Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

Nálad :D :P ;) B)

igen de ebben mi a vicces ? :D ha valaki megvesz valamit úgy építit ahogy akarja :D

Szomorú :P

ezért ne keseredj el...akkor lesz B)

abból kiindulva h tiszta kosz a kocsi belseje egy kabriózás után a világos belső nem túl jó választás...bár pont a sötéten látszik meg a jobban a kosz...

mindegy úgyis bilibe lóg a kezem :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Esélytelen.

Ami van eladó, az nem jó, nem illik bele.

Ami beleillene az nincs, vagy túl drága :D

miért érzek én ebben némi iróniát ? :P

valami vectra cuccot kipróbálok majd de a 60ast nem bírnák el a gátlók na meg nem tudom h a tornyok hogy bírnák...elvileg a hátsó tornyok ki letttek lakatolva miután megvettem :D

az ülést ültetésnek olvastam...na ülés az nagyon kéne...;)

Link to comment
Megosztás:

Gelko ha már fényezés akkor ne fehér legyen...és keres rá valami brutális felnit......Vajbőr belső c20xe,nagy ültetés :D :D

Soly féle fehérrel mibajod pl.

abból kiindulva h tiszta kosz a kocsi belseje egy kabriózás után a világos belső nem túl jó választás...bár pont a sötéten látszik meg a jobban a kosz...

Magadnak mondasz ellent. Amúgy van porszívó.

Link to comment
Megosztás:

Magadnak mondasz ellent. Amúgy van porszívó.

nem ellentmondás hanem csak "hangosan gondolkoztam"

ne már h enniyre trendi legyél

dizel kabrio?

szar a motor és dízel hangja van :D lehet h a dugattyúcsapszeg kotyog benne.... :D

a fehér tetszik nekem még ebben a radiátorzománc formában is...Soly féle gyöngyházfehér sztem nem állna jól a kocsinak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

'85-ös, 4-ajtós Asconához keresek komplett zárszettet. Sajnos a hétvégén el akarták lopni, de nem sikerült neki...

Nem szeretnék 4. kulcsot, inkább lecserélném az összes zárat, gyujtásk. marad persze.

06/20 9207036

aztarohadt...tényleg szép az autód, de durva h asconákat is piszkálják...kb havonta van egy eset :D

hol történt ? nálatok ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.