Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok?

Van itten valakinek C Corsajában Angel eyes, ha van a yardok mit szóltak hozzá?

Igaz minednfelé mások a rendőrök de ált. nem jószívűek...

Én pont most hétvégén építettem be a gépembe! Tehát még nem tudom, mit szólna a rend őrei, otthon! :lol:

De sztem, nem szólhatnak érte, mert végül is minden világító berendezés működik, és onnan már nem tudnak mit tenni! Jogszabályban, meg nem hiszem, hogy ki lenne kötve, hogy Angel Eyes, nem lehet a gépbe! Pl.: a bömbölőkben gyárilag van benne! :huh:

Mindenesetre, itt kint németben, még nem szóltak érte! :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ha-ha-ha :huh: Egyébként talán egy dologba köthet bele: az én Lexusomat 10-es izzókkal küldték, elég vakító valójában, persze jobban néz ki így...Azokat egyszerűen 5-ösre kell cserélni és kész.

Amúgy Kméten van egy detto olyan Tigra, mint a tiéd,Ezüst, Lexus, Angel Eye, szép felnik, és még a hölgy hajszíne, és formája is u.a.. De itt kb. vége is.Ezért kevertelek anno össze vele, de csak távolról láttam a kollekciót.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Kméten van egy detto olyan Tigra, mint a tiéd,Ezüst, Lexus, Angel Eye, szép felnik, és még a hölgy hajszíne, és formája is u.a.. De itt kb. vége is.Ezért kevertelek anno össze vele, de csak távolról láttam a kollekciót.

:lol: Én is láttam múltkor egy ugyanolyat, csak azt egy pali vezette. Szóval muszáj lesz vmit újítanom, mert ez így már nem jó :huh: És még a bébi is ugyanolyan? Lilára festem a hajam :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Kméten van egy detto olyan Tigra, mint a tiéd,Ezüst, Lexus, Angel Eye, szép felnik, és még a hölgy hajszíne, és formája is u.a.. De itt kb. vége is.Ezért kevertelek anno össze vele, de csak távolról láttam a kollekciót.

Azt a gépet én is láttam már párszor,skubiztam is ezerrel hogy mi a fenét keres Ricky kecsón? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem is olyan régen beszélgettem újdonsült szomszédainkkal, és a hölgytag éppen most rakja le a jogsit.S, milyen verdát akar venni?Háátt persze, hogy egy Tigrát! :lol:

Helyes, helyes. Kéne még egy-két Tigrás tag, mert nagyon magányos vagyok... :huh: Nekem Nagykőrösön vannak őseim, úgyhogy arra még járhatok. Fogok is.

Link to comment
Megosztás:

Szombaton nagyon kemény volt...szakáll nélkül, másnaposan nem ismertelek meg... :huh:

Benéztem a szobába reggel Siófokon, majd megkérdeztem a Dettit, hogy ki az a csávó ott a sarokban az ágyon, mert este még tutkó nem volt itt...bizti valamelyik csaj szedte össze...

Aztán a felvilágosítottak, hogy Te az a Piiiista... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szombaton nagyon kemény volt...szakáll nélkül, másnaposan nem ismertelek meg... :huh:

Benéztem a szobába reggel Siófokon, majd megkérdeztem a Dettit, hogy ki az a csávó ott a sarokban az ágyon, mert este még tutkó nem volt itt...bizti valamelyik csaj szedte össze...

Aztán a felvilágosítottak, hogy Te az a Piiiista... :lol:

Te figyelj mánnnnn.

Jogosan merül fel a kérdés, hogy egyáltalán a Dettivel aludtál, ha nem volt rajtad szemüveg ? :)

Link to comment
Megosztás:

Helyes, helyes. Kéne még egy-két Tigrás tag, mert nagyon magányos vagyok... :lol: Nekem Nagykőrösön vannak őseim, úgyhogy arra még járhatok. Fogok is.

Háát ha éppen egy pénteki napon jársz erre, akár be is ugorhatnál adott esetben a CP-be.Szívesen látunk.! :D A hölgynek, és párjának rögtön figyelmébe ajánlottam az autómra felragasztott webcímet!Jó társaság, klassz autók, stb. .................. :) Meg ugye hasznos infók!!!!! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.