Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Innen csókoltatnám azt a buszvezetőt, aki bécsi elzengette a technikát és a megálló előtt akkorát fékezett, hogy vagy min 1 métert arrébb kellett lépnem, bár kapaszkodtam. Jó próbálkozás volt, lehet máskor be is jön, de most nem....kötsög :) :D :)

lehet, hogy nem díjazta annyira, hogy egyfolytában a seggébe voltált tapadva, me' hát neki valszeg nem tuningolt a verdája és csak 50-nel szabad mennie (elvileg) városban?! akkor ki volt a kötsög vajon, ha így volt NETÁN? persze véletlenül sem mondom, hogy így volt, csak ez is egy eshetőség ugye. Ha én buszvezető lennék, lehet, én is megjátszanám ezt az abrupt braking-et olykor-olykor... :o

Link to comment
Megosztás:

lehet, hogy nem díjazta annyira, hogy egyfolytában a seggébe voltált tapadva, me' hát neki valszeg nem tuningolt a verdája és csak 50-nel szabad mennie (elvileg) városban?! akkor ki volt a kötsög vajon, ha így volt NETÁN? persze véletlenül sem mondom, hogy így volt, csak ez is egy eshetőség ugye. Ha én buszvezető lennék, lehet, én is megjátszanám ezt az abrupt braking-et olykor-olykor... :o

Buszon álldogáltam, de semmi gond :D

Link to comment
Megosztás:

Buszon álldogáltam, de semmi gond :o

:D Aszittem, "a minimum 1 métert arrébb kellett lépnem" = "1 méterrel félre kellett rántanom a verdát, hogy ne csattanjunk", a "pedig kapaszkodtam" = "kapaszkodtam a kormányba rendesen". No, látod, mit tesz a hírnév (fame)? Rólad már el sem tudja képzelni az ember, hogy buszon utazol. Ha meg vezetsz, akkor azt, hogy "normális civilként" vezetsz. De nem szivatni akartalak, csak elképzeltem a jelenetet. :)

Link to comment
Megosztás:

:o Aszittem, "a minimum 1 métert arrébb kellett lépnem" = "1 méterrel félre kellett rántanom a verdát, hogy ne csattanjunk", a "pedig kapaszkodtam" = "kapaszkodtam a kormányba rendesen". No, látod, mit tesz a hírnév (fame)? Rólad már el sem tudja képzelni az ember, hogy buszon utazol. Ha meg vezetsz, akkor azt, hogy "normális civilként" vezetsz. De nem szivatni akartalak, csak elképzeltem a jelenetet. :)

Kétszer taxiztam már este /igaz egyszer csak eldobattam magam mással/, reggelente általában bkv, ha tintázás van :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, ez meg futapest cset. :D Azért mert van autó, még lehet mással is közlekedni. :)

spzoli, szerinted mélykék a te védőbeszédedre szorul vagy elég nagyfiú már ahhoz, hogy kisfiúk segítsége nélkül is meg tudja magát védeni? :o

Amúgy meg take it easy, man. Ma jó kedvem van, ha egy halom frusztrált ######ival kell ma megküzdenem, az sem gond, de alapvetően nem ezért léptem be ma délelőtt. Menj el futni egy kört, ha felgyűlt a héten a fáradt gőz... Nekem is volt szar napom odabent melóhelyen. Itt nem szivatjuk egymást, gondolom. Csak viccelődünk. Csók. No örögharag, de nem kell ám mindig beszólni. Lehet jönni inkább KincsemParkba vasárnap, aztán megküzdünk ott élőben. Viszek kardot, meg miegymás, aztán a végén majd mondom, hogy "Na jó, egyezzünk ki egy döntetlenben!" :)

Link to comment
Megosztás:

spzoli, szerinted mélykék a te védőbeszédedre szorul vagy elég nagyfiú már ahhoz, hogy kisfiúk segítsége nélkül is meg tudja magát védeni? :o

