Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok

Hátha tudtok segíteni. 98" 1.0 12v 3 ajtósom van gyenge fűtéssel.

nagyon lassan kezd el fűteni, és a vízhőfok nem áll be, hanem ingadozik.

Többnyire 95 fok alatt van, úgy, hogy kinn 0 fok környékén van.

Ha hidegebb van akkor , a hűtőrács telibe takar és még úgy is nagyon gyenge.

Előre is köszi.

Buék

Ez a többnyire még jól hangzik. Az ingadozás sem takar rosszat!

Milyen értékek között ingadozik és mennyi idő alatt melegszik fel a motor? (90fok feletti tartomány)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Hátha tudtok segíteni. 98" 1.0 12v 3 ajtósom van gyenge fűtéssel.

nagyon lassan kezd el fűteni, és a vízhőfok nem áll be, hanem ingadozik.

Többnyire 95 fok alatt van, úgy, hogy kinn 0 fok környékén van.

Ha hidegebb van akkor , a hűtőrács telibe takar és még úgy is nagyon gyenge.

Előre is köszi.

Buék

Termosztát az egyik hiba forrás ahogy itt többen is írták, mivel X10XE-s a motorod, neked már kívül van a termosztát, nem kell lebontani hozzá a vezérlést (nálam persze le kell :devlish:) sokkal könnyebb kicserélni, a termosztát ára olyan 3500-4000 ft környékén lehet, de már nem biztos mostanában nem néztem :lol: A másik ha bent nincs fűtésed rendesen hogy el van dugulva a rendszered, ami legtöbb esetben a radiátor dugulását jelenti, erre egy megoldás van ami általában működik, ha a Tesco-ban veszel kimondottan hűtőrendszer tisztító folyadékot, a márkájára már nem emlékszem, de sárga flakon ha jól emlékszem 350 ml, és kék/fehér cimke van rajt, nem is drága, annyi a teendő, hogy kiveszel a hűtővízből annyit amennyi a flakon tartalma, ezután beöntöd és járatod a motort, 15-20 percet ír de az hülyeség, legalább addig míg a termosztát kinyit (természetesen csere után csináld ha szar a termosztát), én amikor csináltam az 1.2-esen bő 1 órát járattam alapjáraton, néha pici gázzal, abban olyan szar volt a fűtés, hogy kb 30 km után éreztél valami meleg féleséget, most már elég 1-2 km, most sem 100%-os de akár több ilyen mosással sokat javíthatsz rajta, vagy drasztikusabb módszer a radiátor csere, de azt inkább hagyjuk :devlish: Ha részletesebben akarsz róla olvasni, lapozz vissza bő 20-30 oldalt valahol ott tárgyaltuk ki ezt :D

Link to comment
Megosztás:

Szereztem az Opelomba egy sport futómű szetett. Fahrwerk JOM márkájú rugókkal meg lengéscsillapítókkal együtt 25-ért (150euró helyett). Nem használtak semmi bajuk. Szerintetek drága volt? Valaki hallott már erről a márkáról? kint Németországban elég sokan vásárolják. Ha berakatom akkor nem kell futóműállításra mennem ugye?

erről van szó!

Link to comment
Megosztás:

Szereztem az Opelomba egy sport futómű szetett. Fahrwerk JOM márkájú rugókkal meg lengéscsillapítókkal együtt 25-ért (150euró helyett). Nem használtak semmi bajuk. Szerintetek drága volt? Valaki hallott már erről a márkáról? kint Németországban elég sokan vásárolják. Ha berakatom akkor nem kell futóműállításra mennem ugye?

erről van szó!

Sokan azt mondják, hogy utána állítani kell, ez a hivatalos, de többszöri csere után is azt mondom, hogy felesleges, ezt csak a szervízek csinálják meg, hogy még több pénzt tudjanak legombolni rólad! :lol: Mivel nem bántod azokat a részeket amik a futómű beállítására szolgálnak így elméletben el sem állítódhat!

