Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

A bográcsolásra bármelyik régiónál magasra lendítem a kezem! Nem azért, mert költségkímélő, hanem mert nagyon jó buli (és mellékesen, mivel sehova se megyünk onnan, ezért nem csak Tomi sörözhet. :)) Sőt, nyáron akár még Túrkevén is lehetne bográcsolni, a Berettyó partján. A városban mondjuk nem sok minden van. Vegyétek úgy, hogy nem is említettem.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mezőkövesd? Míg a csajok nézik a matyóhímzést, addig a a macsók látogatják a traktormúzeumot! ;)

Egyébként nálunk sincs semmi érdekes. Van egy frissen felújított strand, de mivel nem tudok úszni, így még a régiben is alig jártam. Ezért vetettem el rögtön ezt az ötletet. Nekem is csak azért lenne jó, mert otthon lennék kicsit, de semmit sem tudnék mutatni a többieknek, max Báti kutyát, meg a negyven disznót. ;)

Mellesleg én imádom a nagy lapost, itt, a dombok között néha szabályosan rosszul érzem magam. Persze ez kicsi túlzás, de nem szokom meg soha. Bár, piros lámpánál egyre kevesebbszer gurulok hátra, és mindíg behúzom a kéziféket. :)

Link to comment
Megosztás:

Én még sosem voltam Túrkevén....

sajna, az Alföldön nem sok látnivaló van, a pintér hadimúzeumot már sokan látták, itt max. fürdőzni lehet a vadkerti tónál, de még látványos táj sincs, mivel minden tök lapos, sehol egy hegy, se szurdok.

... az lehet! .. DE!!! Az alföld tele van nagyon kedves, nagyon közvetlen emberekkel akikkel szívesen eltöltöm, eltöltjük az időnket!! :)

A jó hangulat nem a tájon múlik!! ;)

Link to comment
Megosztás:

gyanítom, hogy a Peti a tanyájukon szeretne szevezni egy bográcsos bulit, de erről majd még késöbb szót ejtünk :)

bogrács bármikor jöhet ;)

és én szeretem az alföldet....ott legalább lehet messzire nézni ;) és ha úgy nézzüké én sem teljesen a pesti síkság szülöttje vagyok ;)

Link to comment
Megosztás:

A bográcsolásra bármelyik régiónál magasra lendítem a kezem! Nem azért, mert költségkímélő, hanem mert nagyon jó buli (és mellékesen, mivel sehova se megyünk onnan, ezért nem csak Tomi sörözhet. :)) Sőt, nyáron akár még Túrkevén is lehetne bográcsolni, a Berettyó partján. A városban mondjuk nem sok minden van. Vegyétek úgy, hogy nem is említettem.

Pontosan tegnap voltam Mezőberényben temetésen.

Visszafelé meg meglátogattam Túrkevén a rokonokat, mivel faterom meg odavaló.

Szép hely , nekem is tetszik...

Link to comment
Megosztás:

gyanítom, hogy a Peti a tanyájukon szeretne szevezni egy bográcsos bulit, de erről majd még késöbb szót ejtünk :)

Igen???

Igen. Részemről áll a dolog, ha valaki akar, akár sátorozni is lehet. Hely van elég. Így lehet a vezetőképes emberek számára is alkoholtartalmú italokat fogyasztani. Meg lehet sátortábortűzzel színesített esti program szalonnasütögetéssel. Ha nem jön senki, ketten akkor is leszünk ha rá t'om beszélni Rulezkét hogy kiüljön velem csillagokat számolni és konzerválódni a füstbe. Aztán majd csinálunk képeket, ahogy a tábortűz fénye megcsillan a Corsa frissen mosott polír fényű oldalán. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Mint a Sanyi! Vagy lakott már valahol, vagy lakni fog, vagy legalábis járt már arra! (bocs, Sanyi...! :) ) Nicsak, egy szép Sko! ;)

A Sanyi már csak ilyen! Pedig nem is olyan vékony, hogy a szél fújná ide-oda! ;)

A bográcsolásra bármelyik régiónál magasra lendítem a kezem! Nem azért, mert költségkímélő, hanem mert nagyon jó buli (és mellékesen, mivel sehova se megyünk onnan, ezért nem csak Tomi sörözhet. :D) Sőt, nyáron akár még Túrkevén is lehetne bográcsolni, a Berettyó partján. A városban mondjuk nem sok minden van. Vegyétek úgy, hogy nem is említettem.

Hogy-hogy nincs? Hát majd lesz, ha megyünk. Ha más nem, viszünk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is benne lennék egy Túrkevei taliban! ;)

Csak az már nem ebben a régióban van. Szerintem nem itt kéne megbeszélni.

A Régió-Chat-ben még talán. :)

Nem vagyok ellene ne értsetek félre de itt a Középdunántúli régió találkozóit kéne kitárgyalni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.