Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Én ott voltam, én készültem, de nem kerestelek....ennyi :o

Ez a három tagmondat így valahogy nem passzol. Szerinted, spzoli? Ha valaki már 1x készül (ami igazán nagyon kedves tőle, bár nehéz összeegyeztetni a folytonkötözködő másik énjével), akkor utána meg mé' nem keres? Miközben ő még ráadásul a számomat is tudhassa, ha nagyon akarja. (láthassa adataim közt mint rendszergizda, helyzeti előny ugyebár...) Csörög, megkérdez, merre van kiskegyed? Vagy sms-t ír: HÁHÓ, MI ITTEN VAGYUNK!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ja. Nem ártott volna egy sál. Meg egy kabát.

Mélykéknek mindig ekkora az arca? Lehet, hogy netán ezért nem mentem oda? hm hm...

Ezt én nem tudhatom. Lehet hogy az én arcomtól ijedtél meg. :D

Hát ahogy elnézem ez plátói szerelem marad köztetek!Sp csaj nincs? :o

Áh, én titkon vártam, hogy esetleg elhozza a hugát(ha van(és volt!)), de megfutamodtak. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez a három tagmondat így valahogy nem passzol. Szerinted, spzoli? Ha valaki már 1x készül (ami igazán nagyon kedves tőle, bár nehéz összeegyeztetni a folytonkötözködő másik énjével), akkor utána meg mé' nem keres? Miközben ő még ráadásul a számomat is tudhassa, ha nagyon akarja. (láthassa adataim közt mint rendszergizda, helyzeti előny ugyebár...) Csörög, megkérdez, merre van kiskegyed? Vagy sms-t ír: HÁHÓ, MI ITTEN VAGYUNK!

Ez a ki miért nem ment oda a másikhoz vagy miért nem hívott fel műsor kezd kicsit vicces lenni!Azt hittem ez egy fórum nem pedig a Kölyökidő!

Link to comment
Megosztás:

Ez a három tagmondat így valahogy nem passzol. Szerinted, spzoli? Ha valaki már 1x készül (ami igazán nagyon kedves tőle, bár nehéz összeegyeztetni a folytonkötözködő másik énjével), akkor utána meg mé' nem keres? Miközben ő még ráadásul a számomat is tudhassa, ha nagyon akarja. (láthassa adataim közt mint rendszergizda, helyzeti előny ugyebár...) Csörög, megkérdez, merre van kiskegyed? Vagy sms-t ír: HÁHÓ, MI ITTEN VAGYUNK!

Ich bin doch nicht Istvan. :o

Link to comment
Megosztás:

Ez a ki miért nem ment oda a másikhoz vagy miért nem hívott fel műsor kezd kicsit vicces lenni!Azt hittem ez egy fórum nem pedig a Kölyökidő!

Ehhez hasonló beszólást tettem pár napja én is ugyanitt. Végülis, igaza van.

De ahogy mélykék írta, egy szabad országban élünk. Nem kötelező olvasni. Budapest Chat. Nem motor és fék.

Link to comment
Megosztás:

Ez a három tagmondat így valahogy nem passzol. Szerinted, spzoli? Ha valaki már 1x készül (ami igazán nagyon kedves tőle, bár nehéz összeegyeztetni a folytonkötözködő másik énjével), akkor utána meg mé' nem keres? Miközben ő még ráadásul a számomat is tudhassa, ha nagyon akarja. (láthassa adataim közt mint rendszergizda, helyzeti előny ugyebár...) Csörög, megkérdez, merre van kiskegyed? Vagy sms-t ír: HÁHÓ, MI ITTEN VAGYUNK!

Nem volt kedvem embereket keresgetni, ennyi :D

Add fel, mert ebből már nem tudsz jobban kijönni :o

Link to comment
Megosztás:

Paragyárvan ? :(

Ez a második elszólásod, magad alatt vágod a fát, most már tájékozodni fogok a szerbtali témakörben mit műveltél :o :D :) :)

Lehet az lesz a legjobb ha én mesélem el!De fényképek nélkül!Amúgy tök józan voltam!És még ágyba se hánytam fekve! :(

Link to comment
Megosztás:

Csak az más ha a tesóm kiszúr valakit és mondja + nem én vagyok tagja egy kint bandázó társaságnak, hanem frissen érkezem :D

Egy frissen érkezőnek pont ezért nehezebb odamennie. Ti már összeszokott társaság vagytok. Mindenki ismer mindenkit. Könnyű bandában erősnek lenni. De egyezzünk ki egy döntetlenben. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.