Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Pisti mig Teh elméleti síkon szárnyalsz én mindezt a gyakorlati életben alkalmazom.

Ez amolyan hájból renccer, de gondolom ezt . Neked nem kell bemutatnom :(

Mindenesetre össze kellene eresztenem titeket megint mert mind2en elemetekben vagytok ahogy Lnézem :(

Link to comment
Megosztás:

....Pisti mig Teh elméleti síkon szárnyalsz én mindezt a gyakorlati életben alkalmazom....

Mármint én elméletileg nem vagyok normális, te pedig gyakorlatilag nem vagy az ? :( :( :lol:

Én sem vagyok normális ám teljesen :D :D

Amúgy úgyanúgy, 1 irányba hátrálsz mint Gabi, ha a vesztét érzi és úgy gondolja nehezen fog szabadulni az eszmecseréből :wink: :D 8)

Link to comment
Megosztás:

....Dehogy hátrálok!

nem éjn pont nem az abnormalitásodra céloztam az ugyanolyan normális dolog, minthogy én kergetem a csajokat :wink: :(

De azért köszönjük, hogy beismerted a defekted - így szeretünk Pista :D....

Saját hibáinkat szerintem üdvösebb besimerni, mint egyes cselekedeteinket túlértékelni :wink: :( :lol: :D

ui: bár nem biztos, hogy igazam van, hiszen előbb ceramic neked adott igaza ugyeeeeee ? :D :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Én csak olvasom-olvasom ezt a 4 oldalt, amit reggel óta írtatok, és csak ámulok-bámulok! :( :( :lol: :D

Most már én is nagyon kíváncsi vagyok Ceramic-ra, de Rickyről sem tudom, hogy ő a szőke hajú lány volt a Tigra körül vagy a barna hajú? :D (Fótón), mert sajna nem tudtunk beszélgetni, bemutatkozni egymásnak.

Link to comment
Megosztás:

Oké, akkor már kb tudom, ki vagy, Ricky! :(

(ez nem a T+nő+... ra vonatkozik, hanem hogy igy már emléxem rád)

Én is sokszor látom, hogy bebámulnak a férfiak az ablakon, látják, hogy nő vagyok és szőke, tuti, hogy véleményt alkotnak rólam, de ez nem nagyon zavar.

Én inkább a vezetési stílus alapján szoktam ítélkezni, ennek mindig hangot is adok, igaz, csak úgy magamnak, a kocsiban (hisz nem vagyok kung-fu bajnok :oops: ).

Link to comment
Megosztás:

Én inkább a vezetési stílus alapján szoktam ítélkezni...
és az a tutti befutó aki nyalogatja a kormányt :?: :roll: :( :( :lol:

Te kezdtél aprítani, most ne sipákolj, hogy rád hullik a forgács...

dehogy sipákolok úgy ismersz :?: :D

ellenszemben van 1-2 sztorim sipákolásról, de OFF lenne ezért nem folytatom :D

meg egyből kapnám az ívet,h hú azték bááz de nyers vagyol....

Link to comment
Megosztás:

Én inkább a vezetési stílus alapján szoktam ítélkezni, ennek mindig hangot is adok, igaz, csak úgy magamnak, a kocsiban (hisz nem vagyok kung-fu bajnok :oops: ).

Na ja, az anyázással vigyázni kell, bár néha én sem bírok magammal és ordítok. Utána nézem csak meg, hogy kivel... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.