Link to comment
Megosztás:

Sokan azt mondják, hogy utána állítani kell, ez a hivatalos, de többszöri csere után is azt mondom, hogy felesleges, ezt csak a szervízek csinálják meg, hogy még több pénzt tudjanak legombolni rólad! :lol: Mivel nem bántod azokat a részeket amik a futómű beállítására szolgálnak így elméletben el sem állítódhat!

Hát maximum, hogy ha tényleg nagyon gáz lesz akkor elmegyek állíttatok rajta. De ha nem lesz semmi akkor hagyom. :D Árban mennyi a beszerelése? Vélemények az ilyen szettekről?

Link to comment
Megosztás:

Sokan azt mondják, hogy utána állítani kell, ez a hivatalos, de többszöri csere után is azt mondom, hogy felesleges, ezt csak a szervízek csinálják meg, hogy még több pénzt tudjanak legombolni rólad! :lol: Mivel nem bántod azokat a részeket amik a futómű beállítására szolgálnak így elméletben el sem állítódhat!

Ráadásul vannak kedves cégek akik nem húzzák le rendesen a dolgokat direkt. Legközelebb is mehessél újra beállítani... :D Amúgy meg már ha ezt magamnak kicserélem ingyen. Akkor nem spúroskodnám el a futóműbeállítást 1-2 évente belefér. Más országokban mindig beállítják amikor új gumit raknak fel és nálunk ez nem 5-10 évente történik meg hanem 2. Szőrös 1-2 éves gumikat dobálnak ki és igazuk is van használt.... Ez teszi fel az okos magyar az örülni neki milyen jól járt.

Link to comment
Megosztás:

Hát maximum, hogy ha tényleg nagyon gáz lesz akkor elmegyek állíttatok rajta. De ha nem lesz semmi akkor hagyom. :lol: Árban mennyi a beszerelése? Vélemények az ilyen szettekről?

Nem sértés de amúgy egy 1.2 corsán nem mindegy milyen a futómű? Annyiba kerül 1 értelmes szett mint a kocsid fele. Nem hiszem, hogy valaha is olyan helyzetbe fogsz kerülni, hogy kifogsz sodródni annyira megy a gép.

A másik srác aki meg átfújatná 150től kezdődik 1 értelmes fényezés én szerintem is érdemesebb másik kocsit venni ebben az esetben. Ami szebb színű és jobb. Tákolgatásnak nem igen sok értelme van. Mondjuk azt sem értem, ha vesz az ember 1 kocsit már akkor tudja mit akar nem? Legalábbis én mindig tudtam, hogy mit akarok. Kinéztem a színt amit akarok és addig nem vettem amíg nem volt olyan. Persze lehet kocsit kapni is, de fényeztetni egy ilyen kocsit semmi értelme. Ha csak nem magának csinálja az ember.

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul vannak kedves cégek akik nem húzzák le rendesen a dolgokat direkt. Legközelebb is mehessél újra beállítani... :lol: Amúgy meg már ha ezt magamnak kicserélem ingyen. Akkor nem spúroskodnám el a futóműbeállítást 1-2 évente belefér. Más országokban mindig beállítják amikor új gumit raknak fel és nálunk ez nem 5-10 évente történik meg hanem 2. Szőrös 1-2 éves gumikat dobálnak ki és igazuk is van használt.... Ez teszi fel az okos magyar az örülni neki milyen jól járt.

Ja. Én sem márkaszervízbe viszem. Egy futómű állíttás sose rossz. Lehet nem ezen kéne spórolni.

Link to comment
Megosztás:

Nem sértés de amúgy egy 1.2 corsán nem mindegy milyen a futómű? Annyiba kerül 1 értelmes szett mint a kocsid fele. Nem hiszem, hogy valaha is olyan helyzetbe fogsz kerülni, hogy kifogsz sodródni annyira megy a gép.

