Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

Nekem megvan az 'Így szereld az Asconádat' c. biblia. Ha pontosabban megmondod, mi kellene, beszkenneltetem, és elküldöm!

Egy hete sikerült egy 1986-os nagyon szép Asconát-venni. Szeretnék bele riasztót+központi zárat rakni. Ha megvan az elektromos kapcsolási rajza a kocsinak légyszíves küld el. nlacap@freemail.hu -címre

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

semmi nincs velük, inkább nem mentem le Tatabányára...anyagilag túl sok lenne perpill megvenni őket...főleg a kocsira költeni...szerencsére gondolkoztam :lol:

Puding vagy, teeee..... :D ezt most be kellett volna vállalni. Szerintem. :huh:

Dehát a pénz nagy úr... :D

Link to comment
Megosztás:

Laca! Akitől épp a kapcsolási rajzot kéred szerintem már rég nem fórumozik. Ráadásul az már egy majd' négy éves hozzászólás. Szóval inkább szerintem írd meg, hogy milyen Asconád van (A, B, C), és akkor mi megpóbálunk segíteni. Ha B-d van, akkor valószínű szerencséd van, mert a Mantáé szerintem ugyanaz, úgyhogy azt tudnék küldeni. Más esetben pedig a srácok biztos tudnak segíteni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Puding vagy, teeee..... :P ezt most be kellett volna vállalni. Szerintem. :huh:

Dehát a pénz nagy úr... :D

még nem biztos hogy elvitték :lol: és csak a duenen van hirdetve :D nagyon szépek meg pont ilyet keresek már mióta, csak most tényleg elhamarkodott döntés lenne kocsira költeni :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval inkább szerintem írd meg, hogy milyen Asconád van (A, B, C),

ha azt irja h 86-os akkor C lesz az Sanya :lol: :huh:

Egy hete sikerült egy 1986-os nagyon szép Asconát-venni. Szeretnék bele riasztót+központi zárat rakni. Ha megvan az elektromos kapcsolási rajza a kocsinak légyszíves küld el. nlacap@freemail.hu -címre

nekem is megvan a könyv,de kölcsön lett adva...

nézz körül itt és itt hátha fent van...

Link to comment
Megosztás:

Laca! Akitől épp a kapcsolási rajzot kéred szerintem már rég nem fórumozik. Ráadásul az már egy majd' négy éves hozzászólás. Szóval inkább szerintem írd meg, hogy milyen Asconád van (A, B, C), és akkor mi megpóbálunk segíteni. Ha B-d van, akkor valószínű szerencséd van, mert a Mantáé szerintem ugyanaz, úgyhogy azt tudnék küldeni. Más esetben pedig a srácok biztos tudnak segíteni. :huh:

Persze, elnézést, de keresővel találtam meg. Szóval Ascona C 1.8 is 1986 és minden anyag érdekelne róla.

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet levenni az ablak emelő kart Asconánál ? Megvettem a könyvet és az egy zegergyűrűt ír és nem találom. Könyv szerint benyomom a kar alatt a műanyag gyűrűt és nem látok a nyakán semmit.

Akkor csak húzzad..... :)

De, ott van az. Nem zéger, hanem "omega" gyűrű, de mindegy. Egy vékony, drótból hajlított kis rugó. Elpattan, aztán sose lesz meg. :) Jobb híján lapos csavarhúzóval ki lehet fordítani, úgy, hogy benyúlsz, megakasztod az "omega" száránál, és a tekerőt meg elforgatod. De óvatosan, mert a kárpit bánja. Meg mondom, ugye, pattanós a cucc is.

Na, utána már tényleg csak le kell húzni.

PS: A Tomi féle trükköt énsenem ismertem... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(Gelko @ 2008-01-22 - 08:17)

Jeladó hozzá ? Vagyis hova lehetne kötni?

Laca ! ezzel mondani akartál valamit ? :lol: mert ez nem én voltam :huh:

Elnézést félre ment, a műszerfalhoz akartam kérdezni, mármint a fordulatszám mérőt utólag hogy lehetne bekötni.

Link to comment
Megosztás:

Jeladó hozzá ? Vagyis hova lehetne kötni a fordulatszámmérőt ?

Nekem E Kadett-om van az enyémbe gyárilag az univerzális csatlakozóban nem volt benne (vannak esetek amikor bent van), ezért a gyujtástekercsről kellett a jelet behozni a fordulatszámmérőnek 1 kábel + kb 30 perc és működik rendesen. Ascona esetében ez hogy működik nem tudom, de szerintem hasonló lehet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.