Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Oké, az akartam vinni, az pont olyan, mint a semmi :D :)

Honnan sikerült ezt a következtetést leszűrni ?

ui: és akkor talán ennyit arról amit húgod mondott én készültem ajándékkal és küzdőeszközzel :)

/quote]

Jóóóvan, jóóóvan, jóóóvan, igazatok van, elismerem. A fogpiszkálót nem hiszem el!!!! Pontosan ugyanilyenre gondoltam !!!! :o

Ez haláli jó lett volna...

Na jó, téma lezárva, csütörtök Lurdy-ház, hug sajnos nem tud jönni, akkor már nem lesz itt (Győrben él, most csak látogatóban vannak itt a férjével és a gyerkőccel), de én megyek.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Konkrétan meg volt beszélve, hogy jössz, és mi is megyünk. Pistát felismerted, beszéltél is vele fórumon. Sztem azért annyira nem volt vadidegen. :o

Jó étvágyat. :D

Amúgy mi van csütörtökönként a mélygarázsban? (me' így elsőre elég gengszteresen hangzik)

Link to comment
Megosztás:

Noigen, ha bátrabbak egyesek :D

Egy férfi "mongya" egy nőnek, hogy legyen ő a bátrabb? :o Te ott álltál tőlünk pár méterre, amikor a szalagot vettük. Gondoltam, ha érdekel, ki vagyok, majd odajöttök, vagy hagytok vmi jelet az árusoknak, h kérdezzék ki a delinkvenseket, (pl. h nem chitzának hívják-e őtet véletlenül és nem opelfórumos-e véletlenségből)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy mi van csütörtökönként a mélygarázsban? (me' így elsőre elég gengszteresen hangzik)

Gengszerkedés, bandázás, nepperkedés, vér, vér és véééér. :D

Egy férfi "mongya" egy nőnek, hogy legyen ő a bátrabb? :o Te ott álltál tőlünk pár méterre, amikor a szalagot vettük. Gondoltam, ha érdekel, ki vagyok, majd odajöttök, vagy hagytok vmi jelet az árusoknak, h kérdezzék ki a delinkvenseket, (pl. h nem chitzának hívják-e őtet véletlenül és nem opelfórumos-e véletlenségből)

Kívülállókat nem szabad bevonni a küldetésekbe. Kérdést fel lehet tenni, ő az v sem, de megbízni egy 3.személyt..áhh. :)

Link to comment
Megosztás:

Gengszerkedés, bandázás, nepperkedés, vér, vér és véééér. :D

Kívülállókat nem szabad bevonni a küldetésekbe. Kérdést fel lehet tenni, ő az v sem, de megbízni egy 3.személyt..áhh. :)

És itt mi a küldetés lényege? Mission impossible? :o

Link to comment
Megosztás:

Egy férfi "mongya" egy nőnek, hogy legyen ő a bátrabb? :D Te ott álltál tőlünk pár méterre, amikor a szalagot vettük. Gondoltam, ha érdekel, ki vagyok, majd odajöttök, vagy hagytok vmi jelet az árusoknak, h kérdezzék ki a delinkvenseket, (pl. h nem chitzának hívják-e őtet véletlenül és nem opelfórumos-e véletlenségből)

Én ezt nem értem, de komolyan. Miért ne mondhatnám ezt ? ÉS a női egyenjogúság ? Ezééé volt a az a sok harc ? :) :)

Én örültem, hogy éltem, péntek tintázás, szombat tintázás és buli és utánna nem aludtam, így érkeztem oda :(

Szerintem a székben, amelyben üldögéltem volt amikor aludtam is egy sort :o

Link to comment
Megosztás:

Én ezt nem értem, de komolyan. Miért ne mondhatnám ezt ? ÉS a női egyenjogúság ? Ezééé volt a az a sok harc ? :D :)

Én örültem, hogy éltem, péntek tintázás, szombat tintázás és buli és utánna nem aludtam, így érkeztem oda :)

Szerintem a székben, amelyben üldögéltem volt amikor aludtam is egy sort :o

Mikor én arra jártam, akkor úgy tűnt, h elég stabilan álldogálltál a lábaidon. Amúgy sem kell ríni, én is éjjel 1 után kerültem ágyba szombaton, előtte végigutaztam fél Örópát, szóval igazán nincs miért sajnáltatni magad. Aki éjjel legény, az nappal is legyen az (és fordítva is, persze... ). :(

Link to comment
Megosztás:

Mikor én arra jártam, akkor úgy tűnt, h elég stabilan álldogálltál a lábaidon. Amúgy sem kell ríni, én is éjjel 1 után kerültem ágyba szombaton, előtte végigutaztam fél Örópát, szóval igazán nincs miért sajnáltatni magad. Aki éjjel legény, az nappal is legyen az (és fordítva is, persze... ). :)

Mondom én NEM aludtam mielőtt Zoli kivitt :)

Hol sajnáltatom magam ? :( Csak jeleztem, hogy belassul életfunkciókkal érkeztem, így az érzékelésem is lassabb volt :o :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.