A másik srác aki meg átfújatná 150től kezdődik 1 értelmes fényezés én szerintem is érdemesebb másik kocsit venni ebben az esetben. Ami szebb színű és jobb. Tákolgatásnak nem igen sok értelme van. Mondjuk azt sem értem, ha vesz az ember 1 kocsit már akkor tudja mit akar nem? Legalábbis én mindig tudtam, hogy mit akarok. Kinéztem a színt amit akarok és addig nem vettem amíg nem volt olyan. Persze lehet kocsit kapni is, de fényeztetni egy ilyen kocsit semmi értelme. Ha csak nem magának csinálja az ember.

Én nem sport autót akarok hanem a látvány miatt tetem fel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem minden elsőgátló cserénél keresztben állt a kormány, úgyhogy mentem futómű állításra.

Látom van itt még, aki nem google-ból él! :devlish:

Amikor beraktam a 40-es szettet a morzsa alá, elvittem futóműveshez, régi öreg szaki.

Meglátta, reakció: "jól szét áll, mint a kurvák pics@ja! :lol:

Szedem össze a szilenteket, gömbfejeket, csere minden, aztán megint gurulunk állításra majd. :D Nekem olcsóbb az a 3EFt, mint évente gumikat kidobálni a félrekopás miatt.

A hátul Irmscher rugó&KONI gátló, elöl FK rugó&gyári gázos gátló kombó egész jónak tűnik. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Látom van itt még, aki nem google-ból él! :devlish:

Amikor beraktam a 40-es szettet a morzsa alá, elvittem futóműveshez, régi öreg szaki.

Meglátta, reakció: "jól szét áll, mint a kurvák pics@ja! :lol:

Szedem össze a szilenteket, gömbfejeket, csere minden, aztán megint gurulunk állításra majd. :D Nekem olcsóbb az a 3EFt, mint évente gumikat kidobálni a félrekopás miatt.

A hátul Irmscher rugó&KONI gátló, elöl FK rugó&gyári gázos gátló kombó egész jónak tűnik. :devlish:

Szerintem is hülyeség ezen spórolni. Legalább tényleg nem kopik a gumi össze vissza, nem húz el a kormány. Ezt amúgy is kéne időközönként állítani. Csak hát magyarországon ez nem divat. :icon13: Huh spóroltam 4 ezret de jó. De a tescos ledsor, meg a SAL erősítő meg ezek a szarok mindig bekerülnek a kocsiba.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is hülyeség ezen spórolni. Legalább tényleg nem kopik a gumi össze vissza, nem húz el a kormány. Ezt amúgy is kéne időközönként állítani. Csak hát magyarországon ez nem divat. :devlish: Huh spóroltam 4 ezret de jó. De a tescos ledsor, meg a SAL erősítő meg ezek a szarok mindig bekerülnek a kocsiba.

NAHH nekem LED világítás van belsőtérben, SAL hangszóróim vannak, nem erősítő... Bár úgysem célozgathatsz hisz, Te nem is tudod, csak jól jött ki! :lol:

A led meg nem tescos... Egyenesen Kínából :icon13: E-bayról.. :D

J0hnny! Most olvasok a hsz.-eid után, meg a Carstyling meg ilyenek, s Te nagyon a C Corsás elemeket, meg gyári márkákat viszed.. Itt a példa:

Irmscher márka. :icon13:

Am a kipufogókat hallgatva, ez a legszimpatikusabb. Nem a kályhacső feeling hangban, gondolom menetkzben sem az a 50-el alig megyek és olyan, mintha egy speedmotor zúzna el mellettem hangja van...

Ezért ez tetszik nekem a legjobban. Ha valaki megtud győzni más típusról csak rajta! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Am a kipufogókat hallgatva, ez a legszimpatikusabb. Nem a kályhacső feeling hangban, gondolom menetkzben sem az a 50-el alig megyek és olyan, mintha egy speedmotor zúzna el mellettem hangja van...

