Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Mondom én NEM aludtam mielőtt Zoli kivitt :)

Hol sajnáltatom magam ? :( Csak jeleztem, hogy belassul életfunkciókkal érkeztem, így az érzékelésem is lassabb volt :o :D

De erről ugye azért nem én tehetek? :)

Inkább hol nem... :(

Szólsz, vittem volna defibrillátort.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Engem észre se vettél, pedig azt mondják általában feltűnő vagyok. :o

Az nem biztos, hogy nem vettelek észre, csak legfeljebb nem tudtam, hogy te vagy az. De amúgy hogy vehettelek volna észre, ha még soha egy képet sem láttam rólad? Még ha netán macska képében jelentél volna meg, egy ilyen vörös kis kölyökmacskáéban, mint a képen, akkor esetleg... De elég sok korodbeli fiú volt kint. Mi az ismertetőjeled? Mitől vagy feltűnő?

Link to comment
Megosztás:

Az nem biztos, hogy nem vettelek észre, csak legfeljebb nem tudtam, hogy te vagy az. De amúgy hogy vehettelek volna észre, ha még soha egy képet sem láttam rólad? Még ha netán macska képében jelentél volna meg, egy ilyen vörös kis kölyökmacskáéban, mint a képen, akkor esetleg... De elég sok korodbeli fiú volt kint. Mi az ismertetőjeled? Mitől vagy feltűnő?

Nos, ugyan ezt én is elmondhatnám veled kapcs. :D Azt beszélik, hosszú a hajam.. :o

Erről az az Alice-es szám jut eszembe...

http://www.youtube.com/watch?v=h7VJWWfUpZY

Link to comment
Megosztás:

Nos, ugyan ezt én is elmondhatnám veled kapcs. :D Azt beszélik, hosszú a hajam.. :o

Akkor tuti nem láttalak, szerintem. Én mélykéket sem vettem volna észre, ha a húgom nem szúrja ki. Én azt hittem, az a srác lehet az, aki mellettünk állt a tribünön. Mondtam neki előtte, hogy fekete szemüvegkeretes srácot keressen, folytonkötözködő arckifejezéssel. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor tuti nem láttalak, szerintem. Én mélykéket sem vettem volna észre, ha a húgom nem szúrja ki. Én azt hittem, az a srác lehet az, aki mellettünk állt a tribünön. Mondtam neki előtte, hogy fekete szemüvegkeretes srácot keressen, folytonkötözködő arckifejezéssel. :)

Uhh, skatulyázás rulz. :o Tribünön nem volt se ő se én... :D

Link to comment
Megosztás:

Uhh, skatulyázás rulz. :o Tribünön nem volt se ő se én... :D

Dehogy skatulyázás! Tapasztalatból beszélek. És ne mondd már, h nem feketekeretes szemüvege van. Tegnap is az vót rajta. 2003 óta az van rajta (ezek szerint). Biztos szereti a feketét. Depeches lehet talán. Mittudomén...

Link to comment
Megosztás:

Dehogy skatulyázás! Tapasztalatból beszélek. És ne mondd már, h nem feketekeretes szemüvege van. Tegnap is az vót rajta. 2003 óta az van rajta (ezek szerint). Biztos szereti a feketét. Depeches lehet talán. Mittudomén...

Olyan régóta nem ismerem, különben meg fogadjuk bele sem gondoltál, hogy 2003ban mennyire voltam aktív tagja az autós társadalomnak? :o

Link to comment
Megosztás:

Olyan régóta nem ismerem, különben meg fogadjuk bele sem gondoltál, hogy 2003ban mennyire voltam aktív tagja az autós társadalomnak? :D

Nem, valóban nem. :o De nem kell ahhoz az autós társadalom tagjának lenni, hogy tudjuk, mélykék minimum 2003 vagy 2004 (mindjárt megnézem pontosan) óta visel fekete szemüvegkeretet. Méghozzá, D&G-t, ha jól látom.

Link to comment
Megosztás:

Nem, de nem is élek a fórum rabságában, csinélok mást is :o

Ennyire vártad a válaszom ? Bukta :D :)

Persze, ide vagyok tapadva a géphez, és csak a szavaidat iszom. Minden nélküled töltött perc egy örökkévalóság. :)

Lázam van, b*ki, nem tudok sehova se menni. Megfáztam. Úgyhogy marad a fórum és az internet mára...

Link to comment
Megosztás:

Persze, ide vagyok tapadva a géphez, és csak a szavaidat iszom. Minden nélküled töltött perc egy örökkévalóság. :o

Lázam van, b*ki, nem tudok sehova se menni. Megfáztam. Úgyhogy marad a fórum és az internet mára...

Ennyire jó volt elbújni a nap elől a tribünön? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.