Jump to content
OPEL FÓRUM

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mindenképp próbálok rendszeresebben jelen lenni :) Ha rám gondoltál :)

Köszönöm mindenkinek, aki megtisztelt jelenlétével. Én jól éreztem magam, pláne, hogy nem volt másnapom :D Remélem Zoli is rendszeres látogatónk lesz. Képeket nyugodtan tolhat bárki, mert én nem fényk

Italt mindenki hoz amit inni szeretne, kaja max 500 szokott lenni.

Na, akkor mikor és hol?

Szerintem a Plázánál vagy az Árkádnál kellene először próbálkozni, de felőlem lehet bárhol.

Január 4-ig nekem csak este 6 után lenne jó 1 - max. 2 órára. A jövő hétvégére még nincs programom, úgyhogy akkor nekem mindegy.

Na, akkor mikor és hol?

Szerintem a Plázánál vagy az Árkádnál kellene először próbálkozni, de felőlem lehet bárhol.

Január 4-ig nekem csak este 6 után lenne jó 1 - max. 2 órára. A jövő hétvégére még nincs programom, úgyhogy akkor nekem mindegy.

Nekem bármelyik jó! Bár a jövő 7vége nem tuti. Ma este? :huh:

Akár ma este is jó, és akkor már 3-an leszünk, mert én megyek a gyerekért a mutterhoz :huh:

Nem, mert én hoznám a csajom, meg a haverom, mert ő most a nyári gumi miatt nem tud a saját Corsájával jönni és akkor már 5-en lennénk + a mohácsi tagok is jöhetnének, még simán ideérnek.

Nem, mert én hoznám a csajom, meg a haverom, mert ő most a nyári gumi miatt nem tud a saját Corsájával jönni és akkor már 5-en lennénk + a mohácsi tagok is jöhetnének, még simán ideérnek.

Ja, akkor szólj nekik! :huh: :lol: :D

őőő izé ez nem annyira a lelkesség, mint inkább az, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem lesz eccerű a dolog és keményen meg kell küzdeni, ha vmit akarunk v. hagyjuk elveszni.

Kell valami csali! (pl: klubtagsággal járó kedvezmények)

Ez a szórólap nem rossz ötlet, tranyósok is így találták be Zolit a Campona parkolójában. Kezébe nyomtak egy cetlit, amin rajta volt a honlap címe és a többi infó.. persze azóta is a vitrinben őrizgeti :huh:

Akkor addig írogassál ide szépeket! Hátha idecsalsz néhány pasit :D :lol: :D

Mé itt csak azok akadnak?

Na szóval cetlik amiket terjeszteni kellene. Én benne lennék, tartanék párat a kocsiba és adogatnám az opel tulajdonosoknak :huh: Én biztosan nem tudnék erről a klubbról, ha HIC nem szól róla...

Nekem a ma biztos nem jó, mert 1900-ig szolgálat volt. Mohácsiak közül a köv 1 hétben csak én vok taliképes, mert öcsém pesten vigyázza a rendet egy hétig. Tehát inkább Jan 2-3. hete körül lenne jó vmit összehozni. Árkádban több nép van, de 1ó után fizetős a parking kiv a vasárnap ha jól eml. A kezdeti lelkesedés majd visszaesik, mikor a legjobb haverok is cserbenhagyják a klubot. Én már feladtam az erölködést. Aki klubozni akar a guglin keresztül megtalálja ezt a jó kis csapatot. Egyenlőre én is csak Rekorddal közlekedem, mert az Omin még nyári kerekek vannak, és maradnak is mert ebben a trutyiban ki sem hozom. De ha vki tud jó szórólapot csinálni, akkor lehetne osztogatni.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.