Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:o

Az ú betű nekem is feltÚÚnt. :D ezekszerint Te sem vettél észre minket..

Mikor mész vissza?

Szerintem mélykéket láttam, bár nem voltam benne biztos, h ő az. Drapp mellény vagy dzseki volt rajta. Téged nem tudtalak beazonosítani. A hugom meg nem volt hajlandó odajönni velem. De fogadtunk több futamra is, ő nyert is! Ti nem néztétek a futamokat?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mélykéket láttam, bár nem voltam benne biztos, h ő az. Drapp mellény vagy dzseki volt rajta. Téged nem tudtalak beazonosítani. A hugom meg nem volt hajlandó odajönni velem. De fogadtunk több futamra is, ő nyert is! Ti nem néztétek a futamokat?

Hugodat is hoztad? Mekkora fail. :o

Kihez akartatok indulni? Hátha nem én voltam... ? :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mélykéket láttam, bár nem voltam benne biztos, h ő az. Drapp mellény vagy dzseki volt rajta. Téged nem tudtalak beazonosítani. A hugom meg nem volt hajlandó odajönni velem. De fogadtunk több futamra is, ő nyert is! Ti nem néztétek a futamokat?

Most hagy ne írjam le, hogy mit gondolok arról, hogy kijöttök, látod ott vagyok és nem jöttök oda :D

/pedig hoztam kardokat és egy kindertojást is, utóbbit ajándékba :o/

Link to comment
Megosztás:

Várjunk már.

Hol marad a varázsszó ? :D :)

Engem láttál ?

Kis hiúúúú! Érdekel, mi? :o

Mi fönt voltunk eleinte a lelátón és onnan néztük a futamokat. A lelátón állt mellettünk egy srác, aki nagyon furán méregetett minket, mi meg azon röhögtünk a hugommal, hogy odamenjek-e hozzá megkérdezni, hogy "Ne haragudj, nem te vagy a ballapista?", mire ha azt mondta volna, h "nem", akkor aszontuk volna neki, hogy "Akkó szeva, bocsi"?! (Pedig helyes srác volt igazán). :-)

Link to comment
Megosztás:

Hugodat is hoztad? Mekkora fail. :D

Kihez akartatok indulni? Hátha nem én voltam... ? :)

Hugomat is hoztam, igen. :o

És igazából tök jó, hogy most rákenhetem, h ilyen csokinyulak voltunk, de igazából ő beszélt le róla, mert aszonta, hogy ez szerinte tök ciki és kellemetlen ismeretlenül odamenni valakikhez és ő nem akar, menjek egyedül. Meg azt is monta, hogy ha annyira meg akartatok volna ismerni, akkor biztos írtatok volna vmi konkrétabbat.

Link to comment
Megosztás:

Hugomat is hoztam, igen. :o

És igazából tök jó, hogy most rákenhetem, h ilyen csokinyulak voltunk, de igazából ő beszélt le róla, mert aszonta, hogy ez szerinte tök ciki és kellemetlen ismeretlenül odamenni valakikhez és ő nem akar, menjek egyedül. Meg azt is monta, hogy ha annyira meg akartatok volna ismerni, akkor biztos írtatok volna vmi konkrétabbat.

Mindig csak a kifogások. :D Én nem tudok semmi konkrétat Rólad, így azért télleg gázos lenne végigkérdezni az összes jányt a helyszínen... :)

Link to comment
Megosztás:

Kis hiúúúú! Érdekel, mi? :(

Mi fönt voltunk eleinte a lelátón és onnan néztük a futamokat. A lelátón állt mellettünk egy srác, aki nagyon furán méregetett minket, mi meg azon röhögtünk a hugommal, hogy odamenjek-e hozzá megkérdezni, hogy "Ne haragudj, nem te vagy a ballapista?", mire ha azt mondta volna, h "nem", akkor aszontuk volna neki, hogy "Akkó szeva, bocsi"?! (Pedig helyes srác volt igazán). :-)

Nem ez a lényeg.

Számomra logikus, ha luxemburgban dolgozom, fórumozok egy magyar fórumon, tudom hogy lesz egy tali, amelyen pár emberrel lesz lehetőség találkozni a fórumról, el is megyek, akkor csak megkeresem őket.

Persze nem dolgozom luxemburgban, lehet hogy ott másként gondolkoznak az emberek :o :D :) :)

1 percet nem voltam a lelátón, de drapp pulcsi volt rajtam, kék nadrág és fehér cipő.

