Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hello Kacsero! :blink:

Figy, Te mennyivel jársz - amikor mész ki a németekhez - a corsával?

Úgy értem mennyivel szoktál menni a pályán kifelé?

Mit eszik az autó?

Csak pl. saját tapasztalat a céges 1.2-es 3 hengeres Fábiával, hogy ha megyek vele Pestre 9-10-et eszik a pályán 140-160 között, ami nem kevés. Nálad mi a szitu?

Link to comment
Megosztás:

Ezt látnotok kell: Porche Carrera GT

Magyarországon eladó!!! A képek alapján zsír új... de ami durva, hogy nézzétek meg a körülötte letakart autókat. A vonalak alapján ugyanilyen Carrera GT-k!!!

Csak mesélem, hogy az autó a németeknél kerül 380.000,- és 480.000,- EUR között újonnan!

(azért esélyes, hogy csak nem itthon van ez a néhány GT!)

Link to comment
Megosztás:

Korábban Kori fényképezett egy Szer4biába menő Porsche szállítmányt, amit még így vízen szállítva is lényegesen olcsóbban vett meg a tulaja Németországból, mint ha ott helyben, esetleg Mo.-on történt volna a vásárlás.

Most, hogy ugye elvileg független kereskedő is adhat el újautót, már más a helyzet.Lásd: Mazda Dakó, és az udvarában álló 0km-es Audik!A6 ; A8.Szal érdekes.

NAMITSZÓLTOK? :blink:

De ott van Paja gépe is már! :)

A héten beszéltem egyébként a bontósommal, és említette, hogy van egy alkatrészbolt v.hol a Budai kapu környékén, ahol még a Kiss és tsánál is olcsóbban lehet normális alkatrészhez jutni.Nincs v.kinek bővebb infója erről a helyről?

Link to comment
Megosztás:

Korábban Kori fényképezett egy Szer4biába menő Porsche szállítmányt, amit még így vízen szállítva is lényegesen olcsóbban vett meg a tulaja Németországból, mint ha ott helyben, esetleg Mo.-on történt volna a vásárlás.

Most, hogy ugye elvileg független kereskedő is adhat el újautót, már más a helyzet.Lásd: Mazda Dakó, és az udvarában álló 0km-es Audik!A6 ; A8.Szal érdekes.

NAMITSZÓLTOK? :)

De ott van Paja gépe is már! :)

A héten beszéltem egyébként a bontósommal, és említette, hogy van egy alkatrészbolt v.hol a Budai kapu környékén, ahol még a Kiss és tsánál is olcsóbban lehet normális alkatrészhez jutni.Nincs v.kinek bővebb infója erről a helyről?

Teljes királyság! :blink:

Asszem nekem is kéne írni már valamit... :lol:

Legalábbis illene!

Link to comment
Megosztás:

Az E type állííítóóólag újkorában sem volt egy megbízható járgány, több egykori tulajdonos is nyilatkozta ezt, több különbözo veteránozós magazinban.

a legkomolyabb vélemény: a megtehetö km nem a benzintartály méretétöl függ.

bár tényleg szép

szerintem ne vedd meg

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Hello Kacsero! :)

Figy, Te mennyivel jársz - amikor mész ki a németekhez - a corsával?

Úgy értem mennyivel szoktál menni a pályán kifelé?

Mit eszik az autó?

Csak pl. saját tapasztalat a céges 1.2-es 3 hengeres Fábiával, hogy ha megyek vele Pestre 9-10-et eszik a pályán 140-160 között, ami nem kevés. Nálad mi a szitu?

Hello Speed! :blink:

Álltalában 140-el megyek, 95-öst tankolok, és megáll a fogyasztásom 6-6,5-ben. Az enyém mondjuk csak 1.0-es de szintén 3 hengeres! :)

Ha van még kérdésed irj!

Üdv: Kacsero

Link to comment
Megosztás:

A nőt is először el kell vinni vacsizni... hülyíteni... virágot vinni neki...

jó esetben nem lehet egyből megdugni! :lol: Nem?

