Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Találós kérdés :

megyek a Hungárián kb 60-nal, egyszercsak befullad a motor (majdnem leállt-lámpák fel stb )..visszaraktam 3asba onnantól ok.kiértem a határ útra,ott kb alapjáraton leállt...pöccre beindul,majd a következő állórajtos indulásnál megint leáll....majd megint pöccre indul....kb 2 km múlva megint a befulladásos sztori......

ez mi a szösz lehet ?????? :dontknow:

tele a tank,gyertyák ok,kábelek ok,érintkezés ok........ :roll:

Link to comment
Megosztás:

A tartályban nincs előszűrőd?... Fura lenne...

jóvanna...jogos :lol: másra gondoltam....

de ha szűrő gond van,akkor miért megy egyébként jól és miért indul utána pöccre?..ma is leállt 1X...és mindig meleg motornál.... :roll:

Link to comment
Megosztás:

MA valószínüleg hozzájutok egy 88 gyári ascona lámpasorhoz. Ez már a kerekített lámpa.

8000huf az ára, de nem tom honnan szerezte a bontós, majd meglátom mennyire gyári.

Vélemény az árról?Lehet lesz végre lökös alá spoiler és gyári kapcsoló:-))))

Üdv Ascer

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, a hátsó lámpasorra gondolsz, az szvsz jó annyiért. Én csak a lámpákat vettem 4-4ezerért, plusz a közdarabot 3-ért. Ja, a közdarabbal vigyázz, a csapotthátúé szélesebb, mint a lépcsősé, nem csereszabatos a kettő! (Mellékesen, ha valakinek kellene, nekem van egy eladó lépcsőshátúhoz való)

Link to comment
Megosztás:

jóvanna...jogos :lol: másra gondoltam....

de ha szűrő gond van,akkor miért megy egyébként jól és miért indul utána pöccre?..ma is leállt 1X...és mindig meleg motornál.... :roll:

Hm... nem tom, nekem indulni indult, csak alapjáratom nem volt, meg 4000 felett elfogyott a szufla. Gyertyakábelek? Pl kidörzsölődés, vagy ilyesmi?

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, a hátsó lámpasorra gondolsz, az szvsz jó annyiért. Én csak a lámpákat vettem 4-4ezerért, plusz a közdarabot 3-ért. Ja, a közdarabbal vigyázz, a csapotthátúé szélesebb, mint a lépcsősé, nem csereszabatos a kettő! (Mellékesen, ha valakinek kellene, nekem van egy eladó lépcsőshátúhoz való)

Akkor már csak remélni tudom hogy ami a bontós srácnak van az csapott hátúhoz gyártották. Első spoilerem meg lehet lesz mert van valakinek egy elfekvő darab, de elígérte másnak. most arra várok hogy mégse vegyék meg és akkor végre...

Kösz az infót.

Üdv: Ascer

Link to comment
Megosztás:

Akkor már csak remélni tudom hogy ami a bontós srácnak van az csapott hátúhoz gyártották. Első spoilerem meg lehet lesz mert van valakinek egy elfekvő darab, de elígérte másnak. most arra várok hogy mégse vegyék meg és akkor végre...

Kösz az infót.

Üdv: Ascer

Ascer !

beszéltem az illetékesekkle és semmit sem tudok neked szerezni..azt is mondták h ritkák ezek mint a fehér holló----de gondolom neked erről nem kell mesélni :oops: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hm... nem tom, nekem indulni indult, csak alapjáratom nem volt, meg 4000 felett elfogyott a szufla. Gyertyakábelek? Pl kidörzsölődés, vagy ilyesmi?

találtam egy lehetséges hibaforrást ! a hűtő kiegyenlítő tartályának csöve kidörzsölte a gyújtókábeleket. :twisted: azóta már rögzítettem az akksitartóhoz igy nem ér össze....és beruházok egy elosztóra is.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.