Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ja és úgy kezdeném a corsa vásárlást, hogy lehet megemelni és megnézi a keresztartókat az alját a rugótányérokat meg mindent ha nem szeretne az ember azonnal elkölteni 40-100 ezer forintokat :D Aztán nézném csak motort :icon4:

Na ezt megfogadom, köszi! :icon4:

Amúgy évjáratban inkább a 96-98 körülieket nézem.

Link to comment
Megosztás:

Hát mindenki maga dönti el mit vesz :D J0hnny látott már opel tehát ha baj lesz valamivel megfogja találni de nem belőle kell kiindulni :icon4: Akinek nincs kedve szenvedni a légtömegmérővel az EGR-el és minden féle okossággal az szerintem hanyagolja :icon4: Én is ezért választottam a C14SE-t és az a 8LE nem hinném, hogy huh de jobban megy.

persze ez így van.... az enyém tele van elektronikával.. és mindnek finom ára van..

egr 60e, légtömegmérő 35e.trafó 35e, első lambda 40e ,hátsó 30e ....stb. ;)

egyébként x14xe és c14se közül az se-t választanám. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na ezt megfogadom, köszi! :D

Amúgy évjáratban inkább a 96-98 körülieket nézem.

Pont akkor volt a design váltás :icon4: az se mindenben szép. Első hátsó lökös teljesen más de ez szép lett a ami régire is rászerelhető, sárvédőbe már van index ami csúnya szerintem, oldalt vastagabb lett az ajtóvédő csík csúnya, belül már nem lyukas fejtámlás ülés, kívül szebb kilincsek, másféle kulcs, hátsó ülés 2 félé képen dönthető le újabb féle váltó már nem a kockás bár a régibe is kilehet cserélni erre az újra a váltókart. Meg még pár változás :icon4: a hátsó jel már króm meg a felírat... Ja és amúgy a X12XE és a C14SE az kb ugyan annyi fogyaszt elhanyagolható a különbség 6-7L én is 7el járok el és jobban megy 82LE ;)

Link to comment
Megosztás:

Kevés fogyasztásra meg az isuzi 1.5td motort venném :D

Na igen a másik meg a diesel, csak azok meg iszonyat sokat futhattak már... bele se merek gondolni... :icon4:

Meg szerintem ha ott valami bedöglik a gatyámat ráfizetem.(bár az előzőeket olvasva :icon4:

Mondjuk annyira nem vagyok otthon dieselben. Sose volt.

Link to comment
Megosztás:

Na igen a másik meg a diesel, csak azok meg iszonyat sokat futhattak már... bele se merek gondolni... :D

Meg szerintem ha ott valami bedöglik a gatyámat ráfizetem.(bár az előzőeket olvasva :icon4:

Mondjuk annyira nem vagyok otthon dieselben. Sose volt.

Benzinesek se futottak keveset szóval :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Nekem X14XE van :D eddig kopp kopp bajom 0. mióta megvan mentem vele 30.000km-t olajat gyertyát szürőket csereberéltünk :icon4: kipufogót meg kis kasznis melo.

Szerintem ha rendes szerelőd van nem csak tip-mixel akkor kiválló az az a sok X-es motor !!!

Olyan az Xe mint a nő :icon4: ha tudsz a nyelvén lehozza a csillagokat ;) Ha megvesz valaki corzit CDX-et keressen ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem X14XE van :icon4: eddig kopp kopp bajom 0. mióta megvan mentem vele 30.000km-t olajat gyertyát szürőket csereberéltünk :icon4: kipufogót meg kis kasznis melo.

Szerintem ha rendes szerelőd van nem csak tip-mixel akkor kiválló az az a sok X-es motor !!!

Olyan az Xe mint a nő ;) ha tudsz a nyelvén lehozza a csillagokat ;) Ha megvesz valaki corzit CDX-et keressen ;)

Ja van belőle 3db kb :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.