Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

d6ij8w6e0vwzbveosj1z.jpg

2mha7vl17pmn2a0ptvjs.jpg

p69fngs8gdqnneqjwcux.jpg

Pár kép a vasról :D zárakat száműztem örökre ;) ablaktörlő lapot vissza kelett cserélnem a régire, mert nem működik az ablakmosó motorom, rá köttem 12V meg se nyikkan, a kábelre rátettem égőt nem világít szóval érdekes móka lesz a biztosítékokat megláttam nem láttam kiégve ;) Ja nem cseréltem vissza a hátsó lámpát mert amikor teszteltük a féket apám elment vasalni meg ilyenek elment irreálisan messze és végig láttam a féklámpát így marad ez nagyon durván messziről lehet látni :icon4: Még azon agyalok, hogy úgy van a féklámpa, hogy az alsó de ez ugye a helyzet jelző is ezért ha benyomod akkor erősebben világít 2 szálas és ez a FÉK. Ezért arra gondoltam bekötöm a féklámpát a felső körre ami a ködlámpa ;) Úgy se tudják egy ilyen lámpánál mi mi ködlámpát meg úgy se nézik sehol :icon4:

Link to comment
Megosztás:

http://www.kephost.com/images4/2011/7/12/d...vwzbveosj1z.jpg

http://www.kephost.com/images4/2011/7/12/2...pmn2a0ptvjs.jpg

http://www.kephost.com/images4/2011/7/12/p...dqnneqjwcux.jpg

Pár kép a vasról :D zárakat száműztem örökre :icon4: ablaktörlő lapot vissza kelett cserélnem a régire, mert nem működik az ablakmosó motorom, rá köttem 12V meg se nyikkan, a kábelre rátettem égőt nem világít szóval érdekes móka lesz a biztosítékokat megláttam nem láttam kiégve :icon4:

tetszenek ezek a felnik! jól mutatnának az enyémen is bár az enyémekre sincs panasz:)

milyen tipusu felnik amugy ezek meg mekkorák??

Link to comment
Megosztás:

tetszenek ezek a felnik! jól mutatnának az enyémen is bár az enyémekre sincs panasz:)

milyen tipusu felnik amugy ezek meg mekkorák??

Hát javítsd a hozzászólásod, a képek elől és mögül vedd ki az %7Boption%7D mert kiverik a balhét a fiúk ;). Amúgy Alessio monza R14 én festettem fényes edzős feketére ennyi szóval :D Neked milyen van lőjél fel képet :icon4: Neked eddig még mindenki megdicsérte a felnit csak itt a fórumon fikázták, hogy gagyi. Érdekes :icon4:

Link to comment
Megosztás:

szerintem is rendben van a kocsid dirty, szép, nagyjából ennyit képzelek el az enyémre is majd :D

Köszi szépen hát annyira nincs rendbe lesz még mit csinálgatni :icon4: Mondjuk a kocsi amilyen volt, hát mint 1 lovaskocsi:) De majd mindent idővel. 2.0 blokkot kéne még találni és beletenni :icon4: Viszont ha ez megtörténik akkor kap 1 rendes fekete fényezést rozsdás elemeket kicserélem és hibátlan lesz ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát javítsd a hozzászólásod, a képek elől és mögül vedd ki az %7Boption%7D mert kiverik a balhét a fiúk ;). Amúgy Alessio monza R14 én festettem fényes edzős feketére ennyi szóval :D Neked milyen van lőjél fel képet :icon4: Neked eddig még mindenki megdicsérte a felnit csak itt a fórumon fikázták, hogy gagyi. Érdekes :icon4:

és hogy tudok itt képet beszúrni?

ez most kifogott rajtam:(

Link to comment
Megosztás:

és hogy tudok itt képet beszúrni?

ez most kifogott rajtam:(

feltöltöd valami oldalra kephost.com kephost.hu kepfeltoltes.hu és itt amikor írsz rányomsz a balról 2sodik kis képes inkonra és bemásolod a linket. csak az előző hozzászólásodnál javítsd vedd ki az Amikor kérdeztél tőlem a felniről mert újra betette a képeket :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.