Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

ez neked csak azért fura, mert nem szgépen dolgozol.

képzelj el egy termet, ahol kb 30an ülnek a gép előtt, és nem csak a másik földrésszel leveleznek, hanem a szembe asztallal is.

síri csönd, csak a billentyűzet hangja hallatszik. tisztára mint egy Entergyárban.

csak akkor beszélsz, ha pihenni akarsz.

Link to comment
Megosztás:

ez neked csak azért fura, mert nem szgépen dolgozol.

képzelj el egy termet, ahol kb 30an ülnek a gép előtt, és nem csak a másik földrésszel leveleznek, hanem a szembe asztallal is.

síri csönd, csak a billentyűzet hangja hallatszik. tisztára mint egy Entergyárban.

csak akkor beszélsz, ha pihenni akarsz.

Ez elég sz@r lehet. B)

Link to comment
Megosztás:

Lassan ti is olyanok lesztek mint Joee haverom,aki a barátnőjével msn-en beszélget úgy,hogy az háttal ül neki a másik gépnél! B)

Na igen , a technika csodái segítenek a kommunikációban, akár családon belül is. Nade még mindig jobb,mintha kis cetliket hagynának a konyhaasztalon egymásnak :D . Nálunk itthon ez a netes beszélgetés elég döcögősen menne, mert Sanyib elég lassan gépel.nagyon szegényes lenne az eszmecserénk B)

Link to comment
Megosztás:

ez neked csak azért fura, mert nem szgépen dolgozol.

képzelj el egy termet, ahol kb 30an ülnek a gép előtt, és nem csak a másik földrésszel leveleznek, hanem a szembe asztallal is.

síri csönd, csak a billentyűzet hangja hallatszik. tisztára mint egy Entergyárban.

csak akkor beszélsz, ha pihenni akarsz.

B) entergyár :D és mennyire így van! ;)

Én már pár éve azt sem értettem, hogy minek a másik szobába emailt küldeni, de ma már természetes. Annyira, hogy már el sem mondom a kollegának, hogy mi lenne a dolog, egyszerűen csak annyit mondok "elküldöm emailben".

Konkrétan azt sem értem, hogy a Kis Makett miért msn-en dumál a barátaival, ahelyett, hogy áthívná őket hozzánk, és jól berúgnának, vagy valami ;)

(Erről jut eszembe: múltkor átjött egy ismerős, csörög a telefonja. A következőt hallottunk, a többit, ami a vonal túlvégén hangzott el ki lehet következtetni:

-Hellóóó!

-...

- Hmmm... aha.. buli ma este?! Hmmm...

-.....

- Kicsit fáradt vagyok... figyelj! Mit szólnál, ha ma csak szimplán berúgnánk?

Ez lehet, hogy csak nekem vicces... B) )

Link to comment
Megosztás:

Na igen , a technika csodái segítenek a kommunikációban, akár családon belül is. Nade még mindig jobb,mintha kis cetliket hagynának a konyhaasztalon egymásnak :D . Nálunk itthon ez a netes beszélgetés elég döcögősen menne, mert Sanyib elég lassan gépel.nagyon szegényes lenne az eszmecserénk B)

Ja. Régen például csak könyv volt, mint "technikai újítás". Mi is használtuk otthon. MrManta nem egy udvarlós típus, nekem meg ebben nincsenek nagy igényeim, meg nem is tudom általában mentálisan feldolgozni - de azért néha jól esik egy-két udvarlós szó ;)

Na, ebből lett az, hogy ő mindig ugyanazt tudja mondani, ugyanolyan szószerkezetben, ugyanabban a hangsúlyban. Az meg uncsi.

Egyszer mondom neki, hogy használjon már más szavakat legalább! Mondjuk a "szép vagy" helyett "jól nézel ki", vagy "dög(ös) vagy", vagy akármi, vagy bármi, de ne mindig ugyanazt.

Elő is került a Szinoníma Szótár. Odaadom neki: Tanulj vazze!!!!

És a nagy tanulásból lettek a következő bókok:

- jó a farod!

- kívánatos a csecsed

- takaros a bögyöd

- megfogdosnám a tomporod

stb. stb.

;) nagyon tanulékony!

Visszatérve: MrManta is lassan gépelt. MOst, hogy rákapott a fórumra, már egyre jobban nyomja. Lassan már a szemét is kinyomhatom, mert vakon is tud majd gépelni :lol:

És látod, Mantababy, az eszmecsere nem csak emiatt lehet szegényes, hanem pldául a szókincs hiánya miatt is.

Az utóbbi két napban például két szerelmi vallomást is elrejtettem a hozzászólásomban, MrManta válasza meg annyi volt, hogy "rendes tőled". B)

Amikor a templomban azt mondták, hogy "szenvedjétek el egymást szeretetben" - éreztem, hgy talán ez az egyetlen amit vállalni tudok: elszenvedem...

Link to comment
Megosztás:

MrManta!

Drágám! Tudod, hogy imádlak így is!
ez volt az egyik...

A kedvedért nem lesz ma kelkáposzta főzelék,
ez volt a másik. Mögötte meg ez: B)

Válasz: semmi érdemleges B)

Pedig mindig mondom neked, hogy "Te olyan szerencsés vagy!"

Mert vagyok neked. :D

Link to comment
Megosztás:

Tőlem már nem is kérdezel ilyesmit? :lol:

Tudom, hogy te úgyis jössz majd! ;) Mi meg várunk rád, és nem térünk magunkhoz, hogy nem jöttél be hétfőn B) De komolyan! Ennyire nem kell udvariasnak lenni velünk! :D A Petra konkrétan majdnem elsírta magát, az egész család felhördült, mikor olvastuk, mit irtál! ;) én azóta sem térek magamhoz! Jobban kiverte ez a biztosítékot nálunk, mint.. mint... mint... most nem jut eszembe semmi hasonlat.... B)

Link to comment
Megosztás:

Vazee!Nálatok kellene valóságshowt forgatni,nem a Győzikénél! :D

Hát azt lehetne... ;) csak a kutyát nem érdekelné... B)

Kitaláltuk már a Vészhelyzetes szórakozást is! :lol: Majd megmutatjuk az egyik talin, ha már bekarmoltunk egy kicsit ;) Tiv már látta :P

De nem örült neki annyira, mint mi B)

Link to comment
Megosztás:

B) Erről kérek majd nyilatkozat úgy 10 sör után Lacitól!

De várjál! Ezt ÉN szoktam mondani neki (mert ő magától úgysem mondja). Neki csak bólogatnia kell a "nálunk mindig az enyém az utolsó szó -> igen drágám" alapján B)

Link to comment
Megosztás:

Hát azt lehetne... :P csak a kutyát nem érdekelné... B)

Kitaláltuk már a Vészhelyzetes szórakozást is! Majd megmutatjuk az egyik talin, ha már bekarmoltunk egy kicsit ;) Tiv már látta

De nem örült neki annyira, mint mi B)

Rajta végeztetek kisrutint? :P

De várjál! Ezt ÉN szoktam mondani neki (mert ő magától úgysem mondja). Neki csak bólogatnia kell a "nálunk mindig az enyém az utolsó szó -> igen drágám" alapján

Szal papucs! :P

;) nem az :lol: ne bántsad a barátomat ;)

Nem bántom,csak baráti b@szogatás volt na! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.