Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

A lényeg nekem hogy ezt a három mutatványt ugye hidrotőke csere ,olajcsere jobb oldali futómű vagy micsoda javitása plussz az olajfolyás megszüntetése.Ki tudja olcsón megcsinálni nekem vagy tanácsot adni arra hogy amig összegürizem rá a pénzt addig használhatom az autót vagy sem. Napi 40 km megyek vele Kb 4 hetet kéne igy kibirnia Szerintetek?

Amit kötelzőnek irtál hakapeszimaki az most kimarad mert az már nagyon huzós lenne de meg fogom csináltatni kb 3 hónap mulva :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

má nem is nagyon merek fórumozni :rolleyes: egyre gyáribb lesz a gép jajj mi lesz így? nem fog kilógni a sorból <_< csak csúnyán fog sziszegni -_-

Hidd el nekem,hogy az az igazi feeling,nem a bucsústuning.

Pl Audi 100,régi,kocka kasztni,quatro,2.2turó,full gyári külső.

Beálltak lámpához,civic-es skac mellé.Honda üvölt,elindulnak,egyszercsak SSSSSSsszzzzzzzzzzz és az audi úgy állva hagyta gurulóból már,hogy csak lestem.

A hondás szerintem ma sem tudja mi volt ez,ideje nem volt reagálni rá.

Szóval állat nagy feeling,amikor beállsz egy 10-20 millás dög mellé,átnéznek röhögnek,aztán a végén te röhögsz. :D

Link to comment
Megosztás:

A lényeg nekem hogy ezt a három mutatványt ugye hidrotőke csere ,olajcsere jobb oldali futómű vagy micsoda javitása plussz az olajfolyás megszüntetése.Ki tudja olcsón megcsinálni nekem vagy tanácsot adni arra hogy amig összegürizem rá a pénzt addig használhatom az autót vagy sem. Napi 40 km megyek vele Kb 4 hetet kéne igy kibirnia Szerintetek?

Amit kötelzőnek irtál hakapeszimaki az most kimarad mert az már nagyon huzós lenne de meg fogom csináltatni kb 3 hónap mulva :rolleyes:

Klikk rá! <_<

Link to comment
Megosztás:

Hidd el nekem,hogy az az igazi feeling,nem a bucsústuning.

Pl Audi 100,régi,kocka kasztni,quatro,2.2turó,full gyári külső.

Beálltak lámpához,civic-es skac mellé.Honda üvölt,elindulnak,egyszercsak SSSSSSsszzzzzzzzzzz és az audi úgy állva hagyta gurulóból már,hogy csak lestem.

A hondás szerintem ma sem tudja mi volt ez,ideje nem volt reagálni rá.

Szóval állat nagy feeling,amikor beállsz egy 10-20 millás dög mellé,átnéznek röhögnek,aztán a végén te röhögsz. :rolleyes:

jól hangzott most is ezt csinálom csaknem sziszeg hanem üvölt de nagyon várom már hogy legyen időm kicserélni a hajtóművet. és sajnálattal közlöm hogy az xe-ből nem adok el semmit mert csinálok egy farmotoros hátulkaparóst (ahogy Demó mondaná). FUN autónak <_<

Link to comment
Megosztás:

Hidd el nekem,hogy az az igazi feeling,nem a bucsústuning.

Pl Audi 100,régi,kocka kasztni,quatro,2.2turó,full gyári külső.

Beálltak lámpához,civic-es skac mellé.Honda üvölt,elindulnak,egyszercsak SSSSSSsszzzzzzzzzzz és az audi úgy állva hagyta gurulóból már,hogy csak lestem.

A hondás szerintem ma sem tudja mi volt ez,ideje nem volt reagálni rá.

Szóval állat nagy feeling,amikor beállsz egy 10-20 millás dög mellé,átnéznek röhögnek,aztán a végén te röhögsz. :rolleyes:

A civic nem piros dizel volt?Tudod kire gondolok <_<

Link to comment
Megosztás:

jól hangzott most is ezt csinálom csaknem sziszeg hanem üvölt de nagyon várom már hogy legyen időm kicserélni a hajtóművet. és sajnálattal közlöm hogy az xe-ből nem adok el semmit mert csinálok egy farmotoros hátulkaparóst (ahogy Demó mondaná). FUN autónak <_<

Valami ilyesmi vasat akarok én is faragni,de úgy hogy komplett vázat építek.

Venni valami törött jószágot és kivágni ami kell. -_-

C20Let-be gondolkoztam ,de nagyon elszállt árak vannak. :rolleyes:

megelégszek 110-120 lóval egy 500kg vázba. :D

Link to comment
Megosztás:

nem vagyok itt egy napig és micsoda savazás megy <_< ami a castrol-t illeti, a hire nagyobb mint a minösége, amit az ósanba kapsz 5liter castrolt 5ezerért egy castrol focilabdával azt max ajtónyekergés kenésére használhatod...mi árulunk eredeti német castrolt, de annak 18ezer az 5literes falska ára...

újpest meg az autómutyi mekkája, újpesti vagyok, tudnék szerelöket mondani de mindegyik lehúzós :rolleyes:

Én asszem 8ezerért vettem 4 litert.Nem veszek ilyen helyeken olajat....

Szerintem meg az olaj márkáján rugózni egy személyautónál,normál használatnál tök felesleges!

Fater a stiftbe anno kb. a legolcsóbb MOL-t rakta és nálunk 120.000km alatt semmi panasz nem volt rá!

Link to comment
Megosztás:

Valami ilyesmi vasat akarok én is faragni,de úgy hogy komplett vázat építek.

Venni valami törött jószágot és kivágni ami kell. <_<

C20Let-be gondolkoztam ,de nagyon elszállt árak vannak. :rolleyes:

megelégszek 110-120 lóval egy 500kg vázba. -_-

én simán beteszem egy üres kaszniba hátra a motort

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.