Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

Te is eltűntél, már többen hiányoltunk ám! :wink:

Tényleg hiányoltatok?De jóóóóóóóóóóó :lol:

Tegnap csak bekukkantottam néha de alig volt hozzaszólás, nekem meg csomó tennivalóm akadt.

A kerekről jut eszembe...az én kocsimon még téli gumi van :oops: :oops: :oops: :?

Talán most hetvégén lecserélésre kerül..

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tényleg hiányoltatok?De jóóóóóóóóóóó :lol:
:laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

A kerekről jut eszembe...az én kocsimon még téli gumi van :oops: :oops: :oops: :?

Talán most hetvégén lecserélésre kerül

Én mindenképp lecserélném a helyedben minél előbb. Van már nyárid vagy most veszel? Milyet veszel?

Link to comment
Megosztás:

Én mindenképp lecserélném a helyedben minél előbb. Van már nyárid vagy most veszel? Milyet veszel?

Apumnak vannak ismerettségei, ő intézi, elvileg van otthon rávaló gumink, csak felni kene. vagy nem is tudom, mostanaban nem foglalkoztam a dologgal, pedig a hétvégén meg kéne ejteni..alufelni nem lesz...

majd most rákérdezek, igen már nagyon le kéne cserélni

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén végigutaztuk az országot, láttam egy nagyon szép kékeslila Tigrát, ültetve, spoilerrel, arra gondoltam, lehet, hogy Ceramic volt az?? Valahol Cegléd felé.

Köszönöm a feltételezést :lol: , nem én voltam. Veszprém megyében és a Balaton észak-nyugati részén vagyok, es a hétvégén sem voltam sehol, csak a környéken. Viszont itt is mászkál még egy Tigra, sötétkék, néha látom.

Link to comment
Megosztás:

....Igenis, igyekszem....
:lol: :D

....Milyen gyakran szoktatok Pesten összefutni?....

Általában Budán szoktunk talákozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azokra gondoltál, akik itt írogatnak, vagy mondjuk a budapesti tagokra, vagy az egész országban fellelhető klubtagok milyen idöközönként taliznak egymással ?

Link to comment
Megosztás:

nekem meg ott a válaszom :lol: akik irogatnak. itt a forumban.meg azokis akik csak ritkan irnak..ah mit tudom en. ugy altalaban..

Változó. Van olyan emberke, akikkel biztos, hogy 1 héten egyszer összefutunk, vagy akár többször is. Aztán van olyan, akikkel pár hetente, mondjuk egy közös motizás alkalmával. És vannak olyanok, akikkel a nagyobb, MOTE talikon csak, ők általában nem a fővárosban laknak.

Persze mindig van kivétel ez kb. az átlag.

Kielégító volt így a válasz ? :D

Link to comment
Megosztás:

nekem meg ott a válaszom :lol: akik irogatnak. itt a forumban.meg azokis akik csak ritkan irnak..ah mit tudom en. ugy altalaban..

van ilyen találkozós topik, ott vannak hiradások mindenféle összeröffenésekről :D

ahogy jön a jóidő egyre többen és egyre többet akarnak majd mocorogni :lol: :lol:

és ez igy jo :lol:

Link to comment
Megosztás:

Változó. Van olyan emberke, akikkel biztos, hogy 1 héten egyszer összefutunk, vagy akár többször is. Aztán van olyan, akikkel pár hetente, mondjuk egy közös motizás alkalmával. És vannak olyanok, akikkel a nagyobb, MOTE talikon csak, ők általában nem a fővárosban laknak.

Persze mindig van kivétel ez kb. az átlag.

Kielégító volt így a válasz ?

igen. köszi

Link to comment
Megosztás:

....Hát nem volt egy korrekt válasz, de nekem azért tetszett. :lol: :D....

Ez nem tetszés-nem tetszés kérdése.

Pár felesleges kört már itt is sikerült lefutni, mert ww, egyből rálépett valakinek a cipőfüzőjére. Te, x, y, én hiába tudjuk, hogy nem bántásiból írja, ha z-nek, mint új belépőként fogalma sincs erről ! :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.