Ezért ez tetszik nekem a legjobban. Ha valaki megtud győzni más típusról csak rajta! :lol:

Egyik isminek volt egy C Corsa GSi-je azon volt gyárilag a dob. Neki halk volt. Én megkaptam ingyé, ott rohadt a garázsban.

Kilyukadt a hátsó dobom, így felrakattam.

Nekem pont megfelel: mélyen duruzsoló hang, semmi feltünösködés. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is hülyeség ezen spórolni. Legalább tényleg nem kopik a gumi össze vissza, nem húz el a kormány. Ezt amúgy is kéne időközönként állítani. Csak hát magyarországon ez nem divat. :lol: Huh spóroltam 4 ezret de jó. De a tescos ledsor, meg a SAL erősítő meg ezek a szarok mindig bekerülnek a kocsiba.

Sokmindent nem lehet állítani, csak az összetartást, de sokat számít az is.

Link to comment
Megosztás:

Egyik isminek volt egy C Corsa GSi-je azon volt gyárilag a dob. Neki halk volt. Én megkaptam ingyé, ott rohadt a garázsban.

Kilyukadt a hátsó dobom, így felrakattam.

Nekem pont megfelel: mélyen duruzsoló hang, semmi feltünösködés. :D

Én nekem is ilyen van. Én sem szeretem ezt a recsegős ropogós rallys hangot. Hanem csak szépen mikor gázt adok duruzsol :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem sértés de amúgy egy 1.2 corsán nem mindegy milyen a futómű? Annyiba kerül 1 értelmes szett mint a kocsid fele. Nem hiszem, hogy valaha is olyan helyzetbe fogsz kerülni, hogy kifogsz sodródni annyira megy a gép.

A másik srác aki meg átfújatná 150től kezdődik 1 értelmes fényezés én szerintem is érdemesebb másik kocsit venni ebben az esetben. Ami szebb színű és jobb. Tákolgatásnak nem igen sok értelme van. Mondjuk azt sem értem, ha vesz az ember 1 kocsit már akkor tudja mit akar nem? Legalábbis én mindig tudtam, hogy mit akarok. Kinéztem a színt amit akarok és addig nem vettem amíg nem volt olyan. Persze lehet kocsit kapni is, de fényeztetni egy ilyen kocsit semmi értelme. Ha csak nem magának csinálja az ember.

Az a bizonyos másik srác, meg sajnos nem úgy vett autót, hogy nabázzeg pont ez lesz az ami nekem kell, mert egy 1.2-es 20 éves enyhén meleg - esetleg nő - vagyok színű autóra vágytam, hanem úgy, hogy hát ez 50-el olcsóbb alap hangon mint a többi ebből, ha jó a motorja, alja nincs szétütve és nem rohad akkor jöhet. De már rájöttem, hogy fasság az egész, mert annyira gyenge szegénykém, hogy hamar le lesz cserélve másikra, ha csak nem szeretem meg még jobban idő előtt. Autóm eddig nem volt, csak sportmotor, azt gondoltam, hogy a 45Le nem fog utcai gyorsulásra kényszeríteni minden éjszaka, de azért kicsit többet vártam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a bizonyos másik srác, meg sajnos nem úgy vett autót, hogy nabázzeg pont ez lesz az ami nekem kell, mert egy 1.2-es 20 éves enyhén meleg - esetleg nő - vagyok színű autóra vágytam, hanem úgy, hogy hát ez 50-el olcsóbb alap hangon mint a többi ebből, ha jó a motorja, alja nincs szétütve és nem rohad akkor jöhet. De már rájöttem, hogy fasság az egész, mert annyira gyenge szegénykém, hogy hamar le lesz cserélve másikra, ha csak nem szeretem meg még jobban idő előtt. Autóm eddig nem volt, csak sportmotor, azt gondoltam, hogy a 45Le nem fog utcai gyorsulásra kényszeríteni minden éjszaka, de azért kicsit többet vártam. :devlish:

