Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Kedves hakapeszi barátom. Magyar videókat hoztam neked :D

- itt a srác még el is szúrta. ráadásul elég gáz végülis 0-180 30mp. :P valakinek 0-100 20mp. :P

http://www.youtube.com/user/MrKey1983#p/u/6/yFq_DZS0emY - szerintem tök egyértelmű

http://www.youtube.com/user/MrKey1983#p/u/4/UdWoweqhlMo - kis móka mivel tudjuk szarul megy az NE. :D

Nagyon gáz undorítóan szar ez a motor. :D whehhee alig megy vánszorog na mindegy. :D

Na az ilyen emberektől mentsen meg minket a jóisten. Az hogy xenon van benne az egy dolog, de hogy én az osramokkal többet látok tompítottnál mint ez refin az is bizti. Hogy a pélóba mer ezekkel 100 fölé menni egyáltalán?

Link to comment
Megosztás:

Na az ilyen emberektől mentsen meg minket a jóisten. Az hogy xenon van benne az egy dolog, de hogy én az osramokkal többet látok tompítottnál mint ez refin az is bizti. Hogy a pélóba mer ezekkel 100 fölé menni egyáltalán?

Ja szerintem is gáz de nem is emiatt linkeltem. :D Nekem bosch égőim vannak sima és 100x jobb a világításom mint neki xenonnal kb. :P Van 1-2 elvetemült állat nem kell csodálkozni. :P Amúgy nálam már eleve a kocsi színe elárulja a piros, hogy valami gond van. Sose vennék piros kocsit csávóként elég vicc. :D

Link to comment
Megosztás:

Na az ilyen emberektől mentsen meg minket a jóisten. Az hogy xenon van benne az egy dolog, de hogy én az osramokkal többet látok tompítottnál mint ez refin az is bizti. Hogy a pélóba mer ezekkel 100 fölé menni egyáltalán?

Érdekes az egyszer biztos :D Egy normálisabb izzóval tényleg jobban járt volna. Nem cseszegetik a rend őrei és többet is lát az útból :P

Nem is tudom melyik a jobb, ez vagy amikor egyszerűen a paraszt kivakítja a szemed a sz@rul beállított tesco xenonjával.

Link to comment
Megosztás:

Na az ilyen emberektől mentsen meg minket a jóisten. Az hogy xenon van benne az egy dolog, de hogy én az osramokkal többet látok tompítottnál mint ez refin az is bizti. Hogy a pélóba mer ezekkel 100 fölé menni egyáltalán?

Múltkor vezettem egy c vekit 2.2dti. A xenonnal kajak semmit nem láttam. Mentem országúton vagy 70-80at.

A6-nak 3éves xenon izzói vannak,de a corsának jobb tompítottja van.

Nem szeretem a xenont.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól értem amire gondolsz akkor abból az egyik vékony cső a pótlevegő (elölről nézve a jobb oldali ha jól emlékszem), a másik bal oldali pedig lemegy a légszűrőhöz és rácsatlakozik a zsalu húzogatóra (nem tudom pontosan mi a neve) :D

Ezeken érdemes megnézni a vákuumot egy mérővel, tized bárokat kell mérni rajta, a zsalus résznél pedig a motor melegtől függően csökkennie kell a vákuumnak! Nálam például ez is közrejátszott a rángatózásban alapjáraton, ami azóta minimálisra csökkent (tankszellőztető doboz :D)

Remélem jól írtam, ha nem majd kijavítanak :P

Köszi a választ, sokat segített! :P Ma szereztem hozzá a leömlőhöz azt a bádog (Hőfogót) ami egy csővel kapcsolódik a légszűrő házához. Mert nem volt benne. :D Így tényleg nem dadog szinte semmit miután beáll az alapjárat 480 környékére.

Köszönöm a segítségeteket. Mára jóéjt! :D

Link to comment
Megosztás:

Múltkor vezettem egy c vekit 2.2dti. A xenonnal kajak semmit nem láttam. Mentem országúton vagy 70-80at.

A6-nak 3éves xenon izzói vannak,de a corsának jobb tompítottja van.

Nem szeretem a xenont.

