Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ti nem is tudjátok a Smartokat kultiválni, mivel totálisan női autó, és női szemmel mást részesít előnyben az ember. Az biztos, hogy egyszerűbb vele parkolni, mint egy A8-assal. :lol: Városba kismuternak bejárni dolgozni nagyon kircsi autó az.

Persze az tény, hogy sosem cserélném Smartra a Tigrincset. :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs, de pénteken lehet, hogy csinálok, ha megengedik. Nagy Tigra felirat van az oldalán (matrica), nekem nagyonb tetszik! Olyan színű, mint Ricky-é. 97-es, 12. hó. 1.4 16 szelepes. 150e km. Szinte hibátlan fényezés 8egy apró horpadás a mociháztetőn, beázó első lámpa (bal).

az ára (Wolfi szerint magas...) : 1.5 M.

Naaa??

nagyon örülnék, ha a Tigrások leíránk a főbb hibaforrásokat (mi szokott elromlani a legtöbbször?

Link to comment
Megosztás:

....Na milyen klafapöpec avatarképet találtam?? :lol:....
Szuper :lol: :D :D :D

Mi ez ? Valamilyen kínai tigrisleves granulátum csomagolása ? :lol: :lol: :lol:

....Nekem ne írjáááá idegen szavakat István!! Nyóccosztályom van eeee! :lol:

Ezt a mondatot én szoktam írni :wink: :D :D :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Milyen biztonsági felszerkók voltak benne?Már csak azért, hogy más is esetleg rá tudjon készülni egy ilyen G E C I Dologra. :evil: :smt066

Sajnos még nem volt pénzem másra, úgyhogy csak a gyári immobiliser volt benne. Javaslom, aki a XIII. kerben lakik, aludjon az autójában, mert arrafelé nagyon lopkodják a kocsikat mostanában (az enyémmel együtt összesen 5 db autót fújtak meg péntek hajnalban a kerületből...)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még nem volt pénzem másra, úgyhogy csak a gyári immobiliser volt benne. Javaslom, aki a XIII. kerben lakik, aludjon az autójában, mert arrafelé nagyon lopkodják a kocsikat mostanában (az enyémmel együtt összesen 5 db autót fújtak meg péntek hajnalban a kerületből...)

13. ker melyik részéről vitték el a gépeket?

Link to comment
Megosztás:

Nincs, de pénteken lehet, hogy csinálok, ha megengedik. Nagy Tigra felirat van az oldalán (matrica), nekem nagyonb tetszik! Olyan színű, mint Ricky-é. 97-es, 12. hó. 1.4 16 szelepes. 150e km. Szinte hibátlan fényezés 8egy apró horpadás a mociháztetőn, beázó első lámpa (bal).

az ára (Wolfi szerint magas...) : 1.5 M.

Naaa??

nagyon örülnék, ha a Tigrások leíránk a főbb hibaforrásokat (mi szokott elromlani a legtöbbször?

tipp: méresd körbe az összes karosszéria elemet....

sok olyan tigrát láttam már ami szépen néz ki, de 2 vagy 3 autóból lett összehordva.....

most nézem a képeket... egészen egybe van... én még alkudnék belőle :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Nincs, de pénteken lehet, hogy csinálok, ha megengedik. Nagy Tigra felirat van az oldalán (matrica), nekem nagyonb tetszik! Olyan színű, mint Ricky-é. 97-es, 12. hó. 1.4 16 szelepes. 150e km. Szinte hibátlan fényezés 8egy apró horpadás a mociháztetőn, beázó első lámpa (bal).

az ára (Wolfi szerint magas...) : 1.5 M.

Naaa??

nagyon örülnék, ha a Tigrások leíránk a főbb hibaforrásokat (mi szokott elromlani a legtöbbször?

Ezt a Tigrist múltkor én is láttam hirdetve, szerintem nagyon gyönyörű!!!!! Azt viszont tényleg nagyon meg kell nézni, hogy nem-e több darabból lett összepakolva. Ha felemelteted, az tutira meglátszik, de gondolom hozzáértő úriemberrel is megnézeted. Én majdnem megvettem anno egy 4 darabból összepakolt kis Corsát. Az szinte biztos, hogy már volt törve, szakszervízben megmondják a festékvastagságból, hogy hol. Sztem középáron van, egyáltalán nem drága, ha minden ok vele. Kérdés, hogy az az apró horpadás, mennyire apró, stb.

Link to comment
Megosztás:

Mióta képet váltottam, nem találom meg a saját hozzászólásomat.... :lol: De le kellett cserélni, mert cseszegettek miatta. 8)

A horpadás tényleg pici, a motorház elején. Jól megnézegetttem, nagyon kőfelverődést se láttam rajta. Belül is tip-top, szép, nem kiült ülés, sport kipuf, kevéssé használt nyári gumik. Azt a plusz télit nem láttam, de biztos ott volt valahol. Az eladó éppen egy Suzit próbált eladni egy családnak, ugyhogy velem nem foglalkozott nagyon senki, igy csak a rendszámból sejtem, hogx magyarországi autó és nem behozott.

De sajna csak hitelre tudnám megvenni, mert jelenleg pénzem nuku..... :lol:

Meghát a Corsácskám is gyönyörű és 3 éve hűséges, sosecserbenhagyó, soseelromló társam...... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.