Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hali mindenkinek,

Az elmult napok történése:

Vettem hátsó lámpasort (88' évjáratú gömböjített)

Lökhárító alá spoiler ma érkezik (88' az is)

Kapcsolóm még mindíg nincs...

Kezd végre alakot ölteni az autóm.

Üdv:Ascer

ha készen lesz akkor alaposan szemügyre veszzük ! :wink:

tényleg Ascer ! nem akarsz belépni a klubba ? legyen minnél több ascona is :wink:

Link to comment
Megosztás:

Spoiler megjött, fent van már az autómon, nagyon vad lett de sajnos ez a ködlámpa nélküli kivitel. Nem baj majd barkácsolok:-)

KApcsolóm még mindíg nincs de már le is tettem róla , legfeljebb majd pótolom valamivel.Képeket majd készítek a napokban, remélem tetszeni fog nektek a vas, a belépéssel egyetértek, de részleteket irhattok.

Üdv: Ascer

Link to comment
Megosztás:

Spoiler megjött, fent van már az autómon, nagyon vad lett de sajnos ez a ködlámpa nélküli kivitel. Nem baj majd barkácsolok:-)

KApcsolóm még mindíg nincs de már le is tettem róla , legfeljebb majd pótolom valamivel.Képeket majd készítek a napokban, remélem tetszeni fog nektek a vas, a belépéssel egyetértek, de részleteket irhattok.

Üdv: Ascer

minden részlet fent van a honlapon és a fórumon :wink:

jó keresgélést :wink:

Link to comment
Megosztás:

a rozsda hiányát :lol: nekem sajna sok van :lol: majd nyáron akarom megcsinálni vagy megcsináltatni :wink:

Télen lakatoltattam ki, és a két oldala fényezve lett, de a tető és a géptetőt is meg kell csináltatni, mert az előző tuljnál elverte a jég és tele van apró horpadással.

Ráfér már egy hengerfejezés és a féltengelyek cseréje.

Csapágy csere elöl,toronycsapágy csere.

Ennyi jut eszembe.

Ja meg a bc gurulás érzékelője is rossz és a benne lévő hömérő!!!

Link to comment
Megosztás:

az igazat megvallva nem tudom még h lakatoltatom-e...az ajtók alaja na csúnya állapotban.gittből áll az egész..itthon csináltuk é szép lett.2 évig nem is látszott semmi...valszeg idén is előveszem az öreg epokitet :lol: nemtudom h megérné e a lakatolás-anyagilag :roll:

Link to comment
Megosztás:

az igazat megvallva nem tudom még h lakatoltatom-e...az ajtók alaja na csúnya állapotban.gittből áll az egész..itthon csináltuk é szép lett.2 évig nem is látszott semmi...valszeg idén is előveszem az öreg epokitet :lol: nemtudom h megérné e a lakatolás-anyagilag :roll:

Ezzel úgy vagyok hogy nekem megéri, egyrészt mert nagyon szeretem és van akit megszorongatok vele, másrészt meg egy új autót nem tudok venni, reszletre meg ugyanott lennék ahola part szakad.

Igy nem a banknak fizetek, és ha már elegem van belőle ugyan annyit veszíthetek...

Ha ráköltesz, akkor jó lesz. Ha meg már jó nincs vele gond.

20 éves az autóm de valaogy nem kell sokat költenem rá...

Ajtót inkább vegyél bontottat, jobban megéri minthogy egy erősebb kanyarban leesen a gitt:)))))

Link to comment
Megosztás:

Ajtót inkább vegyél bontottat, jobban megéri minthogy egy erősebb kanyarban leesen a gitt:)))))

jó is lenne...annyira azért nem gáz a dolog :lol: :lol: :lol: hát nem tudom...ez még a jövő zenéje :smt020

mennyibe volt a lakatolás a festéssel ?

