Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nagyon szépek!Voltam Sinsheimbe a közlekedési múzeumba és ott láttam sok hasonló szép régi és újabb autót!

Én csak a szomszéd faluba mentem át, rátok gondolva. (Tőlem 5 percre van ez a Porsche-szalon és láttam, h hirdették ezt a rendezvényt pár napja, gondoltam, nem hagyom ki, ha már itt van ilyen közel.) Örülök, ha tetszik!

Link to comment
Megosztás:

Én csak a szomszéd faluba mentem át, rátok gondolva. (Tőlem 5 percre van ez a Porsche-szalon és láttam, h hirdették ezt a rendezvényt pár napja, gondoltam, nem hagyom ki, ha már itt van ilyen közel.) Örülök, ha tetszik!

Ha jössz haza elvileg ott jössz el a pályán mellette!A 6-oson ha jól emlékszem!Repülők vannak a múzeum tetején érdemes megállni!De onnan nem szabadulsz könnyen nagy is szép is meg sok minden van!Én nagyon örülök ha ilyen régi autókat látok!

Link to comment
Megosztás:

Ha jössz haza elvileg ott jössz el a pályán mellette!A 6-oson ha jól emlékszem!Repülők vannak a múzeum tetején érdemes megállni!De onnan nem szabadulsz könnyen nagy is szép is meg sok minden van!Én nagyon örülök ha ilyen régi autókat látok!

Persze, tudom. Mindig ott jövünk el mellette, csak sosincs idő bemenni. :excl: De már terveztük többször, h átmegyünk egyszer kifejezetten ezért. Annál is inkább, mert ugyanott repülők is ki vannak állítva, többek között a Concorde is. Idén már nem biztos, h összejön, de talán tavasszal vmikor, ha szebb idő lesz. Otthon is ilyen fránya hideg van? Itt holnapra hózáport ígérnek. Brrr... Most 4 fok van. Télen nem szeretem Luxit. Biztos rémlik neked is, milyen szürke és lehangoló tud lenni ilyenkor.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg szép képek. Én anno a stuttgarti Porschemúzeumban voltam 98 őszén. Ott nem volt ennyi autó, de volt régi rendőrporsche és volt egy akkor új mindenestül hosszában félbevágva a sok érdekesség között.

Köszönöm, bár nem vagyok egy fotóművész, amint látszik, és a gép sem komoly, kis turistafényképezőgép. Engem annyira nem érdekelnek a porschék, inkább csak azért mentem el, mert itt volt egész közel, és kár lett volna kihagyni.

Link to comment
Megosztás:

Persze, tudom. Mindig ott jövünk el mellette, csak sosincs idő bemenni. :excl: De már terveztük többször, h átmegyünk egyszer kifejezetten ezért. Annál is inkább, mert ugyanott repülők is ki vannak állítva, többek között a Concorde is. Idén már nem biztos, h összejön, de talán tavasszal vmikor, ha szebb idő lesz. Otthon is ilyen fránya hideg van? Itt holnapra hózáport ígérnek. Brrr... Most 4 fok van. Télen nem szeretem Luxit. Biztos rémlik neked is, milyen szürke és lehangoló tud lenni ilyenkor.

Még a belsejébe is be lehet menni!Van még ott vonat,forma-1es kocsik!Ami a szívemnek kedves volt ott az Senna és Schumacher autója volt!Tankok régi Mercédesek szóval rengeteg látni való van!Itt még csak most jön a rossz idő!Egyébként emlékszem igen de a szürkeség ellenére én szerettem és szívesen vissza fogok menni amint lesz rá alkalom!

Link to comment
Megosztás:

mrs2ben is van térerő, Balázska ausztriából hívott, amikor kint volt Tassnál :excl: :(

akkor csak kérdezd : mi is lesz ma a tv-ben ? :lol: :lol: :lol: :o

ott van de ez az egy ahova mész nemede

nemnem én küzdök ellene, de ha vesztek akkor most nem biztos hogy nem én nyerek :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.