Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nesi mondjuk ? :D

ceramic sem tetszik :roll:

Addig is.

Kedves ceramic !

Képek ?

Mindjárt itt a hét vége, monthatni a hétvége

A Nesi aranyos :( :lol: Benne vagyok. Én Rádbízom. csak Ágit neeeeeeeeee..

A ceramic a kocsi színe miatt volt..

remélem az autóm jobban fog tetszeni mint a neveim :D

Lesz kép. a hétvégén csinálok...de ez még nem ígéret.!!

Most gondban vagyok, filózok mit csináljak, mert az első spoiler..nagyon alacsony. Ha nem osztrák tulaja lett volna, nem hiszem hogy rajta lenne...ugyanis ittnon meg egyszer egy "EU szabvány" fekvőrendőrőn is majdnem fennakadtam, pedig csak araszoltam. nem beszélve pár kapubeállóról, stb. ami másnak fel sem tűnik, az majdnem lekapja az én autóm elejét...de fáj a szivem levenni rola, olyan dögös így...viszont ha így megtorik, törik az egész eleje ha nem tévedek...mit tegyek???!! :(

Link to comment
Megosztás:

Ceramic: szerintem mostmár nagyon akarom látni azt az autót! Léccci lécci lécci! Tudom, írtad, hogy lesz kép. :(

Az elejére meg válaszoljanak az okosok, mer' én nem vagyok az.

Na jó hétvégét mindenkinek!!

R

Igyekszem Ricky :( szép hétvégét!!Készül a kép.. :wink:

Link to comment
Megosztás:

....A Nesi aranyos :( :lol: Benne vagyok. Én Rádbízom. csak Ágit neeeeeeeeee....
Oks, ezt megdumcsiztuk :wink: :D

....Lesz kép. a hétvégén csinálok...de ez még nem ígéret.!!....

De-de. Ez már az ! Mindeki látta ugye ? :D :D :D :D

....Most gondban vagyok, filózok mit csináljak, mert az első spoiler..nagyon alacsony. Ha nem osztrák tulaja lett volna, nem hiszem hogy rajta lenne...ugyanis ittnon meg egyszer egy "EU szabvány" fekvőrendőrőn is majdnem fennakadtam, pedig csak araszoltam. nem beszélve pár kapubeállóról, stb. ami másnak fel sem tűnik, az majdnem lekapja az én autóm elejét...de fáj a szivem levenni rola, olyan dögös így...viszont ha így megtorik, törik az egész eleje ha nem tévedek...mit tegyek???!! :(

Nahh elmondom neked, amit annó tán Hajni mesélt nekem, aki Manta gazdi.

Nem merőlegesen kellene megközelítened a fekvőrendőröket, nahem kisebb szögben. Kinézed az egyik szélét - forgalombiztonsági szempontból tán jobb lenne a jobb széle a célpont B) - és kicsivel előtte úgy teszel, mintha mégis a másik szélén szeretnél átmenni . Tehát inkább relatíve keresztbe kellene átmenned a fr-ökön.

Vagy valami ilyesmi :roll:

Link to comment
Megosztás:

nekem még nem panaszolta, pedig az ilyenekre figyelni szoktam :D

Az, hogy "elnézem" pár embernek az nem azt jelenti, hogy boldogsággal tölt el a dolog. De talán nem üti meg azt a szinten, hogy annyira zavarna, hogy szóljak :wink:

De ha szó esik róla, akkor inkább a Nesi - :D - által említett megszólításokat támogatnám :D

Link to comment
Megosztás:

Én mindent megpróbálok, araszolok, áttolatok, felkúszok, oldalazok, de mégis félek sokszor mert hasjaszálakon múlik, baromi alacsony!!!!És ha törik a sportszoknya, törik az egész. DE OLYAN SZÉÉÉÉÉÉÉÉÉP!!!

Tudom, a fénykép. Még egy hetet adjatok :roll: :roll: :roll: :roll:

Csupa fehér virágszirom, ráragadva, rátapadva, (szép menyasszony lenne), kosz, sár, dzsuva. de a jövő hétre lesz, tényleg. Az már olyan ígéret-féle. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen trutyi időben tényleg nem lehet szép képet csinálni... :? :x

Khmmmm....a másik nagy fotógráfus :lol: :( :(

Tőled is hányszor, de hányszor kértem, hogy csinálj képet ! :?

