Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

amúgy viccen kivül meg lehet.

múltkor Szfehérváron sikerült meggyöznöm, hogy akire azt mondta h csaj az valójában ffi.

A dolog annyi volt,h qton sitteltünk és pont az orrunk elött (max 5mre) egy del sollal a srác felhajtott simán a padkára.... és a drájvert nőnek tituálta, pedig csak egy czopfósh meleg volt...

Link to comment
Megosztás:

ilyet nem.

konkrétan nem.

de utalást tettél már hasonlow kaliberűre ha jól emléxem.

de egyelőre maradjunk a magyar valóságnál... autópáylán csatornadarabok, kivilágítatlan kama3ak...

Nem tudom mire gondolsz.

Azt említettem, hogy van A Corsa 2 db. C20LET motorral, de azt nem tettem hozzá, hogy ilyet szeretnék :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nahát és :roll: :?:

tényleg a c40let nem annyira dúrva dolog, mi :?: :lol:

nem is mondtam 1 szóval sem,h neked kellene...

minek?

még pályán is 1 óra alatt húzod fel a c20ne-t 146,3ra :D :lol: :lol:

Aham.

De ha legközelebb az mondom neked, hogy nemrég láttam egy macsekot az utcán, akkor ne csodálkozzak, ha másnap azt mondod:"mélykék szerint a macska a legszebb állat a világon" ugye ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ui: a száguldozást meghagyom neked :wink:

Link to comment
Megosztás:

sztem így volt jó.

-roof scoopot tuttam tesztelni

-volt ídő akadályt kerülni

-optimálisat fogyasztott Balla familia gyöngye :lol:

Ha nem vagy elégedett, akkor legközelebb mehetsz vonatttal is !

Nem tötelező kocsival elhozni a kocsid új noziját, biztos a büfékocsiban is örömmel kerülgették volna :twisted: :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.