Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

ja

ha ráteszem a krovát elforog a szentem...

egy ötös imbuszt kéne beletolni, de ha rajta van a krova ez nem megy

Van otthon gyertyakulcsod?

Elvileg az jó rá és akkor megtudod fogni imbusszal.

Vagy ha rárakod a súlyt,tehát beszerelt helyzetben van már,akkor légkulccsal húzd rá óvatiba.

Losinál így csináltuk tegnap.

Link to comment
Megosztás:

Jaja!Zúzódás!

Óriási mázlija van.

Ha be van kötve vége a dalnak.

Mint annak a bizonyos xarba esett szilvának bakter.Ez nagyon megcsukódott. B)

Skacok!

Úgydöntöttünk, hogy megpróbálkozzuk eladni az astra-t.

Szerintetek megpróbáljam így árulni ahogy van, vagy visszamenjen a gyári rugó stb?

Mindenféleképpen csak gyári állapotban, szépen kifényesítve.A rugókra nem tartok igényt, de a kartervédőre igen.Szóval arra 3Xos stipistopi.Mert az XEV elég szépen kilóg alul.

Ja, és ha szép fényes a gép, akkor be kell tolni használtautóker.be.Háztól nem annyira 100, hogy elviszik.Tapasztalat.

Link to comment
Megosztás:

A fentartási költségek/fogyasztás/felszereltség szakaszon inkább ilyesmit javasolnék......

Mondjuk inkább v.hol 750e. környéke irányáron.S, ebbe Udi símán bele tudja tenni az E85-höz szükséges cumókat.A 7végén a zőődbe is bele került. B)

Hát igen a 750e barátibb lenne :D

Mondjuk elöbb el kéne passzolni a mostanit.

A problémám csak az a gyáriasítással, hogy ha nem megy el akkor meg sajnálni fogom hogy visszaalakítottam.

Nem akarom fillérekért eladni, akkor inkább használom még 1-2 évet. Viszont nekem meg így tetszik ahogy van B)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen a 750e barátibb lenne :D

Mondjuk elöbb el kéne passzolni a mostanit.

A problémám csak az a gyáriasítással, hogy ha nem megy el akkor meg sajnálni fogom hogy visszaalakítottam.

Nem akarom fillérekért eladni, akkor inkább használom még 1-2 évet. Viszont nekem meg így tetszik ahogy van B)

Szánd el magad, és annyi.Akár csak Tomi, aki szintén nem tudja, hogy mit akar. B)

Én pl. kicsit sem sajnálom a Vekit, örülök, hogy nem csináltam abból is pénztemetőt.Ez a zöld sokkal közelebb áll hozzám minden téren, nem beszélve arról, hogy fillérekért van hozzá utángyártott cucc.

Link to comment
Megosztás:

Szánd el magad, és annyi.Akár csak Tomi, aki szintén nem tudja, hogy mit akar. B)

Én pl. kicsit sem sajnálom a Vekit, örülök, hogy nem csináltam abból is pénztemetőt.Ez a zöld sokkal közelebb áll hozzám minden téren, nem beszélve arról, hogy fillérekért van hozzá utángyártott cucc.

Legalább nem vagoyk egyedül B)

Mondjuk én selytem mit akarok.

Egy kombi f astra-t, és ha lehet klímást.

Viszont félek a fogyitól. 6 éve dieseles vagyok :D

Asszony szusijával sem vagyok kibékülve ilyen téren.

Link to comment
Megosztás:

Egy kombi f astra-t, és ha lehet klímást.

Viszont félek a fogyitól. 6 éve dieseles vagyok B)

Asszony szusijával sem vagyok kibékülve ilyen téren.

Mindenképpen 8V-t ajánlanék.Nincs különösebb gond a 16V-vel sem, de ha hozzá kell nyúlni, akkor drágább móka mint a 8V.Amúgy az sem gáz, ha nincs benne gyárilag a klíma, mert azt utólag is be lehet szerelni bontottan.Valkainak van is ismije aki megcsinyázza.

A fogyi pedig.......használod-e annyit a gépet, hogy ezen kellejen spórelnod?A gázolaj is egyre drágább, és drágább mint a benzin.Ideális körülmények között nem sokkal magasabb egy benzines fogyija sem.

Amúgy a stifti is hiába 1.0, városban pont ugyanannyit eszik mint egy 1.3-as.Annyi, hogy cserébe nem is megy, egyenetlen a járása, de kevesebb rá a kötelező és a LE adó.

Link to comment
Megosztás:

Mindenképpen 8V-t ajánlanék.Nincs különösebb gond a 16V-vel sem, de ha hozzá kell nyúlni, akkor drágább móka mint a 8V.Amúgy az sem gáz, ha nincs benne gyárilag a klíma, mert azt utólag is be lehet szerelni bontottan.Valkainak van is ismije aki megcsinyázza.

A fogyi pedig.......használod-e annyit a gépet, hogy ezen kellejen spórelnod?A gázolaj is egyre drágább, és drágább mint a benzin.Ideális körülmények között nem sokkal magasabb egy benzines fogyija sem.

Amúgy a stifti is hiába 1.0, városban pont ugyanannyit eszik mint egy 1.3-as.Annyi, hogy cserébe nem is megy, egyenetlen a járása, de kevesebb rá a kötelező és a LE adó.

Klíma beszereléssel nem is lenne gondom, inkább a beszerzésével.

Ha ebbe lenne klíma, nem is gondolkodnék az eladásán.

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg keress hozzá bontottan.Használtautó, Udi, ilyenek.....

Meglássuk B)

Asszem körbenyalom és meghírdetem így ahogy van.

Ha elmegy, akkor jöhet a klímás karaván, ha meg nem akkor marad ez, de akkor legalább úgy, ahogy nekem is tetszik B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.