Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

Szerintem meg nem kellene ezt annyira túllihegni, ugyanis még mindig inkább egymás segítése kellene hogy a célunk legyen, mint egymás cseszegetése és a másik (amúgy se egyszerű) életének a megnehezítése.

Én értem, hogy ott a "helye", ha valaki keres valamit, de ott senki nem fog tudni neki segíteni, mivel már szinte senki nem foglalkozik ilyen autókkal.

Néha rendesen el tudjátok venni még azt a maradék kis kedvem is ettől a fórumtól... :devlish:

Bízom benne, hogy hening bélát csak felidegesítették valami off-al, mert nem lenne szép dolog szendvics módzseres elijesztgetése. Örüljünk neki, hogy corsája van és szereti. Persze, hogy alkatrészt akar hozzá, minden a corsa alkatrészre vár, ez örök téma lesz itt.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szerintem meg nem kellene ezt annyira túllihegni, ugyanis még mindig inkább egymás segítése kellene hogy a célunk legyen, mint egymás cseszegetése és a másik (amúgy se egyszerű) életének a megnehezítése.

Én értem, hogy ott a "helye", ha valaki keres valamit, de ott senki nem fog tudni neki segíteni, mivel már szinte senki nem foglalkozik ilyen autókkal.

Néha rendesen el tudjátok venni még azt a maradék kis kedvem is ettől a fórumtól... :devlish:

Ebben nincs semmi túllihegés. Ha egyszer ott a helye, miért nem lehet oda írni???

Bízom benne, hogy hening bélát csak felidegesítették valami off-al, mert nem lenne szép dolog szendvics módzseres elijesztgetése. Örüljünk neki, hogy corsája van és szereti. Persze, hogy alkatrészt akar hozzá, minden a corsa alkatrészre vár, ez örök téma lesz itt.

Károly, csak hogy tisztázzuk. Amit ebként a fórumozók, akik gyakrabban itt vannak, tudnak is. :lol:

...és igen, az idegesít fel, hogy nem oda van írva, ahova kell. Tele van "szemetelve" a topic, nem odavaló dolgokkal. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez a vita sokkal inkább nem idevaló, törlendő szemét ebben a tpoicban, mint akármi, amit írtam és írtunk idáig.

Ha valakinek A Corsával kapcsolatos kérdései vannak, vagy szüksége lenne valamire, akkor itt megkapja ezekre a választ illetve mindenképp megpróbálunk segíteni neki. Ha oda írja, ahová te mondod, akkor egyrészt senki nem fogja látni, senkit nem fog érdekelni, másrészt akik azokat a topicokat nézik és van bennük egy kis jószándék, hogy segítsenek, azok úgyis hozzám, vagy valaki más Corsáshoz irányítják őket.

Nem akarok ezen tovább vitázni veled, ha Te úgy érzed, hogy a speciálisan A Corsával kapcsolatos kérdések, alkatrészkeresések itt rossz helyen vannak, akkor töröd az egészet de akkor felőlem egyből törölhetsz engem is a felhasználók közül.

Régen is mindig azt mondták nekem sokan az opelfórum kapcsán, hogy túl van moderálva, túl buzgók a moderátorok, stb.

Egész eddig kiálltam ezek ellen a kijelentések ellen, lehet nem kellett volna. Ez tipikusan az az eset, amiért rengetegen nem járnak ide és rengetegen fordítanak hátat a fórumnak, akár a régebbi userek közül is.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez a vita sokkal inkább nem idevaló, törlendő szemét ebben a tpoicban, mint akármi, amit írtam és írtunk idáig.

Ha valakinek A Corsával kapcsolatos kérdései vannak, vagy szüksége lenne valamire, akkor itt megkapja ezekre a választ illetve mindenképp megpróbálunk segíteni neki. Ha oda írja, ahová te mondod, akkor egyrészt senki nem fogja látni, senkit nem fog érdekelni, másrészt akik azokat a topicokat nézik és van bennük egy kis jószándék, hogy segítsenek, azok úgyis hozzám, vagy valaki más Corsáshoz irányítják őket.

Nem akarok ezen tovább vitázni veled, ha Te úgy érzed, hogy a speciálisan A Corsával kapcsolatos kérdések, alkatrészkeresések itt rossz helyen vannak, akkor töröd az egészet de akkor felőlem egyből törölhetsz engem is a felhasználók közül.

Régen is mindig azt mondták nekem sokan az opelfórum kapcsán, hogy túl van moderálva, túl buzgók a moderátorok, stb.