Link to comment
Megosztás:

reszletre meg ugyanott lennék ahola part szakad

ez sajnos néha nem jön be.

nekem van egy cimbim, aki calibrázik, egy 90 es calija van.

minden hónapban szopik valamivel. lerohad, most 10. most 30. most 50.

ráadásul neki munkaeszköz az autó, és nem ért hozzá.

szóval nemminden esetben állja meg a helyét az amit irtál. mert inkább havi fix 30 mint minden héten lerohadjak egyszer, és szopjak, és szivességet kérjek.

szóval néha a részlet is jó, mert igaz hogy lekötelezewd magad 72 hónapra, de nincs gond, 2 év garancia, 30.000 ként olajcsere.

szóval ennyi....

ettől függetlenül még én se mertem bevállalni 72 hónapos részletet.... :roll:

Link to comment
Megosztás:

jó is lenne...annyira azért nem gáz a dolog :lol: :lol: :lol: hát nem tudom...ez még a jövő zenéje :smt020

mennyibe volt a lakatolás a festéssel ?

Nemrég beírtam valahova, hogy bontok egy ascit. Olyan kék volt, mint a tied Gelko. És volt neki nem rohadó ajtaja.

De már nincs. Mindenesetre megkérdezem, hátha visszakérhetem belőle neked.

Link to comment
Megosztás:

ja valahogy igy...aztán meg mérlegelni is kell h meddig érdemes költeni egy öreg vasra.ált azokat szoktam megcsináltatni ami kell a biztonságos közlekedéshez.pl a motorral nálam kissebb gázok vannak (folyás) de még nem költök rá nagyobb összeget...inkább töltögetem bele az olajat..

de ez nem azt jelenti h nem szeretem a kocsimat :lol: nagyon szívesen megcsináltatnám hibátlanra csak az ember zsebe....

Link to comment
Megosztás:

ez sajnos néha nem jön be.

nekem van egy cimbim, aki calibrázik, egy 90 es calija van.

minden hónapban szopik valamivel. lerohad, most 10. most 30. most 50.

ráadásul neki munkaeszköz az autó, és nem ért hozzá.

szóval nemminden esetben állja meg a helyét az amit irtál. mert inkább havi fix 30 mint minden héten lerohadjak egyszer, és szopjak, és szivességet kérjek.

szóval néha a részlet is jó, mert igaz hogy lekötelezewd magad 72 hónapra, de nincs gond, 2 év garancia, 30.000 ként olajcsere.

szóval ennyi....

ettől függetlenül még én se mertem bevállalni 72 hónapos részletet.... :roll:

Ebben igazad lehet, de attól független kell egy kis tőke ahhoz hogy elhozz részletre valamit havi 30.000 pénzért, mert ugye van még kaszkó is. Mert ha én részleteznék, valami normálisabb vasba ülnék mint pl új astra és azt sajnos nem adják havi 30ért hacsak nem rakok bele egy keményebb összeget.

Nekem szerencsére nincsenek ilyen problémáim az autóval mint a haverodnak, az a legszarabb amikor előjön minden...

Link to comment
Megosztás:

Én meg aszondom, ha nincs píz újra, akkor azon nincs mit gondolkozni. Én meg bírnám venni az új asztrát, és tetszik is, de akkor semmi mást nem tudnék csinálni, "emergency backup" meg nincs, aki fizesse helyettem, ha szufficites lettem véletlen. Azért, hogy én 1-2ezres gondokkal küzdjek, nem veszek új vasat, de még újszerűt sem. Ezzel át is van gondolva a dolog. Megoldás: 2 régi. :lol: Egy kicsi olcsó + egy nagy olcsó (na ez utóbbi nekem nem jött össze, de fogyiban nem rossz). :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ascer!

Nagyon egybeautónak tűnik a paripád, tényleg nem rossz! Engem ugyan kicsit frusztrálna a DTM-vég, de ha neked tetszik, ám legyen! :lol:

Még egy hűtőmaszk, meg fehér indexek, és tuti az eleje!

Gelko!

Nem gondolkoztál még, hogy beránts kintről egy jó állapotú autót bontásra? Nézegettem az e-bay-en, Asconák fillérekért vannak, és van köztük jópár szép állapotú is. Természetesen illegális dolgokról szó sem lehet, tehát az alvázszám áthegesztése eszedbe ne jusson :smt018 :supz: :wink: !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.