Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

sziasztok!

a kérdésre válaszolva, igen, meghirdettem a kocsimat, meglátjuk elviszik-e (sajnos -szerencsére?) nem tolonganak érte...... (klubtagoknak kedvezmény :lol: )

Ha elviszik valami erősebb kocsit szeretnék (120+ le), ha nem viszik el akkor jó lesz még nekem is... (csakhát lehetne benne kicsit több paci)

meglátjuk mi lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

a kérdésre válaszolva, igen, meghirdettem a kocsimat, meglátjuk elviszik-e (sajnos -szerencsére?) nem tolonganak érte...... (klubtagoknak kedvezmény :lol: )

Ha elviszik valami erősebb kocsit szeretnék (120+ le), ha nem viszik el akkor jó lesz még nekem is... (csakhát lehetne benne kicsit több paci)

meglátjuk mi lesz :lol:

Értem. De ha elviszik akkor Corsa C GSi, ugye? :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

sajnos a milliomostól távol állok :lol:

http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?h...creenwidth=1024

http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?h...creenwidth=1024

ezek tetszenek :lol: bár nem tudom miért dobna egy sportdob +10lóerőt és az első kalaptartójában minek van az a két papírnehezék :lol:

de ha jobban megnézem ez se rossz : http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?h...creenwidth=1024

bár ebben van egy paradoxon :lol: de talán ez teccik a legjobban :twisted:

de még van egy versenyző..... de ő off....

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet, hogy ezt nem a Corsa tigraban kéne...

Az első jó vételnek tűnik 990 HUf-ért... :lol: a km gyanús...ugyanúgy mint az utolsónál..

A 2-nál szimpi a 94-es évjárat...

Az utolsónál meg a lexmaul... :wink:

szerintem elfér itt is... bár nem vagyok modi :lol: végülis kapcsolódik a témához.... vagy berakjuk a gsi topicba?

a kmban igazad van... elég csak osztani és máris kilóg a lóláb....

13.000km/év :lol: :lol: :lol: én szinte csak városban használom, meg egyszer-kétszer pesten de nekem ennyi fél év alatt megy bele....

a lexmaul cucc nekem is nagyon gyere be, de ugye nem tudni mennyire van kitaposva a szeme....

Link to comment
Megosztás:

Valaki legyen oly kedves és segítsen:

Elfelejtettem, hogy hogy szól a mondás, hogy keskenyebb gumi jó télen, vagy a szélesebb....vagy milyen méretű téligumit érdemes venni a Tigrára?

195/65/15 T-re gondoltam én, vagy lecseréljem az egészet 14-esre, vagy melyik a legjobb? :roll:

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Valaki legyen oly kedves és segítsen:

Elfelejtettem, hogy hogy szól a mondás, hogy keskenyebb gumi jó télen, vagy a szélesebb....vagy milyen méretű téligumit érdemes venni a Tigrára?

195/65/15 T-re gondoltam én, vagy lecseréljem az egészet 14-esre, vagy melyik a legjobb? :roll:

Köszi

Szia Ricky!

Téliben mindig a keskenyebb a jobb!

A gyári : 175/65R14.

Előnye még, hogy gyakorisága miatt az olcsó méretek közé tartozik.

Tigrára a másik lehetőség a 185/55R15 ami jóval drágább mint a fent említett...

Link to comment
Megosztás:

Szia Ricky!

Téliben mindig a keskenyebb a jobb!

A gyári : 175/65R14.

Előnye még, hogy gyakorisága miatt az olcsó méretek közé tartozik.

Tigrára a másik lehetőség a 185/55R15 ami kb. kétszer drágább mint a fent említett...

Szia!

Jó téged is "látni" néha! :lol: Azt hiszem, pont Veled beszéltük ki a témát, de az már régen volt, elfelejtettem :oops:

Nekem a mostani 185/55R15, azt nagyon is észrevettem, hogy drága.

Köszi a segítséget!!! Mostmár legalább ki tudok indulni vmiből. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Jó téged is "látni" néha! :lol: Azt hiszem, pont Veled beszéltük ki a témát, de az már régen volt, elfelejtettem :oops:

Nekem a mostani 185/55R15, azt nagyon is észrevettem, hogy drága.

Köszi a segítséget!!! Mostmár legalább ki tudok indulni vmiből. :lol: :lol:

Ha a 14-est választod és veszel mellé négy lemezfelnit, még mindig olcsóbban jössz ki mint a 185/55R15-el.

Csak halkan súgom, hogy a 195/50R15 csak egy picivel "alacsonyabb" és szélesebb mint a 185/55. Ráadásul az árlistákon mindig az a legolcsóbb 15-ös abroncs.

Link to comment
Megosztás:

Ha a 14-est választod és veszel mellé négy lemezfelnit, még mindig olcsóbban jössz ki mint a 185/55R15-el.

Csak halkan súgom, hogy a 195/50R15 csak egy picivel "alacsonyabb" és szélesebb mint a 185/55. Ráadásul az árlistákon mindig az a legolcsóbb 15-ös abroncs.

Talán pont egy cm-vel? :lol: Nem tudom, én mindig annyit tudok dilemmázni ezeken a hülye gumikon. :shock:

Ha a 14-est választom és veszek mellé 4 lemezfelnit, akkor is szívinfarktust fogok kapni, mert az is egy 100-as összesen :lol: De valszleg az lesz. Nincs más választásom.

A nyáriban adott a 15-ös, mert akkorák a felnijeim, abból nem akarok négy újat venni...

Neked 14 van fent, igaz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.