Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Bár az ocsmány gyári piros hátsó lámpa még ennél a feketénél is csúnyább szóval az tuti nem kerül vissza főleg egy full fekete kocsira :D Szóval csak a füst lámpa jöhet szóba vagy nem tudom mit kéne csinálni.

Nincs azzal baj, hogy ha fekete, de ami most van neked, az veszélyes. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem veszélyes egész jól lehet látni, csak mondjuk fejbelövést adnak érte helyszínen a rendőrök szóval ez a baj :D A füstön kívül nem tetszik egyik lámpa se nagyon nagyon csúnyán vannak... :/

Fcaravanhoz meg egy féle fekete van csak...így hát csináltam magamnak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elég jó lett, de hogy tudsz ilyeneket csinálni? :lol: Na igen tudod ez pl tetszik hiába nem full fekete de a b corsa gyári hátsó lámpa hát az valami nagyon de nagyon csúnya. :/

Jön az ötlet, és megcsinálom. :D Kb így. :) Sokféle cuccot csináltam már. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak ne legyen ennyire fekete, mert tuti zsanett leszel. :D

Szerintem már fakult azóta eléggé sokat ennyire nem fekete inkább csal a kép :lol: életbe nézve látszódnak az elválasztók meg minden, de már 1 hónapja keresem a megoldást, hogyan tegyen láthatóbbá magam és valami szépre de feketére :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem már fakult azóta eléggé sokat ennyire nem fekete inkább csal a kép :lol: életbe nézve látszódnak az elválasztók meg minden, de már 1 hónapja keresem a megoldást, hogyan tegyen láthatóbbá magam és valami szépre de feketére :D

Baróerős ledeket még tehetsz bele, hátha. :D ettől még viszont lelőnek. :)

Link to comment
Megosztás:

Baróerős ledeket még tehetsz bele, hátha. :D ettől még viszont lelőnek. :lol:

Annyira nekem se tetszik így szóval nem erőltetném, inkább valami olyanra kéne kicserélni ami normális és jól is néz ki csak a közelbe nem ismerek ilyen boltot akkor már rég vettem volna valamit, de rajta vagyok témán

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.