Egész eddig kiálltam ezek ellen a kijelentések ellen, lehet nem kellett volna. Ez tipikusan az az eset, amiért rengetegen nem járnak ide és rengetegen fordítanak hátat a fórumnak, akár a régebbi userek közül is.

Ebben teljesen igazad van. Ezért át is helyeztem ide.

Én készségesen elhiszem, hogy sok kérdés merül fel a corsával kapcsolatban, amire a válasznak itt, vagyis ott a helye. Ám könyörgök, azért van a rendszer így kialakítva, hogy mindent meg lehessen találni. Ha vkinek adás-vételi gondja-baja van akkor az ott hamarabb megtalálja, mint itt.

A törléssel kapcsolatban pedig, csak annyit, hogy nagyon ritkán törlöm a rossz helyre beírt adás-vétellel kapcsolatos hsz-t. Az esetek többségében áthelyezem a megfelelő topicba. Azon ritka esetekben pedig, amikor mégis törlöm, nos annak az az oka, hogy az illető nem egy alkalommal tette rossz helyre a kérdését. Többszöri figyelmeztetés után is. Persze ritkán, meglehet, hogy tévedek, mert én is csak emberből vagyok...vagy mi???

Az pedig, hogy vkit töröljek a fórumból, tőlem igen távol áll. Egyrészt mert nincs hozzá jogosultságom, másrészt pedig nem kívánok senkivel ilyet tenni. Veled pedig különösen nem óhajtanék ilyesmit eszközölni, mert sztem igen hasznos tanácsokkal látod el a kérdéseket feltevő cartársakat, és hasznos tagja vagy a fórumnak.

Azt pedig, hogy túl van moderálva a fórum, nem hinném, mert egyre ritkábban kell a moderátori eszközöket alkalmaznom. Ez lehet attól is, hogy a felhasználók kezdték helyesen használni a fórumot.

Ezzel én a részemről le is zárom a "vitát", és ezúton kérlek titeket, hogy a megfelelő topicot használjátok.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez a vita sokkal inkább nem idevaló, törlendő szemét ebben a tpoicban, mint akármi, amit írtam és írtunk idáig.

Ha valakinek A Corsával kapcsolatos kérdései vannak, vagy szüksége lenne valamire, akkor itt megkapja ezekre a választ illetve mindenképp megpróbálunk segíteni neki. Ha oda írja, ahová te mondod, akkor egyrészt senki nem fogja látni, senkit nem fog érdekelni, másrészt akik azokat a topicokat nézik és van bennük egy kis jószándék, hogy segítsenek, azok úgyis hozzám, vagy valaki más Corsáshoz irányítják őket.

Nem akarok ezen tovább vitázni veled, ha Te úgy érzed, hogy a speciálisan A Corsával kapcsolatos kérdések, alkatrészkeresések itt rossz helyen vannak, akkor töröd az egészet de akkor felőlem egyből törölhetsz engem is a felhasználók közül.

Régen is mindig azt mondták nekem sokan az opelfórum kapcsán, hogy túl van moderálva, túl buzgók a moderátorok, stb.

Egész eddig kiálltam ezek ellen a kijelentések ellen, lehet nem kellett volna. Ez tipikusan az az eset, amiért rengetegen nem járnak ide és rengetegen fordítanak hátat a fórumnak, akár a régebbi userek közül is.

Elgurult a gyógyszer töki? :devlish:

Én benne vagyok abban,hogy legyen olyan szemét a fórumunk,mint a szarvájling vagy index vagy még sorolhatnám.

Gyönyörűen néznénk ki...

Mondjuk a CS-n is,ha valaki keres valamit,a megfelelő helyre teszik,vagy szólnak neki,vagy leszarják alapból.

Ha megnézed a külföldi corsa fórumokat,ott is külön topik van az adás/vételre.

Abban viszont egyet értek veled,hogy meglehetne cserélni,fentebb tenni az adok veszek topikot,hogy láthatóbb helyen legyen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 10 months later...
Szerintem ez a vita sokkal inkább nem idevaló, törlendő szemét ebben a tpoicban, mint akármi, amit írtam és írtunk idáig.

