Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

ha opelről van szó gondoltam feljövök egy opel fórumra

a bmw forumon is tudtak vna segiteni biztosan csak nem bmw ről van szó!!! opelben teljesen máshol vannak a cuccok

nekem a vasban pl a termosztát a hűtőnél van és mint itt kiderült opelnél meg a vezérlés alatt

te tudsz segiteni nekem bmw nél h nem veszi a hátramenetet meik szilentet kell kicseréljem ill mi ment el a 260as getrag ban? vagy megtudod mondani h hol van a vizpumpa ráadásul 2 körös a hütésem tehát nálam mindig forog a viz (tunying a vas )

sztem ne arcoskodj......getrag van opelben is és régebb óta mint a béjemvében.........történetesen a te getragod van a rekikben-senikben.

mivel volt szerencsém dolgozni bmw-merci bontóban nem is keveset ezért hidd el nem annyira jó vasak.lehet nálad meghálálja a gondoskodást.

minden autótipusnak megvannak az erősségei és gyengéi is.

ha cih motorod lenne ahoz biztos hozzászólnék,de ohc-t nem vágom.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 months later...

sziasztok.mindkettő C Ascona a bal oldali 1.8i ferdehátu 5 sebességes 1985-ös évjárat a jobb oldali 1.6 s ferdehátu 4 sebességes 1983-as.

de mivl az 1.6-os moci kicsit meghalt ezért át lett szerelve az 1.8-as ugy hogy a karbit raktam rá mert megegyezett a beömlője. igy most van egy 1.8-as karburátoros Asconám meg 1 csomó alkatrész:)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.mindkettő C Ascona a bal oldali 1.8i ferdehátu 5 sebességes 1985-ös évjárat a jobb oldali 1.6 s ferdehátu 4 sebességes 1983-as.

de mivl az 1.6-os moci kicsit meghalt ezért át lett szerelve az 1.8-as ugy hogy a karbit raktam rá mert megegyezett a beömlője. igy most van egy 1.8-as karburátoros Asconám meg 1 csomó alkatrész:)

Szoktál járni Pestre ? Tervek szerint 1-2 hónapon belül visszakerül az asconába a 16SH motor és lehet h akkor kell majd valami....de ez persze menet közben derül csak ki :)

Link to comment
Megosztás:

Szoktál járni Pestre ? Tervek szerint 1-2 hónapon belül visszakerül az asconába a 16SH motor és lehet h akkor kell majd valami....de ez persze menet közben derül csak ki :)

szia. nem nagyon sszoktam Pestre járni. most milyen moci van a verdádban? nekem nagyon bejött az 1.6 s 4-es váltóval. 200km/h-nyomtam ki belőle próba képpen.

Link to comment
Megosztás:

szia. nem nagyon sszoktam Pestre járni. most milyen moci van a verdádban? nekem nagyon bejött az 1.6 s 4-es váltóval. 200km/h-nyomtam ki belőle próba képpen.

C20NE rövid 5ös váltóval. Nekem is volt egy 5 ajtósom régen, abban 16SH volt 4es váltóval. Nagyon szerettem :) A c20ne-n azért érezni a 25 le plusszt :D A varajet meg egy nagyon jó karbi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.