És pont ettől jó az egész! :)

Szerintem a szívás is hozzátartozik az autótuninghoz! Szerintem semmi érdekes nem lenne abban, hogy megveszed, beadod egy tuning céghez, mellégurítasz 1 millát és készen kapod vissza... :blink: Nem?

Van benne valami :)

Link to comment
Megosztás:

Ez kb. olyan kérdés, mint a veteránosoknál:

-megcsinálod magad, kitanulsz hozzá kb. 10 különböző szakmát és rámegy 2-3 éved a felujításra

-vagy beadod egy céghez, ahol 2 hónap alatt szakszerűen megcsinálják, persze több pénzért

Aki a 2. számú megoldást választja, azt általában jól megszólják....

Link to comment
Megosztás:

Ez kb. olyan kérdés, mint a veteránosoknál:

-megcsinálod magad, kitanulsz hozzá kb. 10 különböző szakmát és rámegy 2-3 éved a felujításra

-vagy beadod egy céghez, ahol 2 hónap alatt szakszerűen megcsinálják, persze több pénzért

Aki a 2. számú megoldást választja, azt általában jól megszólják....

De akkor hova lesz az alkotás öröme? :blink: :) :) Meg az ötletmásolás élvezete?Az ám az igazi feeling! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon terveztem, hogy idén már lesz téli autóm, közben struchtúrálischan át kellett gondolnom a dolgokat.

egy: hitelre már nem akarok autót venni

kettő: mielőtt két autó rendbentartására gondolok, szükséges felszerelnem a garázst is megfelelő szerszámokkal

három: normális garázs is kell

négy: már valami lakásfélére is gondolni kell

öt: már nem engedhetem meg magamnak, hogy hó végén az egyenlegem minuszban legyen

hat: "szigorú" megszorító csomagot léptettem életbe, az ilyen havi 3-400, évi max kb 5e km-et jelent

(karácsony óta ma indítottam be először)

(közutak bringás réme lettem :blink: )

hát így valahogy

Link to comment
Megosztás:

Hello Speed! :blink:

Álltalában 140-el megyek, 95-öst tankolok, és megáll a fogyasztásom 6-6,5-ben. Az enyém mondjuk csak 1.0-es de szintén 3 hengeres! :)

Ha van még kérdésed irj!

Üdv: Kacsero

Az komoly! Hihetetlen! Nem is értem. Eddig folyamatosan azt tapasztaltam, hogy a kismocis autók kint a pályán 140-150 körül már hihetetlen mennyiségű üzemanyagot termelnek be.

Mennyit megy végre a gép?

Link to comment
Megosztás:

Az komoly! Hihetetlen! Nem is értem. Eddig folyamatosan azt tapasztaltam, hogy a kismocis autók kint a pályán 140-150 körül már hihetetlen mennyiségű üzemanyagot termelnek be.

Mennyit megy végre a gép?

Az én egykori Off Renault 5-ösöm a 900 ccm- vel, és az Off Puntóm a maga 1100 ccm -ével

sehogy sem érte be 7-8 lityi berzinnél kevesebbel... :blink:

Több benzinessel már nem próbálkoztam.... :)

Link to comment
Megosztás:

Az komoly! Hihetetlen! Nem is értem. Eddig folyamatosan azt tapasztaltam, hogy a kismocis autók kint a pályán 140-150 körül már hihetetlen mennyiségű üzemanyagot termelnek be.

Mennyit megy végre a gép?

A végét még nem próbáltam, de már mentem vele 160-al, igaz nem huzamosabb ideig! :blink:

Nem tudom Neked mi a tapasztalatod, de én most,hogy folyamatosan járok ki németbe, és végig autópályan, ahol 130-140-el megyegetek, tényleg nem több a fogyasztásom 6,5 l.-nél! Ezt szoktam is vigyelni!

Link to comment
Megosztás:

Hát, csapjunk egy kis zajt !!!!!! :) :D ;)

Meghívsz a medencédbe?Akkor dumálunk! ;)

Nade...........félre a tréfával.Haga is küzdött egy ilyen hibával, neki egy fűtéscsőcsap adta meg magát.Nem volt olcsóság, dehát ezért van a klub.Uhuhu vette észre a tavaszi Fóti talin.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.