Ha valakinek A Corsával kapcsolatos kérdései vannak, vagy szüksége lenne valamire, akkor itt megkapja ezekre a választ illetve mindenképp megpróbálunk segíteni neki. Ha oda írja, ahová te mondod, akkor egyrészt senki nem fogja látni, senkit nem fog érdekelni, másrészt akik azokat a topicokat nézik és van bennük egy kis jószándék, hogy segítsenek, azok úgyis hozzám, vagy valaki más Corsáshoz irányítják őket.

Nem akarok ezen tovább vitázni veled, ha Te úgy érzed, hogy a speciálisan A Corsával kapcsolatos kérdések, alkatrészkeresések itt rossz helyen vannak, akkor töröd az egészet de akkor felőlem egyből törölhetsz engem is a felhasználók közül.

Régen is mindig azt mondták nekem sokan az opelfórum kapcsán, hogy túl van moderálva, túl buzgók a moderátorok, stb.

Egész eddig kiálltam ezek ellen a kijelentések ellen, lehet nem kellett volna. Ez tipikusan az az eset, amiért rengetegen nem járnak ide és rengetegen fordítanak hátat a fórumnak, akár a régebbi userek közül is.

Hogy, begurultál gecc :D De van igazság abba amit írsz persze abba is, hogy nem kell el lazázni :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Opel Corsa GSI minden alkatrésze eladó kivéve,kipuff,kormány,belsőség,csomagtérajtó!!

hy

már írtam tegnap a másik topicban is, hogy az elektromos ablakok érdekelnének.(elvileg vki ígérte már, de már sokan ígérték és a végén nem lett belőle semmi)

szóval ha nem jön össze akkor működne a dolog??

Link to comment
Megosztás:

15k

ennyiért kapnám most is mindenestől.

ha nem hozza a gyerek akkor tutkó kell!

okés így?

Ok tied az ablakemelő!Most akkor kellenek a gombok is,ablak,vagy csak a szerkezet meg a motor együtt?

Ha gondolod már akár holnap tudnám neked küldeni becsomagolva postán , csak minél gyorsabban tűnjön el innen a kocsi mert már undorodom ha ránézek!!Sajnos, pedig szerettem!

Link to comment
Megosztás:

Ok tied az ablakemelő!Most akkor kellenek a gombok is,ablak,vagy csak a szerkezet meg a motor együtt?

Ha gondolod már akár holnap tudnám neked küldeni becsomagolva postán , csak minél gyorsabban tűnjön el innen a kocsi mert már undorodom ha ránézek!!Sajnos, pedig szerettem!

[/quote

motor+szerkezet, gombok(dupla, szimpla), kábelek, műanyagok(amiben a gombok vannak: ajtófogantyú jobbon ill a hosszú ajtóerszény balon)

okés?

holnap tudok tutit mondani, mert holnapra ígérték!

amúgy hol laksz? lehet elmennék érte aztán turkálnék még vmit mellé? megoldható? :D

Link to comment
Megosztás:

Persze megoldható akkor tied de nem tudom pontosan melyik müanyag részek kellenek gondolom alul ami tárolás céljából van na de nem tudom hogy az kell e az elötted érdeklődőnek!Mert őneki a kárpitrészek kellenek!Fejér megye,Nagykarácsony

a bal ajtó ajtaján lávő hosszú műanyag tároló (amiben a hangszoró is van) ill a jobb ajtóról a fogantyú:D

100km-re vagy nem olyan vészes

Link to comment
Megosztás:

a bal ajtó ajtaján lávő hosszú műanyag tároló (amiben a hangszoró is van) ill a jobb ajtóról a fogantyú:D

100km-re vagy nem olyan vészes

Aha ok de viszont a jobb ajtónak nincsen ablakemelő kapcsolója csak baloldalon van mind2ő igy jobb oldal most jelenleg nem mükszik mert nincs ami összekösse. :icon4: ablak üvegek nem?

Link to comment
Megosztás:

jó akkor csak egy jobb oldali gombot kéne intéznem máshonnan...holnapra kiderül mi a pontos végeredmény

tükrökben van index?

jel nélküli hűtőrács?

így hirtelen más nem jut eszembe

Sajnos nincsen index benne,se jelnélküli rács,nem volt tuning a kocsi.Max sport dob+sport légszűrő!

Link to comment
Megosztás:

a dob az lehet erdekelne!

de mintha tegnap mar lecsapott volna vki rá!vagy mégsem??

milyen dob is pontosan és mennyi lenne?

De igen már lecsapták de nem tudja eldönteni hogy mivan mert kelett neki a kormány is aztán mégsem,meg tid aztán nem tom mi van azzal irok neki és szolok vissza!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.