Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

... h benn kell rohadnom még jópár órát :lol:

mivel egy ideje már csak mi ketten komunikálunk, van egy olyan gyanúm, hogy rajtunk kívül már senki nem kinlódik a munkahelyén vagy ül a gép előtt ebben a szuper idoben, CSAK MI!!!

:D :lol: :lol:

ez nem jóóóóóóóóóóóóóóó!!Vagyis jó a többieknek..

Link to comment
Megosztás:

ezt dobta a gép hölgyem..

a beletörödésen és az elfogadáson kivül mást nagyon nem tehetünk...

én már letelefonáltam előre a fél életem, a net már be van cachelve,so nem tok én se nagyon micsinálniii...

szívás egy szó mint száz. meddig vagy bent?bak k er még csak fél 2!!Rosszul vagyok!!!

Link to comment
Megosztás:

a napot még csak-csak lefosom me' hozzászoktam a 24 év alatt de az a rengeteg suna lenn félmeztelenül!!!!!

na ez az ami kiborít és 1ben mágnesként vonzva ellógásra kényszerít.

vádalkut kötöttem magammal: mindjárt lelépek a csába, me' nem bírom :lol:

Link to comment
Megosztás:

de jó egyeseknek!!!Mármint ha nem betegszabin, akkor jó.

Hál'istennek csak síma szabi.Egy kicsit felborult a biológiai egyensúlyom, és mielőtt leosztanék néhány nagyon ráérő kollégát úgy a magam módján, inkább így oldottam meg.SZal jobb ez így.Amúgy csak irigykedjetek bátran!Majd fogok még én is reklamálni! :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

a napot még csak-csak lefosom me' hozzászoktam a 24 év alatt de az a rengeteg suna lenn félmeztelenül!!!!!

na ez az ami kiborít és 1ben mágnesként vonzva ellógásra kényszerít.

vádalkut kötöttem magammal: mindjárt lelépek a csába, me' nem bírom :lol:

még jó hogy kervárosban van a cég... ha a baross úton lenne akkor melo=0 csak hesselés lenne....

Link to comment
Megosztás:

hát énnekem van itt néznivaló bőven zuglóban.

1 villi megálló, azonkivül buszmegálló, vonat amit akarsz....

Wolfi én 7főn voltam így bejöttem és pffff

egyből kivettem 1 nap szabit keddre és 7fő du húztunk strandolni de inkább innni legjobb cimborámmal :lol: kell néha lazítani, mert különben terminátor módjára osztanám én is a népet itt benn...

Link to comment
Megosztás:

hát énnekem van itt néznivaló bőven zuglóban.

1 villi megálló, azonkivül buszmegálló, vonat amit akarsz....

Wolfi én 7főn voltam így bejöttem és pffff

egyből kivettem 1 nap szabit keddre és 7fő du húztunk strandolni de inkább innni legjobb cimborámmal :lol: kell néha lazítani, mert különben terminátor módjára osztanám én is a népet itt benn...

Igen, ismerős.Amolyan baltásgyilkos szindróma! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

igen-igen csak nálunk annyi a necc, hogy ezek a 6nyelvet beszélő öltönyben járok és alszom f*****k azaz kollegák nehezen viselik a kritikát egy 23, 76 évestől. pedig egész nap lógatjják a semmit azt is feltünően, vetítenek össze vissza és felveszik a nagy zsét. Na ez bosszant nem picit, de úcsse tehetek ellene semmit. A múltkorjában felvetettem ha 1x én itt boss leszek rájuk nagyon szar ídők jönnek, annyi szent 8)

Link to comment
Megosztás:

igen-igen csak nálunk annyi a necc, hogy ezek a 6nyelvet beszélő öltönyben járok és alszom f*****k azaz kollegák nehezen viselik a kritikát egy 23, 76 évestől. pedig egész nap lógatjják a semmit azt is feltünően, vetítenek össze vissza és felveszik a nagy zsét. Na ez bosszant nem picit, de úcsse tehetek ellene semmit. A múltkorjában felvetettem ha 1x én itt boss leszek rájuk nagyon szar ídők jönnek, annyi szent 8)

:lol: :D :lol: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.