Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

sziasztok nekem 1 b corsám van c14se motorkoddal és olyan problémám van h kicseréltem az alapjárati motor ,kitakarítottam a pillangószelepet és még minidg néha szarakszik az alapjáratom ilyen 2,3000-ket pörög hidegen melegen mi lehet a baj ? köszike előre is :D :icon4:

Estleg vákum cső? Nem szív falsot valahol?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok nekem 1 b corsám van c14se motorkoddal és olyan problémám van h kicseréltem az alapjárati motor ,kitakarítottam a pillangószelepet és még minidg néha szarakszik az alapjáratom ilyen 2,3000-ket pörög hidegen melegen mi lehet a baj ? köszike előre is :D :icon4:

Jaja ott csakis falsz problem lehet!!! :icon4:

Link to comment
Megosztás:

...de ugye én csak egy nagypofájú, fönököt játszó segg vagyok! :icon4:

Amúgy nem igazán értem mit akartál lebontani. :D Semmi nem takarja.

Azt hittem ki kell szedni az egész tartályt is :icon4: mert rá van rögzítve ;) Találkoztam már érdekes megoldásokkal így nem csodálkoznék ;)

Link to comment
Megosztás:

pillanatok az életemből: jöttem haza a kedvenc kerepesi út szakaszomon, szépen lassan élvezve a napsütést,piros a lámpa,megállok, mellém ér egy autó nem is figyeltem fel rá.Majd átnézek és egy 1,3 nyunyuki stift, alessio felni,benne egy fiatal srác fülig érő szájjal meg két összesen 30kiló súlyt nyomó muff az anyósülésen meg hátul. A srác rám néz,vigyorog és bólogat a fejével hogy ha zöld lesz a lámpa akkor jó lesz neki...erre én is elkezdtem vigyorogni és csóválni a fejemet hogy neki mégsem lesz annyira jó :D Persze elindultunk,papírforma jött,viszont egy érdekesség volt,hogy gyorsulásnál persze jobban mentem de a váltásoknál elképesztő nagyokat rántott a kocsi ilyenkor plusz 3autót rávertem minden váltásnál :icon4:

Majd a köv piros lámpánál még mindig fülig ért a srác szája, kérdezte "Gsi"? Na és akkor ott olyan voltam mint egy büszke apa és csak annyit mondtam: "Volt! Most már 2liter" :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ezek a suzukisok mindig úgy oda vannak erre a papír sárkányra, mellesleg az én corsán is otthagyja az 1.3mas fost. Ilyen kocsival nem lenne képem még menőzni na de tipikus magyar bunkók :D haveromnak van egy seat ibizája 2.0 150LE mindig betalálják ilyen balfäszok nagy racinges menők akik tolják le a másikat és sorolhatnám, ő azt csinálja, hogy megelőzni és eléjük megy SATU egyszer már kicserélte a kocsi hátulját :icon4: Öreg papa nem ment le a külsőből dudált villogott minden elkezdte jobb sávba előzni az elkezdte húzni rá a kormányt mert ő menő, oké itt elburult az agya megelőzte satu öreg DIRRR ;) ráadásul még azt se ismerte el, hogy hibás rendőrt hívtak, megállapították, hogy az öreg volt a fäsz és még meg is büntették ;) jól járt :icon4:

Link to comment
Megosztás:

pillanatok az életemből: jöttem haza a kedvenc kerepesi út szakaszomon, szépen lassan élvezve a napsütést,piros a lámpa,megállok, mellém ér egy autó nem is figyeltem fel rá.Majd átnézek és egy 1,3 nyunyuki stift, alessio felni,benne egy fiatal srác fülig érő szájjal meg két összesen 30kiló súlyt nyomó muff az anyósülésen meg hátul. A srác rám néz,vigyorog és bólogat a fejével hogy ha zöld lesz a lámpa akkor jó lesz neki...erre én is elkezdtem vigyorogni és csóválni a fejemet hogy neki mégsem lesz annyira jó :D Persze elindultunk,papírforma jött,viszont egy érdekesség volt,hogy gyorsulásnál persze jobban mentem de a váltásoknál elképesztő nagyokat rántott a kocsi ilyenkor plusz 3autót rávertem minden váltásnál :icon4:

Majd a köv piros lámpánál még mindig fülig ért a srác szája, kérdezte "Gsi"? Na és akkor ott olyan voltam mint egy büszke apa és csak annyit mondtam: "Volt! Most már 2liter" :icon4:

Tegnap lurdyba menet egy skoda 120l típusú versenyszemélygépjármű kóstolt be ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.