára közel 2M az átírása 140 ezer a fogyasztását itt nem említem mert itt már nem az a lényeg, úgy sem lesz 9 alatt :)

Kell még hozzá garázs Sopronban kb havi 15 ezer és garázs pesten 20-40 ezer/hó. Mintha lenne még egy lakásom :)

Nagyon fáj a szívem de vissza kellett adnom...még :)

Mik vannak...

Autót "bérelni"ok de hogy 3 gyerkőcöt is... :huh: :omg:

:D :D :D

Nagyon ki vagyok békülve én is Zafirával, tágas kényelmes és a 2lityis diesel közlekedni bőven elég.

Mondjuk már néha kicsi 3 gyerekkel plusz babakocsi plusz kisbicikli plusz roller plusz stb. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Kezd kirajzolódni az Astra projekt pénzügyi része.A végösszeg egy full leszervizelt, névre írt autót takar.

- 105.ft volt mire ide került az udvarba. (vételár+útiköltség)

- 25e.ft-ért vettem hozzá meg mindent (tömítések, olaj, szűrők, fagyálló, deszt.víz, hengerfej csavarok)

- kb. 25-30e.ft lesz a javítás (szét+össze szerelés+hengerfej felújítása a szükséges mértékben.)

- pontosan 160500ft lesz mire be lesz fizetve a reg.díj (67433ft) , kap friss műszakit, forgalmit, rendszámtáblát, műszaki érvényessége matrinyát, és kifizetem az ügyintézési díjat.Gondolom ebben benne van még a "kicsi szívesség" díj is.

Nos ezen számok tudatában vágjon bele mindenki egy ilyen autó projektbe.Az itthoni költségek egyénként vérlázítóak.

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Te sem nyugszol, mi? Használni vagy bidznicnek akarsz verdát venni.

Losi!

Ez nem is volt kérdés, mióta megkaptam a honlap címet azóta minden nap ott nézelődök. Egy tiédhez hasonló projektben töröm a fejem, még kb 100e hijja van de 1nlőre csak bizniszelni kéne. Növelni a kasszát aztán egyet sajátnak.

Link to comment
Megosztás:

Kezd kirajzolódni az Astra projekt pénzügyi része.A végösszeg egy full leszervizelt, névre írt autót takar.

- 105.ft volt mire ide került az udvarba. (vételár+útiköltség)

- 25e.ft-ért vettem hozzá meg mindent (tömítések, olaj, szűrők, fagyálló, deszt.víz, hengerfej csavarok)

- kb. 25-30e.ft lesz a javítás (szét+össze szerelés+hengerfej felújítása a szükséges mértékben.)

- pontosan 160500ft lesz mire be lesz fizetve a reg.díj (67433ft) , kap friss műszakit, forgalmit, rendszámtáblát, műszaki érvényessége matrinyát, és kifizetem az ügyintézési díjat.Gondolom ebben benne van még a "kicsi szívesség" díj is.

Nos ezen számok tudatában vágjon bele mindenki egy ilyen autó projektbe.Az itthoni költségek egyénként vérlázítóak.

Asztrakocsi haza ért végre.megy, fékez, dudál ahogy egy közös ismerősünk mondaná.A szerelési díj végül nem 25-30e.ft lett, hanem 47500ft, mert nem voltam tisztában azzal, mivel jár manapság egy hengerfej felújítása.Tehát a projekt vége 353e.ft lett.Nagyon rezgett a léc, hogy eladós lesz ami jó nagy szívás lett volna, hiszen mostanra egy motorkontrol lámpa kivételével minden okés a géppel (még a klma is kapcsol), de végül az uccsó 13. havi bér megoldotta ezt a kérdést.A haza felé vezető útra (kb. 6km max.) megkapta ideiglenesen a kóórza rencámát.Nem volt kockázatmentes a vállalkozás, de nem lett gond.Anyuka zárta a sort a hátam mögött! :D

A hétvégén még körbe buzulom és villogtatok hibakódot meg lehet megkérem Johnnyt, hogy jöjjön el bandázsolni meg kötegelőzni ha ráér picit, aztán hétfőn szerintem el is indítjuk a papír részét a dolognak.

Itt tartunk most.

Link to comment
Megosztás:

Asztrakocsi haza ért végre.megy, fékez, dudál ahogy egy közös ismerősünk mondaná.A szerelési díj végül nem 25-30e.ft lett, hanem 47500ft, mert nem voltam tisztában azzal, mivel jár manapság egy hengerfej felújítása.Tehát a projekt vége 353e.ft lett.Nagyon rezgett a léc, hogy eladós lesz ami jó nagy szívás lett volna, hiszen mostanra egy motorkontrol lámpa kivételével minden okés a géppel (még a klma is kapcsol), de végül az uccsó 13. havi bér megoldotta ezt a kérdést.A haza felé vezető útra (kb. 6km max.) megkapta ideiglenesen a kóórza rencámát.Nem volt kockázatmentes a vállalkozás, de nem lett gond.Anyuka zárta a sort a hátam mögött! :D

A hétvégén még körbe buzulom és villogtatok hibakódot meg lehet megkérem Johnnyt, hogy jöjjön el bandázsolni meg kötegelőzni ha ráér picit, aztán hétfőn szerintem el is indítjuk a papír részét a dolognak.

Itt tartunk most.

Vékony gégecső is kell?

Link to comment
Megosztás:

Grat Losi ezek szerint minden rendben lesz.

ma én is vettem Opelt

vettem egy G Astra-t persze VAN :) ez olyan coupe amibe befér a bicikli.

semmi csoda, fehér 300 ezer km diesel is 55kw lesz vele harc de megvannak a közös ismerősök.

de mégis van egy csoda: digit klímás ez :)

A fiatnak meg vannak számlálva a napjai.

Link to comment
Megosztás:

Grat Losi ezek szerint minden rendben lesz.

ma én is vettem Opelt

vettem egy G Astra-t persze VAN :) ez olyan coupe amibe befér a bicikli.

semmi csoda, fehér 300 ezer km diesel is 55kw lesz vele harc de megvannak a közös ismerősök.

de mégis van egy csoda: digit klímás ez :)

A fiatnak meg vannak számlálva a napjai.

Érdekes pálfordulat ez a választás, ismerve a terveket amiket korábban szövögettél! :D Osztrák vagy magyar autó? :D

Link to comment
Megosztás:

ez magyar autó, ill olasz volt. magyar rendszámmal olyan ugródeszkának, utána még mindig vehetek opc-t :)

de ezt szeretném megtartani mert a piros testvére is nagyon bevált.

Értelek! :D Grat a géphez!Csak ne taposd ki a szemét az Autobahnon! :D

Johhnyval tegnap még helyre raktuk az Astrakocsi dolgait, és természetesen le kellett szednem róla az AGR-t, de szerencsére csak egy koromdarab csinálta fesztivált.Most gyáriság honol a motortérben! :D

Holnap viszem kereskedésbe, de előtte lövök rá v.mi kötelezőt majd a Rákóczi utcán.Voltam ugyan bent szombaton, de a kedves fiatal hölgy nem tudott érdemileg segíteni, mert csak amolyan dísznek volt bent.Mondjuk annak rendben volt! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.