Nekem is 1.2-esem van. Szerintem korrekt kis autó. Én havernak az 60lóerős dieselét lenyomtam igaz sima szívó, de lenyomtam! :icon13: Másik haverom 60 lóerős benzinesét megfogtam :lol: Igaz egy C3-as de ugyan úgy mentünk. Jó most majd jön a bénán váltott meg ilyenek, de többször is mentünk. Jó nem mondom olyan mintha egy BMW-ben ülnél, de mikor megvetted azért gondolhattad, hogy egy 45 lóerős autóval nem versengeni fogsz :D

Én teljes mértékben megvagyok elégedve vele. 100-110-el simán elautózgatok 5,7 literes fogyasztással. Nekem megfelel :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 1.2-esem van. Szerintem korrekt kis autó. Én havernak az 60lóerős dieselét lenyomtam igaz sima szívó, de lenyomtam! :icon13: Másik haverom 60 lóerős benzinesét megfogtam :lol: Igaz egy C3-as de ugyan úgy mentünk. Jó most majd jön a bénán váltott meg ilyenek, de többször is mentünk. Jó nem mondom olyan mintha egy BMW-ben ülnél, de mikor megvetted azért gondolhattad, hogy egy 45 lóerős autóval nem versengeni fogsz :D

Én teljes mértékben megvagyok elégedve vele. 100-110-el simán elautózgatok 5,7 literes fogyasztással. Nekem megfelel :devlish:

Most mértem megint fogyasztást, és úgy, hogy azért most voltak hidegek, meg mentem is vele - az általad is említett 100-110 körül - 5.0-re jött ki a fogyasztás. Jó dolog az 1.2-es motor :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Most mértem megint fogyasztást, és úgy, hogy azért most voltak hidegek, meg mentem is vele - az általad is említett 100-110 körül - 5.0-re jött ki a fogyasztás. Jó dolog az 1.2-es motor :lol:

Hát akkor teljesen jó. Mondjuk az enyém a gyári adatot a 8,6-ot a városban megeszi simán :D

Hát nekem van amikor már így a sokadik autó megelőz, hogy én is elkezdem neki nyomni aztán kb megelőzök egy 5-6 autót és megnyugszok, csak hát ilyenkor azért dolgozik a motor rendesen :devlish: Te végre mennyit tudtál kihozni belőle? Nekem egyszer az óra 165-öt mutatott,de az olyan 160 körül lehetett. Meg milyen évjárat?

Link to comment
Megosztás:

Megrendeltem az új futóművet. Ta Technix 60/40mm-es és azt mondták holnapra meg is érkezik. Jó arcok ezek a deviltuningosok. Felhívtam egyik autószerelő ismerősöm ő azt mondta ilyen beszerelést nem vállal. Aztán mondta hívjak rendes szervízt. Hívtam is őket, ott kaptam is időpontot már holnapra :lol: Mondjuk azt mondták maximum 20ezer Ft lesz. Szerintetek reális? De legalább lesz papírom a beszerelésről és ha valami gubanc lesz akkor megyek hozzájuk reklamálni :D

Link to comment
Megosztás:

Megrendeltem az új futóművet. Ta Technix 60/40mm-es és azt mondták holnapra meg is érkezik. Jó arcok ezek a deviltuningosok. Felhívtam egyik autószerelő ismerősöm ő azt mondta ilyen beszerelést nem vállal. Aztán mondta hívjak rendes szervízt. Hívtam is őket, ott kaptam is időpontot már holnapra :lol: Mondjuk azt mondták maximum 20ezer Ft lesz. Szerintetek reális? De legalább lesz papírom a beszerelésről és ha valami gubanc lesz akkor megyek hozzájuk reklamálni :devlish:

Ehhh :D Mennyit költöttél el, hogy lejjebb üljön majd a kocsi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.