Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricák, ruházat, egyéb csacskaságok:)


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 607
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

akkor azt is jó lenne megmondani mi a picsát írjak rá!

mert értem én a kritikát csak nem szeretem, de tudod mit nem is érdekel. akinek fontos majd törődik vele a baszogatásom helyett!

Jajj, ne hisztizz már... :) :D

Szerintem senki nem baszogatott, csak annyit írtam, hogy ha még rájön a nyomatás ára, akkor azt is tudni kéne, hogy mennyi...

De ha így érzed, akkor leszarom, és nem kell a póló... B)

Link to comment
Megosztás:

azzal legyünk tisztába, hogy a 2600 Ft csak a póló, a nyomat vagy címer még nincs benne mert nem tudom mi lesz rajta.

van lehetőség ráhímezni a Kecskemét címert.

A múltkor azt beszéltük, hogy a függőleges csíkon www.opelforum.hu felirat, az ujján kmét címer, elöl balra (szív felett) a szokásos, hátul opel logo.

Vagy rosszul emlékszem?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

szia TOMI 023.ugy hallottam hogy foglalkozol matrica gyártással.én gyálon lakom és 1 y17tdi-m van karaván . na most az érdekelne hogy mibe fájna 2 olyan felirat hogy/OPEL egyik oldal ASTRA 17 DTI székely magyar rovásirással. vagy matrica vagy olyan mint az eredeti kromos vagy a rovás betüsor valamilyen szinbe. köszi a választ .az auto fehér , a felirat meg erösen kopásálló lenne.az elsö szélvédöre felülre napellenzöként sötét alap de valamennyire átlátszo középre a fenti felirat szint, rovásirással. A napell. messziröl olvashato legyen, már annak aki ezt az irásmodot ismeri .pü-ben el tudom küldeni a képét a betüknek.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
szia TOMI 023.ugy hallottam hogy foglalkozol matrica gyártással.én gyálon lakom és 1 y17tdi-m van karaván . na most az érdekelne hogy mibe fájna 2 olyan felirat hogy/OPEL egyik oldal ASTRA 17 DTI székely magyar rovásirással. vagy matrica vagy olyan mint az eredeti kromos vagy a rovás betüsor valamilyen szinbe. köszi a választ .az auto fehér , a felirat meg erösen kopásálló lenne.az elsö szélvédöre felülre napellenzöként sötét alap de valamennyire átlátszo középre a fenti felirat szint, rovásirással. A napell. messziröl olvashato legyen, már annak aki ezt az irásmodot ismeri .pü-ben el tudom küldeni a képét a betüknek.

szia TOMI023. MIKOR KAPOM MEG A VÁLASZT PÜ.

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...

A Mote levelezési címén péntektől átvehető a patrica, 1db www.opelclub.hu és 2db Mote matrica jár minden klubtagnak.

6000 Kecskemét Jókai u. 22/a (Sztár Reklám iroda)

Ha több kell, nem baj de ahány matricát visztek pluszban annyi év "hűségnyilatkozat" a klub felé :)

Gepárd eltudja postázni ha valaki azt szeretné.

Minden matrica fehér színű.

Link to comment
Megosztás:

A Mote levelezési címén péntektől átvehető a patrica, 1db www.opelclub.hu és 2db Mote matrica jár minden klubtagnak.

6000 Kecskemét Jókai u. 22/a (Sztár Reklám iroda)

Ha több kell, nem baj de ahány matricát visztek pluszban annyi év "hűségnyilatkozat" a klub felé :)

Gepárd eltudja postázni ha valaki azt szeretné.

Minden matrica fehér színű.

Akkor pénteken tudunk személyesen is találkozni? Megbeszélhetnénk a többit is amit pü.ben küldtem, meg mást is.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Szerintem én csak szombaton megyek haza, addig Gabi bent van az irodában, vele is tudod intézni.

Hu cartárs!

Ascona c 2 hátsó ajtó + 2 hátsó sárvédő fóliázása mennyi lenne Ft ban? Milyen színekből lehet választani? Igazából ascona bordó kellene. E539 a gyári színkód kiindulásnak.

Link to comment
Megosztás:

Hu cartárs!

Ascona c 2 hátsó ajtó + 2 hátsó sárvédő fóliázása mennyi lenne Ft ban? Milyen színekből lehet választani? Igazából ascona bordó kellene. E539 a gyári színkód kiindulásnak.

van fehér fekete és talán E539-es bordó de ennek utána kell néznem. hozzál valamit ami ilyen színű.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.