Én amióta betettem a síküveges lámpát előtte is zsír új lámpa volt benne sose volt gondom, de most a tuning lámpával kb 3x vagy 5x jobb lett mindenki dicséri, hogy rohadt jól világít.

Link to comment
Megosztás:

Ja szerintem is gáz de nem is emiatt linkeltem. :P Nekem bosch égőim vannak sima és 100x jobb a világításom mint neki xenonnal kb. :P Van 1-2 elvetemült állat nem kell csodálkozni. :D Amúgy nálam már eleve a kocsi színe elárulja a piros, hogy valami gond van. Sose vennék piros kocsit csávóként elég vicc. :D

Bár a lényegen nem változtat de nem narancssárga? És még a rendszámát sem takarta ki a lúzer :D

Link to comment
Megosztás:

Én amióta betettem a síküveges lámpát előtte is zsír új lámpa volt benne sose volt gondom, de most a tuning lámpával kb 3x vagy 5x jobb lett mindenki dicséri, hogy rohadt jól világít.

Haver is lecserélte az első lámpáit síküvegesre. Tényleg sokkal jobban világít, és jobban is mutat.

Hasznos tuning :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Ha esetleg ránéznél a linkre, meg tudnád mondani melyik kimenetet kell kötni a belső világításra?

Egyáltalán van-e olyan kimenete?

http://www.kephost.com/view3.php?filename=...hyop1gc3q9k.jpg

Bocs de ebből semmit nem látok, amúgy Negatívot kell rá kötni negative door trigger asszem így szokták írni. Ráadásul a lényeg sincs rajta. :D

Link to comment
Megosztás:

Milyen hengerfejtömítést érdemes venni? Eléggé nyomja az olajat, ezért cserélni kell.

Kb átlagosan milyen árban cserélnek ki egy ilyet?

Jó minőségűt, kva drágán csinálják:) én kb előbb cserélnék motort mint rákölteni egy csomót azt semmivel nem vagy előrébb. :D Tudom tudom csak a motorcserével tudok jönni. :P

Link to comment
Megosztás:

Milyen hengerfejtömítést érdemes venni? Eléggé nyomja az olajat, ezért cserélni kell.

Kb átlagosan milyen árban cserélnek ki egy ilyet?

Reinz. Ha már le van szedve a hf illik felújíttatni. Nekem 30ba fájt tokkal-vonóval.

De most gyűrűztettem, csapágysort cseréltünk,aztán hosszú alapjárat után tolja pár mp-ig a kék füstöt,tehát a mostani tökéletes kompresszió miatt kiderült,hogy nem sikerült valami túl jól a HF felújításnál. Én valamelyik szelepszár-szimeringre tippelek az csinál ilyet ha rossz.

Link to comment
Megosztás:

Végülis megéri XD 40ért adtam el az se motort XD Sehol nem folyt. :D

Semmi nem garantálja,hogy nem eszik 1tank benzinhez 1liter olajat.

Nekem is sikerült olyat vennem,füst volt 5e-6e körül,de gondoltam csak sokat állt ami akár igaz is lehet,mert a sokáig nem használt motorok tényleg füstölnek az elején. Ha szerencséd van elmúlik ha nincs akkor nem. :P

Szépen járt,semmi különös,de 500km után elfogyott a nívó. :P Ezt még a hetente 4-5 motort összerakó ember sem látja amikor megveszi.

Link to comment
Megosztás:

Semmi nem garantálja,hogy nem eszik 1tank benzinhez 1liter olajat.

Nekem is sikerült olyat vennem,füst volt 5e-6e körül,de gondoltam csak sokat állt ami akár igaz is lehet,mert a sokáig nem használt motorok tényleg füstölnek az elején.

Szépen járt,semmi különös,de 500km után elfogyott a nívó. :P

Ez sajna benne van akármelyik motorban, ezért rizikós a dolog. Persze lehet kifogod és örülsz mint majom a farkának :D

Nem egyszer megfordult már a fejemben, hogy motorcsere de mindig pont az ilyenek miatt nem mentem bele.

Mire kicseréltetném stb majdnem hogy veszek egy másik corsát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.