Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Látom alakul újra a mediterrán társaság, csak gratulálni tudok hozzá.

Sógorom Pécsre költözött, egyszer lehet, hogy én is kinézek majd nálatok talira ha megyünk látogatóba.

Köszi, de azért ne kiabáljuk el a dolgot :)

Meg az újra alakul egy kicsit túlzás, de fogjuk rá :)

Szólj, hogy mikor jössz sógorlátogatóba, és akkorra tervezzük a talit :huh: :D Így máris egy fővel többen leszünk, úgyhogy így már biztos a két fő :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Nem kellene kitűzni egy heti (vagy 2 heti) fix időpontot valami mini-találkozóra? Tudom, hogy nem vagyunk valami sokan a közelben (5 fő), meg egy kicsit korai még a dolog (meg még vizsgaidőszak is van), de azért meg lehetne próbálni :huh: . Ha akarunk valamit előrelépni, akkor szerintem szükség lenne a személyes találkozókra. Nem mintha időmilliomos lennék, de hetente vagy 2 hetente egy pizza (hambi, bambi, sör) erejéig futná az időmből. Messze van még az a február 10. Vélemények?

Nekem leginkább a szerda, csütörtök este 18óra utáni időpont felelne meg, de akár a többi is jó lehet.

Link to comment
Megosztás:

Mi biztos nem tudunk menni, mert a költségvetés nem bír el még egy pécsi utat a hónapban.

Nem Rátok gondoltam, nem is várható el Tőletek.

A 4 pécsi (gergolabs, Alex.79, gyurka, jómagam), és az egyedüli pellérdi (egyhapsi) cartársra gondoltam :huh:

Aki jön, az jön, aki nem, az nem (ki gondolta volna? :) )

Ja, meg a Gergő elhozhatná azt a Corsa-s ismerősét is :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Nem Rátok gondoltam, nem is várható el Tőletek.

A 4 pécsi (gergolabs, Alex.79, gyurka, jómagam), és az egyedüli pellérdi (egyhapsi) cartársra gondoltam :huh:

Aki jön, az jön, aki nem, az nem (ki gondolta volna? :) )

Ja, meg a Gergő elhozhatná azt a Corsa-s ismerősét is :lol: :)

Nagyon sok "ha"-val:

Ha minden jól megy, ha minden összejön és ha minden úgy alakul és ha összejön a kadettali, akkor esetleg febr.8-án lenézhetnéktek egy kis esti ismerkedésre hozzánk és a kadettosokhoz Kaposvár mellé.

Vélemények???

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sok "ha"-val:

Ha minden jól megy, ha minden összejön és ha minden úgy alakul és ha összejön a kadettali, akkor esetleg febr.8-án lenézhetnéktek egy kis esti ismerkedésre hozzánk és a kadettosokhoz Kaposvár mellé.

Vélemények???

Részemről nem kizárt, valószínűleg nem fogok dolgozni.

Ha lefixálódnak a dologok (hogy pontosan hol és mikor lesz) mindenképpen szóljál!

Ha nem jön közbe semmi, akkor én megyek :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én most nagyon el vagyok havazva és nem ígérek semmi fixet.

A januári talik alól kaphatsz felmentést (ha utólag bemutatod az indexedet :lol: ), de februártól katalógust vezetünk minden talin, és maximum egy "előadásról" hiányozhatsz! A második hiányzás után félévismétlés!!! :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sok "ha"-val:

Ha minden jól megy, ha minden összejön és ha minden úgy alakul és ha összejön a kadettali, akkor esetleg febr.8-án lenézhetnéktek egy kis esti ismerkedésre hozzánk és a kadettosokhoz Kaposvár mellé.

Vélemények???

Ha lesz, akkor ez pontosan hol lenne? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Végülis február 8-9-10 lesz a találkozó. CSak ittalvást nem biztos, hogy "külsősök" részére meg tudjuk-e oldani, mert elég sokan szoktunk lenni kadettosok is.

És ez valami Kadett-os évadnyitó-féleség? :lol:

Lehet, be kellene néznem a Kadett-os topikba is :huh: :)

Kb. mennyien szoktatok lenni?

Link to comment
Megosztás:

Legyen pár szabad pokróc! Elalszom én egy kocsiban is! :D Valószínű, hogy vonattal megyek, ha megyek, mert műszakim az nem vala.

Már ismered ezeket a bulikat, vagy csak Zsolt hozzászólása inspirált a jelentkezésre?:

hu Kojakbarátoméknál zúzós bulik szoktak lenni :huh: :lol:

én megyek :)

:) ;)

Link to comment
Megosztás:

Kojak hívott már tavaly is, de akkor sem volt épp tökéletes a kocsim, meg melóm is volt rengeteg. De most meló alig, úgyhogy el kellene látogatni. Most én aludnék Kojak kocsijában, és akkor már 1:1 :huh:

Hát ha az autóban szeretnél aludni, akkor az is megoldható. :lol::D Rendszerint úgy szokott lenni, hogy mindenki hoz magának takarót és lehetőség szerint fekhelyet is, pl matrac, szivacs akármi. Ennyi embernek sajnos nem tudunk helyet adni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.