Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Szia!

A C12NZ kábele nem elég? Persze kiegészítve a hiányzó csatlakozásokkal, ha megoldható. Azért szeretném összehasonlítani a két motort beszerelve, egymás mellett.

Gyuri

Nem, ki kell cserélni a kábelköteget. 2 Kábelköteg van ugye ami a lámpákat fűtést a biztitáblás az marad. De a motor kábelkötegét cserélni kell az teljesen más.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A C12NZ kábele nem elég? Persze kiegészítve a hiányzó csatlakozásokkal, ha megoldható. Azért szeretném összehasonlítani a két motort beszerelve, egymás mellett.

Gyuri

A Gyári 236-os fék valóban gyenge...,de ha 13"-os a kereked akkor nincs választás, csak az fér el.

Link to comment
Megosztás:

A Gyári 236-os fék valóban gyenge...,de ha 13"-os a kereked akkor nincs választás, csak az fér el.

Valamit valamiért, amúgy nincs eget rengető ára egy 14es lemez szettnek. Ráadásul az SE motorhoz már alapból elég kevés a 13 col. Egyedül télre jó. A GSI változatot is nagyobb fékkel és 14 colos felnivel szerelték mert ezeknél kisebb elég gyengécske. Bár a GSI-re is a fapadosabb 256os féket tették nem a 24mm szélest, ha jól emlékszek erre. Tegnap is hajnalban 140ennel csapattam a C14NZvel alig bírtam megállni ezzel a kis fékkel.

Link to comment
Megosztás:

Értelek. Akkor mindegy mit teszek fel :lol:

Hátulra teljesen mindegy csak legyen róla műbizonylat. Előre is ha vállalod és nem szarod össze magad mint akik terjesztik, hogy huh de elkapnak. Vagy miniszter vagy rendőr vagy akkor nem probléma. :D Ja meg vizsgán kell találni olyan embert "aki nem veszi észre" ,hogy elől is van fólia.

Link to comment
Megosztás:

Szia Zoli!

Örülök, hogy jelentkeztél, úgy is meg akartalak keresni, mivel Te már túl vagy a motor cserén. Kábel köteg nincs a motorhoz. Csak motor, váltó, injektor, kompjúter. Jó lenne, ha le tudnál velem jönni Gyöngyösre, megnézni a motort az egyik hét végén. Pü-ben elküldenéd a telefon számod?

Köszönöm!

Gyuri

Szerintem elég oda egy ember is. Beindítod,bemelegíted szépen alapjáraton. Majd elkezded taposni,pumpálni a gázt. Ha felszáll a kék,olajsapkát lecsavarva,nívót kihúzva dől a büdös kartergáz illetve csattog,csörög,akkor viszontlátásra.

Ennél jobban senki nem lát bele egy motorba.

Ha meg sarokban áll, aztán esküszönhogyjajdejó fúúnagyonhúz,akkor mégannyira mind1,hogy hány szakértő megy.

Értelek. Akkor mindegy mit teszek fel :lol:

Haver segített cicomázni egy kettes golfot,a két első ablak is fóliás volt,vastag kipufogó,kristálylámpa,nagyfelni. Egyszóval rendőrmágnest csináltak meg is lett az eredménye,mert elvették a forgalmit.

Link to comment
Megosztás:

Hátulra teljesen mindegy csak legyen róla műbizonylat. Előre is ha vállalod és nem szarod össze magad mint akik terjesztik, hogy huh de elkapnak. Vagy miniszter vagy rendőr vagy akkor nem probléma. :devlish: Ja meg vizsgán kell találni olyan embert "aki nem veszi észre" ,hogy elől is van fólia.

Most volt vizsga 1hónapja :lol: Az amúgy sem lesz gond :D Egyik barátomnak olyan sötét van elől vagyis végig hogy nem lehet belátni. Egyszer nem állították meg a rendőrök. Szóval nem értem.

Link to comment
Megosztás:

Most volt vizsga 1hónapja :lol: Az amúgy sem lesz gond :D Egyik barátomnak olyan sötét van elől vagyis végig hogy nem lehet belátni. Egyszer nem állították meg a rendőrök. Szóval nem értem.

Nem minden rendőr egyforma,mivel ők is emberek. :devlish:

De ilyen,hogy felni,fólia,kipufogó nem gyári lámpák,ezért több ismerősömet szívatták meg keményen.

Link to comment
Megosztás:

Nem minden rendőr egyforma,mivel ők is emberek. :devlish:

De ilyen,hogy felni,fólia,kipufogó nem gyári lámpák,ezért több ismerősömet szívatták meg keményen.

Hát most rendeltem én is lámpát. Kipufogó is van de nem hangos szóval a normális kereteken belűl van. Nem ez a baromi hangos recsegős. Hanem szép mély hangja van és csak akkor mikor gázt nyomok neki :lol: Nagyon szépen szól. Utazni is lehet vele 110-el rendesen nem zavaró.

Nagy felni ez meg relatív. 15ös lesz rajta 195ös gumikkal. Kinek mi a nagy :D

Link to comment
Megosztás:

Valamit valamiért, amúgy nincs eget rengető ára egy 14es lemez szettnek. Ráadásul az SE motorhoz már alapból elég kevés a 13 col. Egyedül télre jó. A GSI változatot is nagyobb fékkel és 14 colos felnivel szerelték mert ezeknél kisebb elég gyengécske. Bár a GSI-re is a fapadosabb 256os féket tették nem a 24mm szélest, ha jól emlékszek erre. Tegnap is hajnalban 140ennel csapattam a C14NZvel alig bírtam megállni ezzel a kis fékkel.

Köszi a tippeket! Akkor féket is cserélek. Ha jól emlékszem a motor kábelei már nincsenek meg. Azért kérdeztem, mit lehetne csinálni. Vagy valamelyikőtöknek van otthon elfekvőben?

Gyuri

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.