Gyártottál ? Nem.

Utánna már nem is kérdeztem, mert a magam részéről elvesztettem az érdeklődésemet a "majd" "ha lemosatom" stb. válaszok miatt.

Nesi is így fog járni.

Biztos én gondolkodom rosszul, de ha valaki kocsija iránt őszinte érdeklődés mutatkozik, akkor nem teljesen értem, hogy miért olyan nehéz kicsit kattingatni ? Megtisztelni azzal az érdeklődöket, hogy megteszem amire kérnek, ha van rá lehetőségem ?

Link to comment
Megosztás:

Drága mélykék!!

1. Nincs digit gépem, így nem olyan egyszerű, mert nem akkor adják kölcsön, amikor én csettintek.

2. Én sem szerettem volna olyan képet csinálni a kocsiról, ami igénytelen. Koszos volt, ezt én is mondtam. Valamint nem akartam "garázsfotót" csinálni, kivinni meg a 20 cm-s hóba szintén nem volt túl sok értelme. De látod, Ti csináltátok róla a legjobb fotót. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Khmmmm....a másik nagy fotógráfus :lol: :( :(

Tőled is hányszor, de hányszor kértem, hogy csinálj képet ! :?

Gyártottál ? Nem.

Utánna már nem is kérdeztem, mert a magam részéről elvesztettem az érdeklődésemet a "majd" "ha lemosatom" stb. válaszok miatt.

Nesi is így fog járni.

Biztos én gondolkodom rosszul, de ha valaki kocsija iránt őszinte érdeklődés mutatkozik, akkor nem teljesen értem, hogy miért olyan nehéz kicsit kattingatni ? Megtisztelni azzal az érdeklődöket, hogy megteszem amire kérnek, ha van rá lehetőségem ?

Kedves István, én megtisztelem az érdeklődőket, és szándékomban áll a kép készítése. Mostanában viszont rengeteg egyéb dolog összejött, és lótok-futok, aggódok, és nem volt időm kattingatni. Ezért nem is ígértem! Ha érdekel még ha nem, lesz kép, csak ez a teendő jelenleg eltörpült az egyéb szituk mellett. sajnálom. és ha én azt mondom hogy lesz, akkor lesz.

Link to comment
Megosztás:

Drága mélykék!!

1. Nincs digit gépem, így nem olyan egyszerű, mert nem akkor adják kölcsön, amikor én csettintek.

2. Én sem szerettem volna olyan képet csinálni a kocsiról, ami igénytelen. Koszos volt, ezt én is mondtam. Valamint nem akartam "garázsfotót" csinálni, kivinni meg a 20 cm-s hóba szintén nem volt túl sok értelme. De látod, Ti csináltátok róla a legjobb fotót. :wink:

Arról nem beszélve hogy digit gépem nekem sincs...nem tudom a telefon mire lesz képes...

Link to comment
Megosztás:

Drága mélykék!!

1. Nincs digit gépem, így nem olyan egyszerű, mert nem akkor adják kölcsön, amikor én csettintek.

2. Én sem szerettem volna olyan képet csinálni a kocsiról, ami igénytelen. Koszos volt, ezt én is mondtam. Valamint nem akartam "garázsfotót" csinálni, kivinni meg a 20 cm-s hóba szintén nem volt túl sok értelme. De látod, Ti csináltátok róla a legjobb fotót. :wink:

Akkor is elkeserített, hogy nem csináltál képet te magad róla :( De hagyjuk.

Link to comment
Megosztás:

Kedves István, én megtisztelem az érdeklődőket, és szándékomban áll a kép készítése. Mostanában viszont rengeteg egyéb dolog összejött, és lótok-futok, aggódok, és nem volt időm kattingatni. Ezért nem is ígértem! Ha érdekel még ha nem, lesz kép, csak ez a teendő jelenleg eltörpült az egyéb szituk mellett. sajnálom. és ha én azt mondom hogy lesz, akkor lesz.

....

Ok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.