Link to comment
Megosztás:

Hugomat is hoztam, igen. :o

És igazából tök jó, hogy most rákenhetem, h ilyen csokinyulak voltunk, de igazából ő beszélt le róla, mert aszonta, hogy ez szerinte tök ciki és kellemetlen ismeretlenül odamenni valakikhez és ő nem akar, menjek egyedül. Meg azt is monta, hogy ha annyira meg akartatok volna ismerni, akkor biztos írtatok volna vmi konkrétabbat.

Nem vagytok semmik, még gyengítitek is egymás odamenet kapcsán :D :) :) :(

Mi van akkor, ha ismeretlen emberhez odamész és tévedsz ? Hümmmmm....? Lehet, soha többet nem látod az életedben :(

Link to comment
Megosztás:

Nem ez a lényeg.

Számomra logikus, ha luxemburgban dolgozom, fórumozok egy magyar fórumon, tudom hogy lesz egy tali, amelyen pár emberrel lesz lehetőség találkozni a fórumról, el is megyek, akkor csak megkeresem őket.

Persze nem dolgozom luxemburgban, lehet hogy ott másként gondolkoznak az emberek :o :D :) :)

1 percet nem voltam a lelátón, de drapp pulcsi volt rajtam, kék nadrág és fehér cipő.

Igen, maradt is bennem hiányérzet. Mert én igazából ezért mentem ki, hogy megismerjelek titeket. Csokinyúl voltam, ez van. De nem mondod komolyan, h hoztál kardokat és kindertojást? Azt nem láttam nálad. Ha láttam volna, tuti odamegyek.

Link to comment
Megosztás:

Igen, maradt is bennem hiányérzet. Mert én igazából ezért mentem ki, hogy megismerjelek titeket. Csokinyúl voltam, ez van. De nem mondod komolyan, h hoztál kardokat és kindertojást? Azt nem láttam nálad. Ha láttam volna, tuti odamegyek.

El volt rejtve a kocsiban...

Link to comment
Megosztás:

Igen, maradt is bennem hiányérzet. Mert én igazából ezért mentem ki, hogy megismerjelek titeket. Csokinyúl voltam, ez van. De nem mondod komolyan, h hoztál kardokat és kindertojást? Azt nem láttam nálad. Ha láttam volna, tuti odamegyek.

Kabátom zsebében volt a kindertojás, kardok pedig a tárcámban :o

Link to comment
Megosztás:

Kabátom zsebében volt a kindertojás, kardok pedig a tárcámban :o

Fogpiszkálók? :D Azt akartam én vinni, színes kis műanyagból voltak ilyen kard alakú fogpiszkálók régen...

Hug csütörtökön már nem lesz itt. Amúgy sztem akkor már mélykék is beazonosított minket biztosan. Igaz?

Link to comment
Megosztás:

Mindig csak a kifogások. :o Én nem tudok semmi konkrétat Rólad, így azért télleg gázos lenne végigkérdezni az összes jányt a helyszínen... :D

Jó fejek vagytok. Neked gázos lenne végigkérdezni mindent lányt, de nekünk ne legyen gázos végigkérdezni minden pasit? :)

Hug üzeni (itt ül mellettem), h konkrét meghívás nélkül nem szokott odasétálni vadidegen ######ikhoz.

Link to comment
Megosztás:

Jó fejek vagytok. Neked gázos lenne végigkérdezni mindent lányt, de nekünk ne legyen gázos végigkérdezni minden pasit? :D

Hug üzeni (itt ül mellettem), h konkrét meghívás nélkül nem szokott odasétálni vadidegen ######ikhoz.

Konkrétan meg volt beszélve, hogy jössz, és mi is megyünk. Pistát felismerted, beszéltél is vele fórumon. Sztem azért annyira nem volt vadidegen. :o

Jó étvágyat. :)

Link to comment
Megosztás:

Fogpiszkálók? :o Azt akartam én vinni, színes kis műanyagból voltak ilyen kard alakú fogpiszkálók régen...

Hug csütörtökön már nem lesz itt. Amúgy sztem akkor már mélykék is beazonosított minket biztosan. Igaz?

Oké, az akartam vinni, az pont olyan, mint a semmi :D :)

Honnan sikerült ezt a következtetést leszűrni ?

ui: és akkor talán ennyit arról amit húgod mondott én készültem ajándékkal és küzdőeszközzel :)

gallery_7_121_22931.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.