Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

én csak piti 187 vagyok de hogy a pótféklámpát fejelgettem az is 100 :lol:

az hogy kicsi még haggyán, de azt hogy gondolták hátulra ülésnek nevezni azt a kis padot :?: :roll:

félre ne essen az értés ez nem fika, csak 1 ártatlan kérdés...

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére még nem kellett hátra ülnöm :lol:

Csak egyszer, mikor megvettem, "ültem" hátra. Pedig én még nálad is egy fejjel alacsonyabb vagyok. Viszont szerintem sirály a kilátás :!:

egyetértek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na hello Mindenkinek!

Kicsit eltűntem....

Aztek&Mélykék: Nincs mit, kölcsön kenyér... :wink: Sztem így is szép a kocsim sötétben, de persze nem akarok nagyképűsködni :oops: :lol:

A vezetési stílusért bocsánat, igyekszem tanulni :oops: Remélem nincs sok púp a fejeteken... :roll:

Link to comment
Megosztás:

....A vezetési stílusért bocsánat, igyekszem tanulni :oops:....
Biztos ? :lol: :lol: :lol:

A "Nem gondolod komolyan, hogy...." kezdetű mondat nem erre engedett következteteni :wink: :lol: :D :lol:

Gergő különben kicsit túldimenzionálja dolgot.

Jó lenne ha mindeki úgy tudna vezetni, mint te :wink:

....Remélem nincs sok púp a fejeteken... :roll:....

Ezek szerint még nem érkezett meg a kereset, amit az orvosi ellátás kiegyenlítése ügyében :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

A "Nem gondolod komolyan, hogy...." kezdetű mondat nem erre engedett következteteni :wink: :lol: :D :lol:

Gergő különben kicsit túldimenzionálja dolgot.

Jó lenne ha mindeki úgy tudna vezetni, mint te :wink:

PÜben felvilágosítanál? Köszi! :roll:

Link to comment
Megosztás:

De a kis rizszabáló mijjen jól mutatott volna a mocitetőn :lol:

:D Azt a rasszista kutyafáját!!!!

Tigrahátsóról annyit, hogy én is csak egyszer ültem hátul, amikor megvettem. Mondtam is, hogy többet soha. De pont azért tetszik, hogy nincs hátul hely, mert így nem rinyál mindenki, hogy vigyem ide, meg oda, mert oda a kutya nem akar beülni. :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

....De pont azért tetszik, hogy nincs hátul hely, mert így nem rinyál mindenki, hogy vigyem ide, meg oda, mert oda a kutya nem akar beülni. :twisted: :twisted:....

Ezt még 68szor leírhatnád, mert úgy sokkal-sokkal meggyőzőbb lenne :lol: :D :lol: :lol:

ui: nézd Gergő ! Ricky-nél is jelentkezik az "Virág-szindróma" :wink: :lol: :lol: :lol: 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.