Amúgy meg take it easy, man. Ma jó kedvem van, ha egy halom frusztrált ######ival kell ma megküzdenem, az sem gond, de alapvetően nem ezért léptem be ma délelőtt. Menj el futni egy kört, ha felgyűlt a héten a fáradt gőz... Nekem is volt szar napom odabent melóhelyen. Itt nem szivatjuk egymást, gondolom. Csak viccelődünk. Csók. No örögharag, de nem kell ám mindig beszólni. Lehet jönni inkább KincsemParkba vasárnap, aztán megküzdünk ott élőben. Viszek kardot, meg miegymás, aztán a végén majd mondom, hogy "Na jó, egyezzünk ki egy döntetlenben!" :)

Jól meg ma a félreértés. :D Akkor vasárnap kardozunk. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha Luxenburgban lehet itassan vezetni, akkor én lehet elgondolkodom a kettős állampolgárságon :o :D

Ráhibáztál!!!! Komolyan lehet! Én rendszeresen drink & drive-olok itt, az egész ország ezt csinálja, rendőr meg nincs az utakon. Engem a hat év alatt 1x állítottak meg szondáztatni, akkor épp nem volt bennem egy csepp alkohol sem. De frankón magasabb a határérték, egy pohár sörrel megengedett. (kettővel, hárommal, néggyel is, az előbbiek miatt). Van is belőle időnként fáramászás, árokbaborulás sajna, pláne ha elfelejtik a hülyék, h milyen autó van alattuk. (porschék, lamborghinik, maseratik, ferrarik nem ritkák erre az utakon. A majmok vezetni nem tudnak, de ez van a seggük alatt. mit lehet tenni. Ez Luxemburg. Üdvözlet a marhatrágyaszag és a luxus eme sajátos ötvözetének kicsiny világában!

Link to comment
Megosztás:

Jól meg ma a félreértés. :o Akkor vasárnap kardozunk. :D

Na, szasztok, mentem, mert lassan össze kell pakolnom a bőröndömet, még el kell intéznem egy-két dolgot, hogy estére Ferihegyen landolhassak, és holnap az óraátállítás ellenére (!) és az éjfélközeli érkezés (!) ellenére ki tudjam vonszolni magam a kincsemparkba fakardozni. (honnan szerzek addig fakardot, ez is érdekes feladat)

Link to comment
Megosztás:

Ráhibáztál!!!! Komolyan lehet! Én rendszeresen drink & drive-olok itt, az egész ország ezt csinálja, rendőr meg nincs az utakon. Engem a hat év alatt 1x állítottak meg szondáztatni, akkor épp nem volt bennem egy csepp alkohol sem. De frankón magasabb a határérték, egy pohár sörrel megengedett. (kettővel, hárommal, néggyel is, az előbbiek miatt). Van is belőle időnként fáramászás, árokbaborulás sajna, pláne ha elfelejtik a hülyék, h milyen autó van alattuk. (porschék, lamborghinik, maseratik, ferrarik nem ritkák erre az utakon. A majmok vezetni nem tudnak, de ez van a seggük alatt. mit lehet tenni. Ez Luxemburg. Üdvözlet a marhatrágyaszag és a luxus eme sajátos ötvözetének kicsiny világában!

Állampolgárság megszerzésének feltételei ? :o :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

Na, szasztok, mentem, mert lassan össze kell pakolnom a bőröndömet, még el kell intéznem egy-két dolgot, hogy estére Ferihegyen landolhassak, és holnap az óraátállítás ellenére (!) és az éjfélközeli érkezés (!) ellenére ki tudjam vonszolni magam a kincsemparkba fakardozni. (honnan szerzek addig fakardot, ez is érdekes feladat)

http://bolthely.hu/hagyomanyorzobolt/id/00309_Fakard

google a barátod amúgy :o

Link to comment
Megosztás:

Állampolgárság megszerzésének feltételei ? :o :D :) :)

Sose hajtottam rá, ezért nem tudom a pontos feltételeit, de asszem az egyik, hogy nyelvvizsgát kell tenni "leccebürgis"-ből (luxemburgi nyelv, amely a német és a francia sajátos keverékéből keletkezett, engem leginkább vmi elcseszett Tolkien-szerű erdeimanó-nyelvre emlékeztet).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.